Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
(02-11-2017 03:57 AM)capri Yazılan:  @alejandro helal olsun ne diyim:) baya bı ünlü eklemişsin. Bildiklerime yorum yapayım bende, şimdi; kerimcan durmaz, akrepmiş demek. Akrep ve ateş yapılı insanlar arasından toplum tarafından ters karşılanan tipler çıkabiliyor,aslında çıkmıyor sadece bunu gizlemiyolar ve doğal bi şekilde yaşıyolar. Cool ve samimi olmaları da bundan olsa gerek. Samimi akrep için biraz kırpılıyor tabi;) pınar altuğ kovaymış demek. Güzel kadındı hatırlarım çocuklar duymasından. Sevimli hafif afacan ifadeli bi yüzü var. Beyazın balık- ikizler yapısı meslekte başarı sırrı. Konuşma tarzı aynı ikizler:) Saba Tümer de eski popülaritesinde değil. Özledim o eski metafizikli komplo teorili programları. Sanırım daha önce de sitede konusu geçmişti onun. Yay ve yükselen koç olduğunu hatırladım çünkü. Jüpiter 7.evinde bakalım bi hareketlilik olacak mı:)

Saba tümeri gerçekten bende.özlediğimi farkettim yay kadını nasıl olsa kan cekiyodur :D yükseleni de koç bacakları kısa ve kaslı diye hatırlıyorum marsiyen kadın fizği omuzlar geniş bel düz basen var kaslı ve kısa güçlü bacaklar. (Bacağın kısa ve güçlü olması onların cevik ve savaşcı fiziğe sahip olmalarından ve hızla harekete geçebilme özelliği ) tıpkı müge anlı gibi

Müge anlı yay burcu yükseleni başak ay burcu akrep marsı koç :). Bu kadından daha cesurunu tanımam.... yükseleni tahmini olarak tartışılmmıştı bir yerde ki bende başak diyorum. Saçlarının modelindeki bir tele bile dikkat etmesi , asla dip boyası gelmeden yayına cıkmaması elbiselerini asla hazır giymeyip kendi ölcülerine göre değiştirmeden yayına asla çıkmıyor... saç rengini de yıllardır değiştirmemesi de ayındaki sabit burç etkisi olsa gerek. Tıpkı candan erçetin gibi

Candan erçetin kova burcu yükseleni terazi ay burcunu yengeç hatırlıyoeum ancak yanlış hatırlıyorum (sallamış da olabilirim ama susuzlıktan cöl olmuş bir harita hatırlıyorum) asla kızıl saçını değiştirmediği gibi kuaförünü de asla değiştirmedi 15 günde bir dip boyaya gittiğini biliyorum . Kullanıdığı boyanın numarası markası bile yıllardır aynı ... (merak eden varsa Koleston 77/44 rengi kuaför zamanlarımdan bilirim açıksa sacınız 66/46 da kullanabilirsiniz hanımlar dipnot)

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-12-2017 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - marskovası - 05-22-2011, 01:32 PM
Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Alejandro - 02-12-2017 02:03 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritası Bize En Çok Benzeyen Ünlüler Dark Lord 51 68,661 07-31-2019 03:51 AM
Son Mesaj: say24
  Ünlülerle Haritaları Üzerine Röportaj... yezda 19 24,379 08-14-2016 06:33 PM
Son Mesaj: capri
  Dizilerin Haritalari Leyla ile Mecnun Mavisahram 1 4,028 01-22-2012 11:14 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir