Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.7 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kıvanç Tatlıtuğ
Yazar Mesaj
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Kıvanç Tatlıtuğ
şımdıkı halı cokkarızma ılk cıktığı yılarda pek beğenmıyordum .

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
11-06-2009 10:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Kıvanç Tatlıtuğ
Suratını ve kendini çok eskiten bu adamın, plutonik olacağı hiç aklıma gelmezdi doğrusu. Plutonu 29* terazide de olsa, 0* akrebi ve hemen ardından gelen merkürü ile bu stelyum güçlü bence. Akrebin karizmatik, dönüşüme arzu duyan, güç ve kontrol tutkusu yoğun, gizemli ve sırlarla dolu, sezgisel, analitik zekada yükseklik, uçlarda yaşama, ruhsal sondajcılık, negatif anlamda manipülatif, kinci, intikam duygusu yoğun aşırı fanatik ve inatçı olabilir.
Bu stelyuma satürnde dahil olarak, kontrol, güç, baskın olma, otoriterlik, aşırı takıntılı olma gibi özellikleri artmakta. Otoriteyi zorbaca kullanabilir.

Merkür -plutosu ile sabit fikirli, dikkafalı, konsantrasyonu yüksek, paranoyakça düşüncelere sahip devamlı kuran, sivri, keskin bıçak gibi bir dili olabilir.

Özellikle yakın çevresi,ailesi ve kardeşleri en çok bu yüzüne tanıklık edebilir. Köklerine karşı kızgın ve sert duygular hissedebilir. Asc aslanı ile iyi bir maske seçmiş. Günlük hayatta sempatik, prezentabl, gösterişli, esprili, neşeli bir maske kullanarak sokmaya her an hazır akrebini herkes göremez.

Karanlık ve derin bir su olan akrep temasından sonra, bol sulu ay yengeci ile merhamet, duygusallık, empatiklik , yumuşaklık gibi özellikleri ile sığlaşmayı öğrenebilir.
Akrep ve yengecin(anılar) ortak özelliği olan güçlü hafızası ile, kendine yapılan kötü şeyleri unutmaz ve günü gelince iadesini fazlasıyla yapar.

Asc aslanı, başaktada olsa mars-venüs kavuşumu (sığ olmayan,cazibeli, çekici, karizmatik), hızlı yükselişleri gösteren yaydaki jüpiter-uranüsü ile ( dinamik, hızlı, hiperaktif ) sosyal bir parti insanına dönüşebilir.

Jüpiter-uranüs kombinasyonlarında hızlı yükselişler görülebileceği gibi, ani ve birden negatif anlamda düşüşlerde görülebilir.
11-06-2009 10:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

güzel analiz gülücük
11-06-2009 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

brad pitt'den daha yakısıklı oldugu kesın..amerıkada dogmus olsaydı tum dunyanın tanıdıgı bir star olabilirdi..
11-06-2009 10:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

Türkiye'de doğupta bir tek harcanan o mu gülücük)
11-06-2009 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Kıvanç Tatlıtuğ
optimus_prime Yazılan:brad pitt'den daha yakısıklı oldugu kesın..amerıkada dogmus olsaydı tum dunyanın tanıdıgı bir star olabilirdi..

o kesin bencede hem pitt den yakısıklı hemde amerikada doğmamış olması.Sonuçta begenmiyorum ama bakınca dünya çapında iyi bir tipi var.
11-06-2009 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

SeLiN Yazılan:
optimus_prime Yazılan:brad pitt'den daha yakısıklı oldugu kesın..amerıkada dogmus olsaydı tum dunyanın tanıdıgı bir star olabilirdi..

o kesin bencede hem pitt den yakısıklı hemde amerikada doğmamış olması.Sonuçta begenmiyorum ama bakınca dünya çapında iyi bir tipi var.

saturn akrep burcunda gunesle kavusmus..bence iyi bir iskelet yapısı var..yüz hatları felan cok duzgun..:)hani kızlar akrep erkkelerınden hoslanırdı ne oldu sımdı herkes beyenmıyorum demeye basladılar:D
11-06-2009 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

optimus_prime Yazılan:
SeLiN Yazılan:

saturn akrep burcunda gunesle kavusmus..bence iyi bir iskelet yapısı var..yüz hatları felan cok duzgun..:)hani kızlar akrep erkkelerınden hoslanırdı ne oldu sımdı herkes beyenmıyorum demeye basladılar:D

ya ben kendi adıma esmerlerden hoşlanırım yani süper yakışıklıda olsa sarışınları sevmiyorum:D

Evet satürn genelde güzel fizik veriyor bende venüs-satürn yükselen oğlak kadınlarının vs fiziklerini çok beğeniyorum.
11-06-2009 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Kıvanç Tatlıtuğ
pares Yazılan:Nevrotik bu konuda bilgislisin sanırım bende satürn 00 03 derece Akrep'te,satürnüm satürn terazi özelliklerini taşıyabilirmi sınırda olduğu için.Yani bir burcun son kaç derecesinde sonraki burcun özelliğini taşır(yani 2 burcu) yada ilk kaç derecesinde bir önceki burcun özelliğini taşır cevaplarsan sevinirim

Eğer doğum saatin doğru ise satürnün akrep. Satürn teraziden akrebe 29 kasımda saat 13:30 civarında geçmiş.
Bir burcun 28 29 derecesindeki bir gezegen belki kendinden sonra gelen burcun özelliklerini taşıyabilir ama, burcun ilk derecelerinde bir önceki burcun özelliğini taşıyacağını sanmıyorum. Yeni bir enerji başlamıştır artık. Kendi fikrim, tam olarak nasıldır bilemiyorum.
Burcun son (28,29) derecelerindeki gezegenlerin fonksiyonlarını gerçekleştirmekte zorlandığını yazıyor bazı astrologlar
11-06-2009 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

SeLiN Yazılan:
optimus_prime Yazılan:
SeLiN Yazılan:

ya ben kendi adıma esmerlerden hoşlanırım yani süper yakışıklıda olsa sarışınları sevmiyorum:D

Evet satürn genelde güzel fizik veriyor bende venüs-satürn yükselen oğlak kadınlarının vs fiziklerini çok beğeniyorum.

yükselen oglakların ve saturnu asc ye acı yapanların iskelet yapıları iyi oluyor gercektende..
11-06-2009 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir