Değerlendir:
  • 42 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tıp-Cerrahlık
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Tıp-Cerrahlık
Herbalist meslegi yani bitkibilimci meslegini hangi gezegen ve evle inceleyebiliriz acaba... 6. ev ve pluto ile olabilir mi ?

Sagligi ve arastirma acisindan.. 6. evdeki ay ile 3. evde ki plutonun kare acisi bu meslekte zorluk verir mi? yoksa olaylari daha iyi inceleme gibi bir durum olabilir mi ?

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-27-2011 10:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...l3ty9nwT7i

dünyaca ünlü kap cerrahıymış .

9.ev yöneticisi 6.evde , tıbla ilgili bir yüksek öğretim yapmış .

güneş akrep

ve yine cerrahlarda gördüğümüz , merkür mars karesi var .

bununda merkür ay 120 derecesi var .iyi hafıza
12-12-2011 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

6.ev sağlıkla , tıpla , hastalıkla ve ilaçlarla ilgili olduğundan , bu alanda yüksek öğretim yapmış.
9.ev yüksek öğretim din inanç hukuk felsefe .
12-12-2011 06:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(12-12-2011 08:19 PM)virgotaurus Yazılan:  
(12-12-2011 06:31 PM)aeon Yazılan:  6.ev sağlıkla , tıpla , hastalıkla ve ilaçlarla ilgili olduğundan , bu alanda yüksek öğretim yapmış.
9.ev yüksek öğretim din inanç hukuk felsefe .

9.ev kova da benim gördüğüm haritada yanlışlık bende miacaba

gülücük bende dedim , 9.ev yöneticisi 6 evde konusunu virgo bilir . kaç zamandır bu sitede diye düşündüm .

aslında olay harita sisitemleriyle ilgiliymiş . ben whole sign sistemini kullanara kbaktım gülücük
12-12-2011 09:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mars_419 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

tıbbiyeliyim.liseye başladığım ilk gün bile cerrahlık istiyordum.
bu isteğim değişmedi.cerrah olmak istiyorum;Allah izin verirse.
hakkımızda hayırlısı.
12-30-2011 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

kalp damar cerracı doç dr yusuf kalko
ay burcunun akrep olma ihtimali benim açımdan kesin
akrepte ve başakta gezegenler var
cerrahlarda sık gördüğümüz mars- merkür , merkür - pluto kombinasyonlarını ikisinine de sahip , üstelik sağlıkla ilgili başak burcunda
01-27-2012 11:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

ev arkadaşım tıp öğrencisiydi güneş balık yükseleni başak..başka bir arkadaşımın kardeşi cerrah olmak istiyordu ama kendisi fizik tedaviyi seçti...onunda güneş başak 8. ev, yükselen balık, mars- jüpiter akrep 8. ev ayıda kova 12. evde
01-27-2012 02:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(01-27-2012 04:00 PM)smoochy Yazılan:  geçen yıl istanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesinde 20lik dişimi oradaki en iyi profesörle asistanları girmişti, dişimi çeken balık burcu diğer yardımcı kız yengeçti. gerçekten çok iyi davranmışlardı orada ciyak ciyak bağırıp ağlamama rağmen. çene cerrahlığıda çok cesaret istiyor, çünkü hasta baya bir ayık lokal anestezi yapılıyor ve gerçekten acı çekiyorsunuz o esnada. serinkanlı olmak gerek.

yine aynı fakültede endodonti bölümünde çok başarılı bulunan prof. seçkin dündar dişime bakmadan asistanına çekin gitsin dedi, doğum tarihi 08.08.1954 güneş -aslan, ay-terazi , merkür - yengeç, venüs - başak , mars yay, satürn akrep, plüto aslan. şuanda endodonti alanında istanbul üniversitesinde bir numara deniliyor ama biraz acımasız.

herkes bilir ki, bir dişi en uzun süre yaşatmak gerekir, çekmek son çaredir. o zaman kanal tedavisine gerek yok çekilsin gitsin, onunda bölümü kapansın. ( nefretimi kustum arada da).

smochy benzer bir olayın kötü durumu annemin basına geldi, oradaki asistanlardan biri yanlıs bir uygulama yapmıs ve csevgili annem baya zor anlar yasamış , sanırım oraya diş sorunları için gidenler bir nevi denek olarak görülüyor.

harita koyman güzel ama natalın ne kadar etkisi olursa olsun tc'de hastaneler, devlet kurumlarında çalısanlar vs sanki paralarını almıyorlarmıs gibi , hizmet sektöründe değillermiş gibi insanlara tuhaf davranıyorlar , gerçekten de üzücü durumlar bunlar..
01-27-2012 04:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

(01-27-2012 04:00 PM)smoochy Yazılan:  geçen yıl istanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesinde 20lik dişimi oradaki en iyi profesörle asistanları girmişti, dişimi çeken balık burcu diğer yardımcı kız yengeçti. gerçekten çok iyi davranmışlardı orada ciyak ciyak bağırıp ağlamama rağmen. çene cerrahlığıda çok cesaret istiyor, çünkü hasta baya bir ayık lokal anestezi yapılıyor ve gerçekten acı çekiyorsunuz o esnada. serinkanlı olmak gerek.

yine aynı fakültede endodonti bölümünde çok başarılı bulunan prof. seçkin dündar dişime bakmadan asistanına çekin gitsin dedi, doğum tarihi 08.08.1954 güneş -aslan, ay-terazi , merkür - yengeç, venüs - başak , mars yay, satürn akrep, plüto aslan. şuanda endodonti alanında istanbul üniversitesinde bir numara deniliyor ama biraz acımasız.

herkes bilir ki, bir dişi en uzun süre yaşatmak gerekir, çekmek son çaredir. o zaman kanal tedavisine gerek yok çekilsin gitsin, onunda bölümü kapansın. ( nefretimi kustum arada da).

smoochy endodonti bölümünde çekilen dişin 20lik yaş dişinse üzülmene gerek yok. çünkü 20lik yaş dişleri bir işe yaramıyor, hem de diğer dişleri sıkıştırabiliyor. prof. o yüzden çekin gitsin demiştir.

01-27-2012 07:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

(01-27-2012 07:24 PM)smoochy Yazılan:  
(01-27-2012 07:19 PM)akayes Yazılan:  smoochy endodonti bölümünde çekilen dişin 20lik yaş dişinse üzülmene gerek yok. çünkü 20lik yaş dişleri bir işe yaramıyor, hem de diğer dişleri sıkıştırabiliyor. prof. o yüzden çekin gitsin demiştir.

yok dişimi çene cerrahları çekti, gömüktü zaten, kullanabileceğim bir diş değil.
endodontide daha önce kanal tedavisi olan dişimin köklerinde lezyon oluşmuştu. onlar gayette temizlendi tekrardan. ama adam uğraşmamak için çekin gitsin dedi. çektirseydim yanındaki dişi yarıya kesip ikili takma diş yapacaklardı durduk yere. röntgene bile bakmadan hüküm vermesi çok yanlıştı.

o zaman dediğin gibi kurtarmaya çalışmalıymış.

01-27-2012 07:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir