Değerlendir:
  • 23 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PALLAS ~
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: PALLAS ~
optimus_prime Yazılan:-alkışmars kovada ve jupiterrden zıt acı almıs yanı sans getırmıs..eger saturnde marsa zıt acı yapmıssa ki arada genıs bir orb var buda daha kocun acelecı davranıslarnı dızgınleyecektır..:)bende birseyler ekleyım istedım

optimus , acaba saat konusu net mi ?
galiba ev yorumları boşuna oldu hissindeyim gülücük)
bu arada harita için sağol.
11-19-2009 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

aeon Yazılan:
optimus_prime Yazılan:-alkışmars kovada ve jupiterrden zıt acı almıs yanı sans getırmıs..eger saturnde marsa zıt acı yapmıssa ki arada genıs bir orb var buda daha kocun acelecı davranıslarnı dızgınleyecektır..:)bende birseyler ekleyım istedım

optimus , acaba saat konusu net mi ?
galiba ev yorumları boşuna oldu hissindeyim gülücük)
bu arada harita için sağol.

hayır belırtmek aklıma gelmedı saatin bellı olmadıgını..ben tesekkur ederimgülücük

aydınlığın olmadığı yerde karanlık vardır..
11-19-2009 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: PALLAS ~
Simone de Beauvoir; fransız filozof yazar.Ataerkil koyu katolik bir ailede büyümüş.
Biseksüel. İkinci cins adlı eseri ile, modern feminizmin temellerini kurmuştur.
Sert bir harita. Plutonik güneş ikizlerine, pallas karesi var.Pallas uranüs 120liği.
Çok uyarılmış satürnyen bir ayı var; merkür,uranüs,venüs, neptün, marsla kare.
Terazideki ay, ilişkiler, beğeniler,sanatsallık, eşitlik ilkesi, adalet konularına karşı bu kadar etkileşimle önem arzetmekte. Terazinin gölgelerini yansıtmış olsa gerek,
paylaşmakta zorlanma, kararsızlık, denge kurmakta zorlanma, evlilik, ilişkiler konusuna çok önem verilmesine rağmen başarısızlık..

Büyük karenin en kişisel gezegeni ve etkileneni ay, kollektiflerle donatılmış.
Kontrol dışı enerjiler insanların ölümünden sonra, kalıcı olmalarına sebebiyet veriyor. Yoğun bir mücadele ya da yok oluş.

Çok kontrolcü ve otoriter olmalı. İkizler olarak bu otoritesini, sözlü ya da yazılı olarak ifade etmiş .Yengeç vurgusu , aile, vatan, kadınlar, kendi kadınlığı ve ailesinin, onun hayatının önemli parçaları olduğunu göstermekte ve bu yazılarına da yansımakta

[Resim: astro2at07simonedebeauv.th.gif]
11-20-2009 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:görev dağılımını ben dikte edebilirmiyim =)
Nihan = feministlik konusuyla pallas bağlantısı olasılığını ( özellikle venüs-pallas )

Ay hocam, sen de hep dikte ettiriyorsun, kendimizi ifade etmemize izin vermiyorsun dimi amakoptum.w

Bayağı bir siyasi harita ekledim,pallasları aktive olmuş ve zekaya vurgu vardı, pallas hava elementlerinde yer alıyordu daha çok. Sanatçı haritaları da ekleyeceğim. Biraz feministlere takılacağım, ilgi alanıma giriyor ve kendi haritamı da feministler haritasına uygun görüyorum.
11-20-2009 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: PALLAS ~
2 yabancı feministten sonra, bizden kadın hakları savunucusu da ekleyelim.
Tabi akla gelen ilk isim Duygu Asena olur genelde. Pallası oğlakta, venüs 120liği var. Satürn pallas zıtlığını, pallas oğlakta olduğu için çifte vurgudan dolayı dikkate almalımıyız bilemiyorum.
Marsiyen bir koç, ayrıca merkür koçu ve terazi neptün zıtlığı ile koç-terazi aksı iletişime geçerek, ben ve biz ya da benmi senmi kavramını irdeletebilir.
Ay yay'ı, merkür koçu ve 28.deki(2* olabilir) mars yengeciyle oluşan büyük üçgeni ile, inançlarını, felsefelerini, ailevi konuları, kadınları irdeleyecek vurgulara sahip. Çok özel bir pallası yok, siyasiler ve zeki insanlardaki pallaslar çok daha vurguluydu.

[Resim: astro2at06duyguasena.th.gif]
11-20-2009 02:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: PALLAS ~
pallasım balık burcunda, ay ile kavuşumda ve neptünden kare açı alıyor.sanatsal bir potansiyeli öngörür mü ? sanatçıyım. 10. evde yer alıyor.
pallas hiç bilmedigim bir astreoid. ilk defa bugün bu başlıkta inceleme olanağı buldum..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-20-2009 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Serena Yazılan:pallasım balık burcunda, ay ile kavuşumda ve neptünden kare açı alıyor.sanatsal bir potansiyeli öngörür mü ? sanatçıyım. 10. evde yer alıyor.
pallas hiç bilmedigim bir astreoid. ilk defa bugün bu başlıkta inceleme olanağı buldum..

Ay-balık-neptün ptansiyeli sanatsal yetenekleri açıklar zaten senin de bildiğin gibi. Pallas bağlantılarında sanatsal kabiliyet, yetenek olduğu da pallas hakkındaki net fikirlerden biri.
11-20-2009 11:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: PALLAS ~
cinsel yönten gölge ve feministlik gibi etkileri var.yani bir şelkilde muhalif ve mazlumun yanında azınlığın yanında olmak.
birde strateji , daha pasif ve dişil bir strateji..
ben astroidin haritasını yorumlamayı denemek istiyorum.

mars kovada olduğundan ;
kova genellikle insanlara CİNSİYET GÖZETMEDEN ve EŞİT davranır.mesela duygusal boşluk yaşayan biri, toplumsal alanda uranyen birisine gönül kaptırabilir.çünkü ona cinsiyetsiz yaklaşımları karşı taraf da bir aşk sinyali gibi algılanmış olabilir.çevrem kovalarla dolu olduğundan çok defa da görme şansım oldu.mesela kız sosyal bir ortamda sıcak davranıyor veya 11.evle(grup ve dav arkadaşlığı) ilgili bir konuda tabusuz ,evrensel ve hümanist tutumları, karşı tarafta farklı algılanabiliyor.kova ayrıca gruplar ve arkadaşlıklarla ilgilidir .pek çok çelşit arkadaşı olabilri.aslında kovanın böyle bir amacı yoktur ama o sinyali
karşı tarafta uyandırabilir.
yine mars kova , özgürlük savaşçısıdır.şimdi haritadaki marsın konumu hassas olmakla birlikte güçsüz değil.
tipik kova için uygun ; zorbalıktan yapmaktan ziyade zorbaya tavır alma şeklinde cereyan edebilir. ki feministlikle ilgili kısımında buna paralel.
pallasın stratejik boyutunu pluto gibi soğuk strateji değil.pluto durup durup , darbe indirir.yanardağ gibi .
ama pasif stratejide karşı tarafın saldırısını bertaraf etmek yeterlidir.
örneğin sizi dövmek için kovalayan birisininin, size geliş yollarını kesmeniz veya yolu çok uzatarak onu yormak ,biraz pasif stratejiye girer.daha estetik ve nazik.ne kişi zarar görür ne de siz.athena -zeka ve incelikle çözülen sorunlar.
11-20-2009 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

aeon Yazılan:cinsel yönten gölge ve feministlik gibi etkileri var.yani bir şelkilde muhalif ve mazlumun yanında azınlığın yanında olmak.
birde strateji , daha pasif ve dişil bir strateji..
ben astroidin haritasını yorumlamayı denemek istiyorum.

mars kovada olduğundan ;
kova genellikle insanlara CİNSİYET GÖZETMEDEN ve EŞİT davranır.mesela duygusal boşluk yaşayan biri, toplumsal alanda uranyen birisine gönül kaptırabilir.çünkü ona cinsiyetsiz yaklaşımları karşı taraf da bir aşk sinyali gibi algılanmış olabilir.çevrem kovalarla dolu olduğundan çok defa da görme şansım oldu.mesela kız sosyal bir ortamda sıcak davranıyor veya 11.evle(grup ve dav arkadaşlığı) ilgili bir konuda tabusuz ,evrensel ve hümanist tutumları, karşı tarafta farklı algılanabiliyor.kova ayrıca gruplar ve arkadaşlıklarla ilgilidir .pek çok çelşit arkadaşı olabilri.aslında kovanın böyle bir amacı yoktur ama o sinyali
karşı tarafta uyandırabilir.
yine mars kova , özgürlük savaşçısıdır.şimdi haritadaki marsın konumu hassas olmakla birlikte güçsüz değil.
tipik kova için uygun ; zorbalıktan yapmaktan ziyade zorbaya tavır alma şeklinde cereyan edebilir. ki feministlikle ilgili kısımında buna paralel.
pallasın stratejik boyutunu pluto gibi soğuk strateji değil.pluto durup durup , darbe indirir.yanardağ gibi .
ama pasif stratejide karşı tarafın saldırısını bertaraf etmek yeterlidir.
örneğin sizi dövmek için kovalayan birisininin, size geliş yollarını kesmeniz veya yolu çok uzatarak onu yormak ,biraz pasif stratejiye girer.daha estetik ve nazik.ne kişi zarar görür ne de siz.athena -zeka ve incelikle çözülen sorunlar.

Kova potansiyelini çok güzel anlatmışsın. Sen optimusun eklediği haritayı inceledin sanırım. Pallas orada nerede ben anlamadım? Pallas hangi tarihte bulunmuş?
11-20-2009 03:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Félicé FilosoFo Yazılan:Kova potansiyelini çok güzel anlatmışsın. Sen optimusun eklediği haritayı inceledin sanırım. Pallas orada nerede ben anlamadım? Pallas hangi tarihte bulunmuş?

evet, optimusun eklediği haritayı inceledim.
haritada pallası bence göremedim.
tarihini de bilmiyorum bir araştırayım bulrsam yazarım.
ama haritaya bakınca pasif strateji ve feminist tutum olabilir gibi geldi.
11-20-2009 03:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pallas Ev ve Burçlarda qulsah 28 75,064 03-27-2019 08:31 PM
Son Mesaj: Frederico
  Pallas açıları Yakamoz 12 66,115 03-27-2019 08:07 PM
Son Mesaj: Frederico

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir