Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dominant Element Testi
Yazar Mesaj
KoçAslanı
Kayıtsız

Dominant Element Testi
Buradan

işte benimki gülücük

[Resim: diagrammepng.png]

sizlerin nasıl çıkacak bakalım..

ayrıca aynı sitede, dominant gezegen, ev, burç belirlenmeside var, tabi sadece ünlülerinki yapılmış gülücük ünlü olma gibi bir şansımız olmadığına göre bu diğer dominantlık testleri nasıl yapılır acaba ? gülücük

not: site üyelik gerektiriyor olabilir, ben üyeydim zaten..

Yıldırım Yazılan:bana kalırsa sadece gezegenlerin burç yerleşimine göre yüzdelenmiş bu programı çok ciddiye almamak daha doğru olur.

tamam girin bakın merak ediyorsanız ama sanki bu yüzdelik dilimler GERÇEK potansiyelinizmiş gibi düşünmeyin derim.
10-21-2009 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Dominant Element Testi
vanovi Yazılan:valla ciddi bir biçimde şaşırdım,ateşimin bu kadar baskın çıkacağını tahmin etmiyordum.Hani toprakla eşit olur dedim ateşim ama enteresan...

[Resim: 93826598.th.png]

1- satürnün Yay burcunda olması ateşin derecesini kısıyor

2- Mars Koçun , Neptünle güçlü bağlantı yapıyor yani tipik bir Mars Koçu değilsin ama sistem bunu göremez , sistem sadece Mars Koçu olduğun için + venüs aslan + ay aslan olduğun için önemli yüzdelik kısmı ateş elementine verir.

oysa Neptünün Mars ve Merkürle yaptığı T-Kare bağlantısı sana SU etkiside katacaktır.

10-22-2009 03:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

vanovi Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
vanovi Yazılan:valla ciddi bir biçimde şaşırdım,ateşimin bu kadar baskın çıkacağını tahmin etmiyordum.Hani toprakla eşit olur dedim ateşim ama enteresan...

[Resim: 93826598.th.png]

1- satürnün Yay burcunda olması ateşin derecesini kısıyor

2- Mars Koçun , Neptünle güçlü bağlantı yapıyor yani tipik bir Mars Koçu değilsin ama sistem bunu göremez , sistem sadece Mars Koçu olduğun için + venüs aslan + ay aslan olduğun için önemli yüzdelik kısmı ateş elementine verir.

oysa Neptünün Mars ve Merkürle yaptığı T-Kare bağlantısı sana SU etkiside katacaktır.

Mars 90 Neptün: Psikosomatik hastalıklara elverişli olurlar. Cinsellikle ilgili çok sorunları vardır. Alışılmış dışı seksten hoşlanırlar. Hırsları ve dürtüleri güçlüdür. Alkolizm ve ilaç alışkanlığına meyillidirler. Nevrozlar, ileri hallerde halüsinasyonlar başlarına bela olurlar. Aşırı haris hilekar kimselerdir. Bu yüzden tutuklanabilirler

hani korktum kendimden tipik mars koçu olmamak iyimi kötümü yani.

T-kare bağlantısına çömezliğimden dolayı bir şey diyemiyeceğim ama genede sorucam merkür başağın yöneticisi toprak ağırlıklı yani,koç mars o da ateş ağırlıklı nasıl su etkisi daha fazla oluyor anlayamadım,açıkalrsanız sevinirim

şüphelenmeye başladım benim türkçemde sorun mu var acaba , niye yanlış anlaşılıyorum bu aralar ?

SU etkisi daha fazla oluyor mu demişim , nerede demişim ?

10-22-2009 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Daily Yazılan:susuzluktan ölüyorum... hiç halim yok

bende de SU elementi sadece % 5 çıkmış..

hem susussuzluk sıkıntısı çekiyoruz , ilginçtir ki son birkaç gün bizlerin şiirleri romantik ( duygusal ) bulunuyor ;)

bana kalırsa sadece gezegenlerin burç yerleşimine göre yüzdelenmiş bu programı çok ciddiye almamak daha doğru olur.

mesela Daily senin Neptünde , benim Neptünde bu sitedeki pek çok kişiden daha kuvvetli.

oysa bu program , malesef bunu görebilecek yeterlilikte değil.

tamam girin bakın merak ediyorsanız ama sanki bu yüzdelik dilimler GERÇEK potansiyelinizmiş gibi düşünmeyin derim.

10-23-2009 09:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Daily Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
Daily Yazılan:susuzluktan ölüyorum... hiç halim yok

bende de SU elementi sadece % 5 çıkmış..

hem susussuzluk sıkıntısı çekiyoruz , ilginçtir ki son birkaç gün bizlerin şiirleri romantik ( duygusal ) bulunuyor ;)

bana kalırsa sadece gezegenlerin burç yerleşimine göre yüzdelenmiş bu programı çok ciddiye almamak daha doğru olur.

mesela Daily senin Neptünde , benim Neptünde bu sitedeki pek çok kişiden daha kuvvetli.

oysa bu program , malesef bunu görebilecek yeterlilikte değil.

ama benim gerçekten suyum az :( siz de söylemiştiniz...

evet bu gibi durumlarda ,

* kişinin SU evlerinde ( 4 , 8 , 12.evler ) gezegenleri olması

* Ay - Neptün ikilisinin güçlü konumda olması ( plütoyu pek sulak bir gezegen olarak kabul etmeyebiliriz =) )

SU eksikliğini telafi edebilecek potansiyellerdir diyebiliriz.

evet her zaman SU elementine has deneyimleriniz olmayacaktır ama örneğin Ay burcunuzun 12.evde olması + Neptünün güçlü olması gibi etkiler size yoğunlaştığınız takdirde SU elementine özgü duyarlılığı kazandırabilir diyebiliriz.

mesela bu bakış açısı diğer element eksikliği içinde geçerlidir ,

örneğin ATEŞ eksikliğinde eğer MARS yada Güneş güçlü konumdaysa yada ATEŞ evleri doluysa bir tür alternatif olabilirler.

vs.

10-23-2009 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Yıldırım Yazılan:evet bu gibi durumlarda ,

* kişinin SU evlerinde ( 4 , 8 , 12.evler ) gezegenleri olması

* Ay - Neptün ikilisinin güçlü konumda olması ( plütoyu pek sulak bir gezegen olarak kabul etmeyebiliriz =) )

SU eksikliğini telafi edebilecek potansiyellerdir diyebiliriz.

evet her zaman SU elementine has deneyimleriniz olmayacaktır ama örneğin Ay burcunuzun 12.evde olması + Neptünün güçlü olması gibi etkiler size yoğunlaştığınız takdirde SU elementine özgü duyarlılığı kazandırabilir diyebiliriz.

mesela bu bakış açısı diğer element eksikliği içinde geçerlidir ,

örneğin ATEŞ eksikliğinde eğer MARS yada Güneş güçlü konumdaysa yada ATEŞ evleri doluysa bir tür alternatif olabilirler.

vs.

sanırım bende su eksikliği şöyle tezahür ediyor; sezgisel yönüm kör... duyarlı ve duygusalım çünkü; demek orada bir sorun yok. ama sezgilerimden emin değilim. aslında seziyorum fakat, demek yeterince güçlü değil ki; dikkate almıyorum.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
10-24-2009 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Dominant Element Testi
Glogg Yazılan:plüto belirleyici olabilir mi bilmiyorum ama o minicik su yüzdesi plüto akrepten geliyor gülücük)

plutonun bulunduğu burçtan çok , ev ve kişisel gezegenlerinle açılarına dikkat etmen daha etkili(güneş,venüs,merkür,mars,ay)
diğer gezegenlerle de açı yapıyorsa , belli şekilde yorumlanır.ama yine kişsel gezegnlere ve önemli noktalar (asc,mc vs. )dokunmasılazım.
11-03-2009 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Dominant Element Testi
% 52 ateş vurgum var vay arkadaşş yanıyorumm hehee
11-06-2010 10:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mercan Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

daha önce sorulardan oluşan bir element testi yapmıştım su en yüksekti sonrasındaki sıralama toprak-hava ve ateş. Bu sistemle ise su-ateş-hava-toprak olarak listelendi. gülücük

11-07-2010 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

peki uyuyor mu size? bende çoğu uyuyor ama uymayan yerler de var.
bende ay burcu yengecin biraz daha etkin olması lazımdı. kovada hiç burcum yok ama güneş ve merkür oğlaktan daha fazla çıktı. pallasın orda olmasından mı acaba?

boğa ve venüs de sanki olduğundan daha çok çıktı gülücük

insan aslanın özelliklerini hiç mi taşımaz. sıfır çıktı. koptum.w sürprizzz

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
01-14-2011 01:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir