Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Yazar Mesaj
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
Benimki epey bir ilginçti annem bana hamileyken düşük tehlikesiyle karşı karşıya kalmış. Zaten ilk hamileliğinde de iki aylıkken düşük yapmıştı ben üç numarayım bir de ablam var. Doktor anneme bana hamileyken sezaryen için “24-28 Temmuz” tarihlerini vermiş ama 15 Temmuz’da sancısı tutmuş. Yenimahalle’de (Yıllar önce kapandı) bir hastaneye doğum için gitmiş fakat şansa hastanede elektrikler kesilmiş, Okmeydanı’ndaki bir hastaneye yönlendirmişler babamla beraber otobüse atlayıp gitmişler :D Tarih olarak erken, saat olarak rötarlı doğmuşum anlayacağınız :D

Aslında düşünülmüyordum çünkü annem ablamın bebekliğinde epey zorluklar çekmiş hastalıklar, yaramazlıklar derken tekrar o sorumluluğu almak istememişti akrabalar ve çevrenin baskısı düşüncesinin değişmesinde etkili olmuş gülücük Ablamın tam tersi bir bebekmişim uslu, kolay hasta olmayan, geceleri kolay kolay uyanmayan :D

Benim 12. evimde Plüto, 8. evimde Güneş ile Mars var. 12. evdeki Plüto’yla 135’lik ve 150’lik açı yapıyorlar. Aynı şekilde Satürn’üm de Plüto’ya 150’lik açı yapıyor.

Doğum öncesi veya esnasında Düşük & Ölüm tehlikelerini 12. ev Plüto’yla bağdaştırabiliriz..

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
11-23-2017 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları
1. evdeki akrep ay, yukselen yonetisiyle zit aci yapiyor, pluton ile kavusumu var. Dogum oncesi ve dogum sirasinda turlu tehlikeler ve isguzarliklarla karsilasmis.

11-23-2017 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  astrolojik yazılımlar - programlar smoochy 5 10,779 04-04-2012 03:52 PM
Son Mesaj: smoochy
  Astrolojik Şifreler (Gezegenlerin ve Bulunduğu Burçların Kısa Dip Notları Olsaydı..) plutonik 12 18,586 02-01-2011 11:13 PM
Son Mesaj: ayşe kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir