Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gurmelik, Aşçılık yada Yemek Yapma Yeteneği
Yazar Mesaj
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Gurmelik, Aşçılık yada Yemek Yapma Yeteneği
herhalde jüpiterin etkisi var kesin, mutfak konusunda iyiyimdir...bide enteresan yaptıklarımı depolama gibi bir takıntım var.. bütün bir günü mutfakta geçirdiğim günler olur..ve buzluk doludur her daim...komşular ve arkadaşlar sana gelirken önceden haber vermeye gerek duymuyoruz nasıl olsa hazırda muhakkak kek,börek vardır diyoruz diye takılırlar...elimin lezzeti güzeldir ve bareketlidir ..bir saatte başkası üç dört çeşit yemek yapıyorsa ben altı yedi çeşit yaparım pratiğimdir söylemesi ayıp..
(Mars güneşime zıt bakıyor egoyu şişirirmi acaba gülücük) ) velasıl evet jüpiterin katkıları var bu işte...eh venüsümüde es geçmemek lazım 1.evde bence buda güzel yemek yapmayı etkiliyor...
11-12-2009 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Ay venüs arasındaki olumlu açılar içinde güzel yemek ve sofra hazırlayabileceği gibi yorumlar vardı, ama bilemiyorum. ay venüs arasında 120 lik açım var ama yemekle uğraşmayı sevmiyorum helede çok vakit harcanıcak yemekler bana göre değil sarma gibi gülücük o da ay koçum dan olsa gerek. pratik ve lezzetli tatlar olmalı gülücük

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
11-12-2009 01:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Glogg Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

en güzel yemekleri boğa ve başak insanları yapıyor benim gözlemlerime göre. ikizler insanları da gayet hamaratlar. bense sadece yemek yemekten büyük zevk alıyorum hepsi bu :D

[Resim: rhea1.th.gif]
11-12-2009 03:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

ceres bende 0 derece boğada 5.evde ve ay' da geniş bir aralıkta olsa (9 ob) kavuşumda gibi ve ceres boğada ve boğanın yöneticisi venüs 1.evde yay da....
11-12-2009 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

peki arkadaşlar hazır herkes on line iken başlıktaki başka bir konuyu sorayım... Gurmelik... mesela ben bu konuda çok iddialıyımdır... damak tadınız nasıldır neleri yer neleri yemezsiniz?

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
11-12-2009 05:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Gurmelik, Aşçılık yada Yemek Yapma Yeteneği
ibd18 Yazılan:peki arkadaşlar hazır herkes on line iken başlıktaki başka bir konuyu sorayım... Gurmelik... mesela ben bu konuda çok iddialıyımdır... damak tadınız nasıldır neleri yer neleri yemezsiniz?

Arkadaşım, gurme icabında yılan çorbası bile içmeli, lezzetli olup olmadığına karar vermelidir. Gurmelik ciddi anlamda objektiflik ister yani.
Ben lezzetli olan herşeyi yerim. Seçmem hiçbir şey;)
11-12-2009 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

bogalar iyi yemek yapiyor diye biliyorum.. babam ve boga arkadaslarim cok lezzetli yemek yaparlar..

benim asc yengec burcum yay istedigimde yaparim yemegim fena olmaz.. ama surekli degisik tatlar farkli kulturlerden yemekler denemeyi severim... ayni seyleri sevmem..

yabanci bi yere gitsem mutlaka yoresel yemegini tatmaya calisirimgülücük) dansy verygood

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-30-2011 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

yemek yapmayı hiç sevmem
06-30-2011 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

yemek yapmayı severim ama sürekli yaptığım için bıkkınlık geldi ay kova 4. evde olduğundan değişik tatlar severim allahtan yemek seçmeyen bir eşim var o yüzden rahatça yapıyorum

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
06-30-2011 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zsevimLee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

çok sık yemek yapmam ama yaptığımda çok beğenirler yemeklerimi. fakat tat alma duygum hiç gelişmemiş, bozuk sütü bile anlamayıp içmişliğim vardır koptum.w ki herkes anlamıştı bozuk olduğunu bi ben yani aðla...

[Resim: astro2gw38zsevimleehw58.th.gif]
06-30-2011 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir