Değerlendir:
  • 41 Oy - 2.66 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hazal Kaya
Yazar Mesaj
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Hazal Kaya
KoçAslanı Yazılan:o biraz türk kasına kaçıyor gülücük) ha bi ara gerard butlerin(300 spartalı leonidas) haritasına rastlamıştım onunda 1. evinde jüpiter vardı ve vücut şeklimiz kopya gibi sanki(tabi 300 filmindeki hali kadar değilde :D:D P.S I Lov e You daki hali gibiyim şuan) ondada kalın bacak var ama 1.90 boyda var jüpiter ona vermiş bana vermemiş :D:D

Alemsin ne diyim.... hala gülüyorumgülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
10-28-2009 08:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

Cvp: RE: Hazal Kaya
aeon Yazılan:mutfaktan geçer derken yemek yememek anlamında söyledin.istersen sabah akşam mekik çek yağlı vs yersen karın kası çıkmaz.
bir de 1.90 boyu ne yapacaksın. ;)iskandinavyada yaşamıyoruz.t.c bayanlarının boy ortalamasını dikkate alarak , bu isteklerini bence gözden geçir gülücük)

ha bende yağlı olmasına rağmen yinede gözüküyor ne yalan söyliyim sıradan mekiklede yapmadım aslında, arkadan ağırlık çekerek mekik çekince o baklavaların boyutu devasa oluyor yağlıykende gözüküyor gülücük adonisimde var ehem ehemm :D:D

boy sorununu şurdan yapıyorum şuana kadar ilgilendiğim bi kız benden uzundu biride aynı boydu yeni nesil kızlar gerçekten uzun, mankenmi olacaklar ne gülücük)
10-28-2009 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vanovi Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Hazal Kaya
siz konu başlığı hakkında konuşmamaya kararlısınız galiba...

[Resim: vonavi.th.jpg]
10-29-2009 02:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Alemsiniz fiziğe takmayın kardesim.

Mümkünse ben daha uzamak istemiyorum uzun kızlar hep itici gelmiştirgülücük)

ya 1.90 da çok iri KoçAslanı çekici falan değil bence:D
10-29-2009 11:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

bu konuda hazal kayanın haritasını incelemeliyiz kesin kendisi hakkında konuşulmamasını gerektiren açıları var gülücük)
10-29-2009 02:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Hazal Kaya
Yukselen burcu oglakmis

12-07-2018 12:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Ali Atay ile bugün evlendiler. İnşallah mutlu olurlar..

Hazal Kaya yükselen Oğlak, Ali Atay da Ay Oğlak gülücük 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş Tutulması’nı hatırlıyorum gülücük Venüs’leri Oğlak’ta olan iki tanıdığım ilişkilerinde ayrılık kararı aldı, Yengeç burcu olan yakın bir tanıdığım da kendisine zarar veren eski ilişkisini artık tamamen kafasında bitirdi, yeni birine aşık oldu.

14 Temmuz 2018’den beri Yengeç ve Oğlak etkisi taşıyan kişilerde bazı bitişler ve başlangıçlar gözlemliyorum. Tutulmalar kimine ayrılık getirirken, kimine aşk, evlilik getirebiliyor.. Bu durum 2020’ye kadar devam edecek. Tutulmaların etkilerine ve kaderselliğine gerçekten inanıyorum. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
02-07-2019 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir