Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seri Katiller
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: SERİ KATİLLER
aeon Yazılan:
almira Yazılan:Çocuğa bardağı kırmadan getir diye tembih edersin ..

Bardağı yarı yolda kırıp üstüne birde çığlık basıp geri getirir....

Yapma denen şeylerin cazibesi....Derin ve gizemli yani ...

Bilinmeyen tatmin edilmek istenen dürtüler...

Bu gibi şeyler ne zaman konuşulsa o zaman artış gözleniyor...

Çekim yasasından mıdır,

Yaratma sırrından mıdır bilinmez...

Söz ola baş yara söz ola baş kurtara ...söz ola can ala ...

Adı geçen konuda

bloody MARY ...GİBİ...

gülücük)

sen , seri katilleri bir derste anladın herhalde ;)

Derse katılamadım aeon .... Ama okumakla adam olumuyor diyor gülücük Serdar Ortaç bile ....
10-28-2009 08:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

RE: SERİ KATİLLER
yok ben almim pekte benim ilgi alanıma girmiyor,sen bu konuda bayagı bi araştırma yapmışsın,yorumlarınıda sabırsızlıkla bekliyor olucam...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
10-28-2009 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

almira Yazılan:Derse katılamadım aeon .... Ama okumakla adam olumuyor diyor gülücük Serdar Ortaç bile ....

madem her türlü adam olamayacağız.ben okuyupta adam olamamak istiyorum.
hem okumayıp , hem adam olamamak daha kötü olurdu.;)
10-28-2009 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

aeon Yazılan:
almira Yazılan:Derse katılamadım aeon .... Ama okumakla adam olumuyor diyor gülücük Serdar Ortaç bile ....

madem her türlü adam olamayacağız.ben okuyupta adam olamamak istiyorum.
hem okumayıp , hem adam olamamak daha kötü olurdu.;)

Burda hivic vardı sana söylenmedi gülücük ...

Ama yinede kutlamak lazım bu seçiminden ötürü gözkýrpma
10-28-2009 09:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Cvp: SERİ KATİLLER
eşcinsel kimliğiyle ilgili ben bişeyler söyliyeyim yaptığım yorum yanlış olabilir tabii 5.eve baktım kovayla başlıyor sıradışılık uranüs tepede venüse kare yapmış ilişkilerde sıradışılık 8.ev boğayla başlıyor venüs 8.evde sert etkilerde problem yaratabiliyormuş gizli fantezileri ve arzuları olabiliyormuş sapkın eğilimleri olabiliyormuş aynı zamanda boğada, ay satürn karesi de kadınlarla ilgili soğukluk,problem yaratmış olabilir diye düşündüm

Bir de satürn oğlakta yöneticisi olduğu burçta ama retro olması enerjisini rahat ifade edememiş olabilir aynı zamanda mars koçta yöneticisi olduğu burçta mars satürn karesi olanlar cesaretlerini sınama gereği duyabiliyorlar ve hakimiyet altına girme korkusu büyük.Üzerinde hakimiyet kurabilcekleri eşleri seçiyorlarmış :( Pluto merkür karesi içinde takıntılı zihin ve plutonik eller demiştik.Merkür de 8.evde zaten.
10-28-2009 09:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

almira Yazılan:Burda hivic vardı sana söylenmedi gülücük ...

Ama yinede kutlamak lazım bu seçiminden ötürü gözkýrpma

seçimle birlikte , bir tavsiye de var.aman gözden kaçmasın ;)
10-28-2009 09:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

aeon Yazılan:seçimle birlikte , bir tavsiye de var.aman gözden kaçmasın ;)

Bana mı sevgili aeon ? tavsiyen
10-28-2009 09:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

seri katillerde genellikle , anti sosyal kişilik bozukluğu oluyor.(süper egonun gelişmemesi;kısaca vicdani duygularının olmaması ,akla hemen plutoyu getiriyor.
.12.ev ve 8.evleri genellikle dolu ve buralardan haritanın geneline açılar var.bu evlerden olan açılar genellikle bazı gölgeler ortaya çıkartabiliyor.
.seksüel bir anormallikleri var.(eşcinsellik , nekrofili ve pedofili)
bunlar için genellikle 1.etken mars ,2.etkende venüs:marslar genellikle uranüs gibi gezegnle farklılaşıyor ve libido artıyor.
ted bundy de marsın lilithle kavuşumu da vardı.
farklıysa mars -saturn sert açılarında cinsel açıdan güvensizlik ve çocuklara kendisini ispat etme olabilir.
.mars ve saturn genellikle otorite kurmak ve kurbanlarının üzerinde hükmetmek.
.mars pluto ve mars jupiter açıları libidoyu artırır.marsın pluto ile özellikle güçlü açılarında ,sadistlik görülebilir.
venüs için de aynı şeyleri söylebilşiriz.
.genellikle çoğunun çocukluğu çok kötü ; ay açıları , 4.ev ve güneş kontrol edilebilir.erken yaşta babalarını kaybedenler çok fazla.
.toplumsal imajları genellikle sakin ,sessiz ve hatta sünepe denilebilir.(mc ve asc incelenebilir.bilhassa toprak burçlarında ve balık,yengeç vs)
.genellikle ketum olan ve plan yapma kabiliyeti olan insanlar ve çoğunun ıq seviyesi normalin üzerinde (merkürün pluton ve uranüsle açıları )ayrıca merkürün pluton ile açıları ellerin plutonik kullanımına da işaret edebilir.
.tabiki pluto açıları bilhassa sert açılar ,kişisellerle açı yaprasa gölge yönler ortaya çıkacaktır.hükmetme , merhametsizlik ,saplantılar.
bunların çoğu ,geçmişte yaşadıkları ve kendilerinde iz bırakan bir olayı (travma), daha sonra kurbanları üzerinde yaşatmaya çalışırlar.kendilerine yaşatılan kötü olayları başkalarına da yaşatarak , tatmin bulma, başkalrının açılarından beslenme ...(gayet plutona özgü )

.neptün; gerçekleri algılamayı engelleyen neptün merhamet versede olumsuz anlamda ilizyonlara sebep olabilir(şizofreni gib),ayrıca bir çok serikatilin alkol ve uyuşturucu kullanma alışkanlığı vardır.(güneş neptün sert açılarında ben çok gördüm örn:james hatfield)
.aklıma bunlar geldi.
yazmaya çalıştım.daha derinleştirmek ve ek yapan olursa paylaşımından memnun oluruz.
10-28-2009 09:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

aeon Yazılan:seri katillerde genellikle , anti sosyal kişilik bozukluğu oluyor.(süper egonun gelişmemesi;kısaca vicdani duygularının olmaması ,akla hemen plutoyu getiriyor.
.12.ev ve 8.evleri genellikle dolu ve buralardan haritanın geneline açılar var.bu evlerden olan açılar genellikle bazı gölgeler ortaya çıkartabiliyor.
.seksüel bir anormallikleri var.(eşcinsellik , nekrofili ve pedofili)
bunlar için genellikle 1.etken mars ,2.etkende venüs:marslar genellikle uranüs gibi gezegnle farklılaşıyor ve libido artıyor.jupiterde keza libidoyu arttırmakla beraber uranüs gibi farklılıklar yaratmıyor.
ted bundy de marsın lilithle kavuşumuda vardı.
farklıysa mars -saturn sert açılarında cinsel açıdan güvensizlik ve çocuklara kendisini ispat etme olabilir.
.mars ve saturn genellikle otorite kurmak ve kurbanlarının üzerinde hükmetmek.
venüs için de aynı şeyleri söylebilşiriz.
.genellikle çoğunun çocukluğu çok kötü ; ay açıları kontrol edilebilir.erken yaşta babalarını kaybedenler çok fazla.
.toplumsal imajları genellikle sakin ,sessiz ve hatta sünepe denilebilir.(mc ve asc incelenebilir.bilhassa toprak burçlarında ve balık,yengeç vs)
.genellikle ketum olan ve plan yapma kabiliyeti olan insanlar ve çoğunun ıq seviyesi normalin üzerinde (merkürün pluton ve uranüsle açıları )
.tabiki pluto açıları bilhassa sert açılar ,kişisellerle açı yaprasa gölge yönler ortaya çıkacaktır.hükmetme , merhametsizlik ,saplantılar.
bunların çoğu nevrotiktir.geçmişte yaşadıkları ve kendilerinde iz bırakan bir olayı (travma), daha sonra kurbanları üzerinde yaşatmaya çalışırlar.kendilerine yaşatılan kötü olayları başkalarına da yaşatarak , tatmin bulma, başkalrının açılarından beslenme ...
.aklıma bunlar geldi.
.neptün; gerçekleri algılamayı engelleyen neptün merhamet versede olumsuz anlamda ilizyonlara sebep olabilir(şizofreni gib)
yazmaya çalıştım.daha derinleştirmek ve ek yapan olursa paylaşımından memnun oluruz.

Yıldızsal etkenler bunlar olabilirken...

Genetik kodlamadaki hatalarda potansiyel sapık üretebiliyor...

Beyin atom bombasından daha etkili bir tehlike....

Renk körlüğü gibi çoğu insanın genetik nedenlerden ötürü öldürme yok etme eğilimi olabiliyor...

Şuan tam hatırlayamıyorum.

46+XY Üzerindeki 22+X VE 22+Y Bir erkek kromazom genotibi'dir.

Mongol çocuklarda yada süper dişi yada süper erkek diye adlandırılan ...46+XXY

Yani fazla kromazom sayısına sahip bireylerde...

Acıma ,merhamet..hissi olmuyor....

Bu dünyanın en karakterli yıldız dizilimine sahip olsada böyle olmasada böyle...

Öldürme vakalarına çoklu boyuttan bakmak gerek....

Burda kat edilen bir insan yada mezarlık bekcisinin ölülere tecavüzü değil...

Her yöne eğilimi olan ...her türlü normal üstü davranış....

Kimi çorap hastasıdır...Kimi ölü eti....

Fark etmez sapkınlıklar...

Evebeyn çitfleşmesi gününe bile bağlı ....

Çocuk yapılmaması günler...

Geçende forumda da bahsi geçen MarifetNamede detaylı bilgi var...

Konuya dönersek...

Koplesk bakmak mutlak sonucu yalın görmemizi sağlayacaktır....

Çünkü yılllar sonra hastalıklar sonucu bile sinir krizine neden olana insan gücünü olduğunun 10 katına çıkaran beyinde yer alan küçük ...urlar bulundu...

Tetikleme mekanizması sanırım daha önemli oluyor bu konuda...

Sonuçta fazla yer içerseniz...Hayvanı haz alma isteğiniz artar....

Doyumsuzluk yada tatminsizlik....

Denge hayatın özü .....
10-28-2009 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

efem , yazdıklarım veya yazmaya çalıştıklarım ; genellikle ham haller (yani bir tanesini görüp bir şey diyemeyiz)
ayrıca çevre ve genetikten arındırılmış.
.ama yine de her harita da baktığıjmızda ortak olan özellikler vs. bu başlığa eklenebiliriz.
(kendi adıma ) iletilerimdeki amaç ahkam kesmek değil ; gerçeğe bir nebze yaklaşabilmek umudu.
çünkü aynı gün saat kaç kişi vardır.ama belli şekilde göze çarpanlar da eklenebilir diyorum.
10-28-2009 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir