Değerlendir:
  • 42 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tıp-Cerrahlık
Yazar Mesaj
satürnkaçkını Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Tıp-Cerrahlık
Bende de satürn çok baskın ayrıca plüton ve marsım da kuvvetli gibi haritamda şu an tıp okuyorum ve en büyük hayalim de cerrah olmak .Potansiyel var mı sizce becerebilir miyim???

http://imageshack.us/photo/my-images/811...ritas.gif/
10-18-2012 06:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

RE: Tıp-Cerrahlık
(10-18-2012 06:18 PM)satürnkaçkını Yazılan:  Bende de satürn çok baskın ayrıca plüton ve marsım da kuvvetli gibi haritamda şu an tıp okuyorum ve en büyük hayalim de cerrah olmak .Potansiyel var mı sizce becerebilir miyim???

Oğlaktaki XXXL Stelyumun, ne olmak istersen o olmana yarayacak çalışma ve hırsı verir sana.:D
Yukselen akrep. Pluto mars karşıtın(akrep boğa aksı) Kesip biçmeye, deşmeye, temizlik yapmaya elverişli bir açı. En iyi tedavi neşter dedirtir bu açı.
10-18-2012 09:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
balsamic Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Tıp-Cerrahlık
Ay-jupiter mc kavusum,mc balik burcunda.
Yukselen yengec.
Merkur chirondan bahsedilmis; merkur(boga,11.ev)-uranus(kova,8)-chiron(akrep,5) arasinda t kare aci kalibim var.
10.evde kocta saturn venus kavusumum var.
6.evden de bashedilmis ama bos;yay burcu.
Benim icin umut var mi? :D
06-11-2014 08:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Tıp-Cerrahlık
Tıp için gerekli olan şey öncelikle sağlam bir çalışma aşkı, kesinlikle.. Yok duyarsızlıkmış yok metanetmiş bunlar sonraki planda kalıyor. En olması gereken şey 'Çalışmak'. Oğlak gibi zirveye oynamak çalıştıkça daha çok şey bilmek gerekli çünkü. Ezberi haddinden fazla olan bir meslek olduğundan mutlaka iyi bir hafıza (başak, yengeç, akrep) ve ezberlediklerini unutmamak için yeniden çalışmak (Oğlak) gerek.

=>Haritam<=
05-04-2015 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir