Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Hande ataizini hatirladim başak ay akrep ti

Ben bir tespit yaptım ne kadar yalan ne kadar doğru ; ben bu ülkede şuanda ciddi anlamda ün yapmış ama aslında illegal yollardan geçip hani hep ailelerin dediği kötü yollardan geçtiğini düşünüp birden şana şöhrete kavusan çoğu kişide başak-akrep birleşmleri gördüm. Zeka ve ihtiras bence gayet açıklayıcı.

Kumsal ;

Kerimcan hakkında şuna dayandım canlı yayında 266363 kez sordum. En sonunda "ayyy burcum akrep her şeyim akrep yükselenimde evet " diye geçistirdi belkide ama ay burcu terazi yada oğlak tı bir sene 3 kasımda bir sene 11 mi 12 mi unutum kasımda kutladı. Vikipedi net bir tarih paylaşınca yükselen yaya alınmış şekilde harita bakarız. Yükselenin yay olmasına şaşırmadım dümdüz bakımlı saçları var eskiden de tanırım dedim ya eskiden de öyleydi saçları...

Öykü serter yükseleni niye oğlak biliyorum bilmiyorum sorry. Ama tıpkı yükseleni diğer 29 olanlar gibi mesela annem hem terazi hem akrep görünüşüne sahip. Tıpkı öykü serter gibi bir arkadaşım 29 derece ikizler yükselenli cocuk tamamen yüksleen yengeç ama konuşması ikizler karakteri ikizler gibi ...

Serkan çayoğluna hiç şaşırmadım yükselen yengeç olmasına etkileyici çocuk cünkü ayıma karşıt yaptığından olsa gerek ilk görüşününde sevmemiştim

Fahriyeeee ya ben o kadında bi yengeçlik seziyodum venüsü de yengeçte burak özciviti baştan cıkarması çok normal burak özcivit de sanırım oğlak yükselen terazi ay oğlak diye biliyorum (yükseleni yengeç diyende vardı ) burakla fahriye cook uyumlu.

candan ercetine dair susuzluktan cöl olmuş harita aklımda.yükselen başak demekki çok disiplinli olduğunu duymuştum saç rengide keza .. bir teli bile farklı değil ..

İrem dericiyle güneşlerimiz TAM kavuşumda , bir dakika İrem derici koç yükselen aslan ay ı da yaysa diye hatirliyorum bu kadın tam bir YANARDAĞ !! Hiç de öyle duymuyor sadece gecenlerde sarı saça geçti diye üzüldüm kızıl yakışmıştı ona

Tam doğum saatini almak cok zor menajerlere mail atmak belki çare :(

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-16-2017 12:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - marskovası - 05-22-2011, 01:32 PM
RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Alejandro - 02-16-2017 12:49 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritası Bize En Çok Benzeyen Ünlüler Dark Lord 51 68,697 07-31-2019 03:51 AM
Son Mesaj: say24
  Ünlülerle Haritaları Üzerine Röportaj... yezda 19 24,400 08-14-2016 06:33 PM
Son Mesaj: capri
  Dizilerin Haritalari Leyla ile Mecnun Mavisahram 1 4,038 01-22-2012 11:14 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir