Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
aeon Yazılan:doğumdan sonra mor ve ceset gibi bir çocukmuşum ve doktorlar zeka özürlü olabilme ihtimalim üzerinde durmuş.

Maşallah arkadaşım, bir de zeka özürlü olsan nolurmuş acaba:D Sende ters etki yapmış,. Hiperaktivite var mı sende?
10-27-2009 03:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Sagittarius Yazılan:benimde kordonu boynuna dolanmış olarak doğmuş bi kardeşim var oda mosmormuş..haritası

[Resim: astro24gw46h56520091019.th.gif]

1. 7. aksta ikizler ve yay olduğunda kişinin hareketliliğinden ötürü küçük fiziksel kazalar olası. Kardeşinin asc ile marsı kavuşmuş.Tüm kaynak kitaplarda 1.evde mars ve plutonun kazalara yatkınlık verdiği yazıyor, özellikle transitlerle tetiklendiklerinde. Asc yöneticisi akrepte, jüpiterin çokta zor bir yerleşimi yok.
10-27-2009 03:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
melis_bk Yazılan:Arkadaşlar benim doğumumun başlaması ve tamamlanması arasında üç gün var.Bayan arkadaşlar bilir çocuğun doğum yolunda bir kaç saniye oksijensiz kalması sakatlık veya ölümle sonuçlanır. Ben üç günü o vaziyette geçirmişim sağ doğmam bile Allah ın mucizesi kabul edilmiş.
Kafasına göre takılan bir deli olmak dışında bilinen arızam yok...

Ben artık eminim, doğarken oksijensiz kalanlar zeka özürlü olmuyorsa, fazla zeki oluyor, ki bunu haritandan da seninle konuştuğumuzda da anladığım bir şey.;)
10-27-2009 03:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

darkvenus Yazılan:Ben de zor,ters ve geç doğmuşum...
4 aylık gibiyken anne karnında ölüm riskim olmuş...

1. evindeki pluton dışında bir şey göze çarpmıyor
10-27-2009 03:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Nevrotik Yazılan:
aeon Yazılan:doğumdan sonra mor ve ceset gibi bir çocukmuşum ve doktorlar zeka özürlü olabilme ihtimalim üzerinde durmuş.

Maşallah arkadaşım, bir de zeka özürlü olsan nolurmuş acaba:D Sende ters etki yapmış,. Hiperaktivite var mı sende?

;) teşekkür ederim
biraz var sanki,.
10-27-2009 04:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

aeon Yazılan:
Nevrotik Yazılan:

;) teşekkür ederim
biraz var sanki,.

Benimde şahsi fikrim Nevrotik gibi; sende ters tepmişgülücük
10-27-2009 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Nevrotik Yazılan:
melis_bk Yazılan:Arkadaşlar benim doğumumun başlaması ve tamamlanması arasında üç gün var.Bayan arkadaşlar bilir çocuğun doğum yolunda bir kaç saniye oksijensiz kalması sakatlık veya ölümle sonuçlanır. Ben üç günü o vaziyette geçirmişim sağ doğmam bile Allah ın mucizesi kabul edilmiş.
Kafasına göre takılan bir deli olmak dışında bilinen arızam yok...

Ben artık eminim, doğarken oksijensiz kalanlar zeka özürlü olmuyorsa, fazla zeki oluyor, ki bunu haritandan da seninle konuştuğumuzda da anladığım bir şey.;)

Teşekkürler canım ..
10-27-2009 04:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Phoenix Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
ben de mosmor doğmuşum. kordon boynuma dolanmış bir kaç gün mor kalmışım öyle gülücük

Yıldırım filmin sahnesini anlatmışsın, okurken ben de kendimi tutamadım zaten bu aralar çok hassasım hakiki olan şeylere karşı.hayatım boyunca kendimi öğrenme merakıyla döndüm devamlı ve bu merak içindeyim.öğrendikçe tamamlanıyorum sanki. Bu arada izleyeceğim filmi
derinlerde kalmış şeyler yüzeye çıkınca ağlama krizleri de yaşıyor insan bu ağlama hissinin tam olarak nerden gelmediğini bilmeden gülücük

ve bir şey keşfettim yüzeye çıktığında bunlar hayatına maddeleşmiş şekliyle çekiyorsun gizli kalmış olanlar her neyse.12. evimdeki yay saturn karakterine uyan bir insan hayatıma girmişti farkında olmaya başladığım zamndan sonra ve o zaman gördüm tam manasıyla neler gizlemişim 12. evde. bu acıtıyor gibi ama aslında tam tersi...

İdrak edebilmek en büyük zenginliktir!

''hell is other people.''

[Resim: wewewewe.th.jpg]
10-27-2009 05:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Phoenix Yazılan:ben de mosmor doğmuşum. kordon boynuma dolanmış bir kaç gün mor kalmışım öyle gülücük

Asc, yay ikizler aksında uranüsle kavuşuyor, asc yöneticisi jüpiterle uranüsün de karesi var.
10-27-2009 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
benım oğlumun doğumnda kordon boynuna dolandı .12 evınde saturn yengecte .asc ye cok yakın...

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
10-28-2009 05:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  astrolojik yazılımlar - programlar smoochy 5 10,779 04-04-2012 03:52 PM
Son Mesaj: smoochy
  Astrolojik Şifreler (Gezegenlerin ve Bulunduğu Burçların Kısa Dip Notları Olsaydı..) plutonik 12 18,586 02-01-2011 11:13 PM
Son Mesaj: ayşe kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir