Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.7 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kıvanç Tatlıtuğ
Yazar Mesaj
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Kıvanç Tatlıtuğ
benim kardesim kıvanca benzerliğinde esk te marka olmaya basladı yay günesi ve yükselen akrep kendisi
hatta bir anım var anlatım sizede,bizim apt cıkarken arkadas görmüş kardeşimi ..gittim yanına kız sok!!! sizin apt kıvanç cıktı diye havalara ucuyordugaribim anlattım durumu sonuç aksama kadar gülmekten koptuk ..

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
11-07-2009 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Kıvanç Tatlıtuğ
Sagittarius Yazılan:Hugh Jackman konusunda haklı olabilirsin ama Bronson mu ciddi olamazsın

walla o konuları sız daha iyi bilirsiniz tabigülücük)
11-07-2009 09:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

haritası açılmıyor tam bılen varmı?

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
02-03-2011 04:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vilma
Kayıtsız

http://hizliresim.com/njPD1l

Yükseleni bilinmiyor tahmini aslan yaptım

Bu adamın röportajlarını izlediğimde ilgimi çekmişti kendini ifade etme sorunu yaşıyor bi soruya cevap verirken biraz heyecanlanıyor ve kasılıyor utangaç bir insan olduğunu düşünüyorum ama kelime dağarcığı da az gibi duruyor dönüp dolaşıp aynı kelimeleri kullanıyor, sanırım pek kendini geliştirmemiş bu konuda. Merkürü yanmış sebebi bu olabilir ayrıca da haritasında biraz derinlere inince Kuzey Güney dizisindeki Kuzey karakterine kendi karakterinin çok benzeştiğini düşünüyorum o yüzden o rolü o kadar iyi kotarmış olabilir dil çýkarma özel hayatında da çok küfürlü konuştuğunu duymuştum birinci ağızdan....
11-17-2016 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Kıvanç Tatlıtuğ
evetttt gülücük
gündemimiz malum eşi başak dizerin yaşı..

demet kutluay bebeklik resimlerini instagramda paylaşıp 1.yaş günümüz 1978 yazmış. ve herkes aa 1980dende büyükmüş demiş falan ortaık çalkalanmış.

açıkçası tam evlendiikleri dönem bende boşanmış olduğum için eski sevgilimin ailesi beni istememişti.. ama bu kadıın memeleketin en en en yakışıklı adamıyla evlenmesi bna mutluluk vermişti gülücük o vakitlere doğumgünün çok araştırmıştım ama bulmamaştım. şimdi sinastri ve transitlerden yola çıkarak birşeyler bakicim gülücük

doğumgünü 14 nisan koç burcu. 1977 doğumlu olduğunda sinastrileri şu şekilde oluyor..

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwpkZQR5BQZkZwNjZQNjBGVlAwRe...QRjBGV5AQV]

aşk var venüs mars zıtlığı yani çok güzel ama kıvançın akrepin başındaki stelyumuna dokunan bir açısı yok... evliliği pek vadetmeyen bi harita...

amaaaa doğumgünün 77den 76ya aldığımızda!

bingooo, başak hnmın boğanın başındaki merkür jüpi kavuşumu kıvançın stelyumuna tam zıt ve akrep KAD ile kavuşum!

birde başak hnmın transilerine bakalm..
bayan erkek farketmeden evlilik döneminde içsellerin çok güçlü transitler alması lazım!

evlendikleri gün 19 şubat 2016 paris,

76lıda 77li de saysak transitler yine güçlü... ama 77deki ay balıktan ziyada ay teraziye benzettim çünkü gerçekten çok kibar bir hnm.. birde 77de venüs retro oluyor.. venüsü retro olan bir insanın tasarımcı olmasıda biraz zor geldi açıkaçası...

birde elim değişmişken kıvaççmın tr baktım gülücük

evlilik günü transiti!
galiba kıvançcımın yüksleni başak.. 7de neptün geçerken 1deki jüpiterin venüs mars kavuşumuna dokunması evlilik getirmiş.

ama o değilde tr jüpi var, tr neptün var, tr plüto var...
adam coşmuş dönüşmüş ve çok aşık olmuşşş gülücük

tr uranüs açısı olmadığı için hzlı bir evlilik kararı değil asla...

mutlu mesut olsunlar inş gülücük

Not: ilerde dangalak üyeler çıkıp kadının yaşından sanane kıskanç die bana çemkirmesinler boşuna!
burda sinastri ve transitlerden yola çıkıp belirsiz olan doğumgünü yada yılını belirleme yolunu göstermeye uğraştım..

olayı ... anlamyın emi :D
02-11-2017 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Döktürmüşsün kız yine

Amaaaan millete ne , bende merak ettim başak dizerin yaşını ama bisi diyim mi. KADIN TAM BİR KOÇ. Yani o erkeği aklıyla elde etmediyse başka bisi demem. Genelde zor ve popüler erkekler koç kadınlarıyla evleniyo misal david beckham

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-11-2017 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Basak Dizer 14 nisan 1977 doğumlu beraber oy kullanmaya gittik.Orada söyledi.gözkýrpma
05-04-2017 01:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Harita koymaya üsenirim ama ephemerise üsenmem gülücük
Hanzade'nin dedigi tarihi alirsak zaten kocun dispozitörü mars balikta ve neptüne kare, ay balikta. Cok da savas zirhi giyinmis koc kadini degil yani. Venüs koc ama satürn ve neptünden ücgen almis. Gerci gad günes kavusumu var. Ama yüzünde hissedip de anlam veremedigim dinginligi ay/mars baliktan geliyor bence. Son bir kac senedir kimde bu hissi yasasam veya acaba yükseleni balik mi ki desem ay balik cikiyor. Bu kadin herkesin hem fikir oldugu üzere akli basinda ve bir evi, evliligi cekip cevirecek tipe de sahip. Demek ki bir topraklik olmali. Satürn 1. ev mi acaba veya yükselen boga? Nin.Sa.Mer. Ra (Nincigim Ismini degistirdin yanlis yazdiysam kusura bakma kafam karisiyor) daha iyi anliyor bu islerden. Yükselen aslan desek ay, mars da balik Kivanc da yükselen aslan. Sinastride ay, mars 8. eve düser ve Kivanc esinin kendisini Radar gibi okudugunu düsünüyordur bu durumda gülücük Yükselen terazi de olabilir ince narin ve kibar hakikaten. Bir destek cikin da buluverelim yükseleni gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
05-04-2017 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

@Kumsal:Zaten çoğumuz Toprak ve Su burçları güçlü olmalı diye düşünüyorduk diye hatırlıyorum.Hem Kıvanç'ın su burçları çok güçlü hem de Başak Dizer'in imajı Toprak ve Su burçlarına uyuyor gibi.Hanzade'nin verdiği 14 Nisan 1977 tarihine göre çıkartılan haritada Ay,Mars Balık ,Merkür Boğa böyle olunca Yükselen burcuyla ilgili daha çok şık var önümüzde diye düşünüyorum.

Alnı küçük (toprak ve su etkisi) vücudu ince zarif , Yükseleni Başak olabilir bir ihtimal.Yengeç olursa Aslandaki Satürn 1. evine gelir o da ihtimal dahilinde

[Resim: 2gtzo5g.jpg]
05-06-2017 04:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Evet, ismini yanlış yazmışım. Neyse en azından başı ve sonu doğru.
Diyorum ya alnı dar şu olabilir gözü badem bu olabilir bu tür şeyleri iyi biliyorsun. Okuyunca Allah Allah nerden dikkat etti falan diyorum. Önerdiklerinin hepsinin oluru var bence. Hanzade bir daha görürsen doğum saatini de sorar mısın? gülücük
Nin, bazen sana resmimi gösterip yorum yapmanı isteyesim geliyor. Bir de yükselen Aslan satürn 1. ev değil mi? Benim de 1. evime düşürüyorsun, tanımadığım etmediğim halde enerjisel olarak bir ceketimi ilikleyip hürmet gösteresim, evet efendim falan diyesim de geliyor gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
05-07-2017 02:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir