Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Benzerini bulmak:)
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Benzerini bulmak:)
Bu yaz 1 aralık 1984 saat 23.30 muğla doğumlu bir kızla tanıştım.

Nesi var bunun ?

Biz akraba değiliz,tanışmıyoruz.Aynı zamanlarda hiç karşılaşmamışız.

Ama bakışlarımız bile birbirne benziyor.Saçları utangaçlığı hepsi aynada kendimi görmüş gibi oldumgülücük)

Çok ilginçti benim için.Astrolojiye meraklıymış ama öğrenemiyormuş.Annesi Koça başak ...
Benim annem kovaya balık
....
Dış ticaret okumak istiyormuş.Üniversitede istediklerini bulamamış.O yüzden ingiltereye gitmeye karar vermiş.

Pasaport vize delisi hepsigülücük)

Bu yaylar beni bazen çok şaşırtıyorlar...

Konuyu açmanın sebebi ise ...

DNA tutarlığı olmayan insanların yıldız kardeşliği...

Yükselen arslan olmasına rağmen daha fazla balık görünüyor.

Bizi tanımayan birine rahatlıkla kardeş oldumuzu inandırabilirdik.....

Merkür neptün kavuşumu ona ses vermemiş şarkı söyleyemiyor.Ama çok fazla el işi yapıyormuş.

Benden sadece 4 gün küçük....

Daha ne kadar saha çalışması yapmam gerekiyor bilemiyorum....

Aynı açıların etkileri konusunda daha fazla neler öğrenebiliriz ki....

Çok fazla soru oluşturuyor bu durumhımm
10-04-2009 06:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Vulcan
Kayıtsız

RE: Benzerini bulmak:)
27 kasım 1984'lü bir arkadaşım vardı (bayan). Ayı oğlakta, yükselen başak veya terazi,sağlıkçıydı burçlardan da hiç çakmazdı gülücük
10-04-2009 07:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

o değilde benim ikiz kızkardeşlerim var... gülücük

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
10-04-2009 07:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Benzerini bulmak:)
Vulcan Yazılan:27 kasım 1984'lü bir arkadaşım vardı (bayan). Ayı oğlakta, yükselen başak veya terazi,sağlıkçıydı burçlardan da hiç çakmazdı gülücük

Benim ayım KOVA... Yükselenim balık gülücük Sağlıkla ilgim yok gülücük)

Sagittarius Yazılan:benimde var böyle bi arkadasm benden 3 gün sonra dogmus ne tesadüftürki onunda Günesi 12.evinde yükseleni Yay tek fark onun Ay burcu Oglak ama birbirimize o kadar çok benziyoruzki huy olarak filan gayette iyi anlasiyoz allah bozmasn gülücük

Ben 2 gün sonra doğuş sınıf arkadaşım vardı.Hukuk okudu bana hiç benzemez erkek belki ondandır. 50 çeşit soru ile saat kaçta doğduğunu öğrenmeye çalıştım söylemedi.

Sanırım onun doğum tarihi değişik dil çýkarma
10-04-2009 07:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

gerçekten ilginçmiş sevgili almira..ama şöyle bir durum var,onun tam olarak tanımadığını söylemişsin ay burcuuz da farklı b kere duygu olarak farklılışaıyorsunuz ama çok ilginç geri kalan detaylar gerçekten..bi arkadaşım vardı benim de aramızda 2 gün vardı .. çok şanssız bir kızdı özellkte aşktan yana çok çekti benim de öyle aslında çok güzel sayılmaz ama gülüşlerimiz de çok benziyo ya ... ne biliiym değişik bir kızdı o da..ben normalde kendimi pek beğenmem gülüşümü severim bir tek gülücük o da ay yay ın armağanı sanırım gülücük

10-04-2009 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Bu konuda hiç sıkıntı çekmiyorum. Doğum tarihim 8 nisan ve 1-10 nisan arası doğan 10'dan fazla arkadaşım var samimi olduğum. Samimi olmadıklarımı da eklersek 20'yi rahat bulur diye tahmin ediyorum. Ama çok da benzemiyoruz bu kişilerle. Özellikle lisedeki ev arkadaşım... Aynı gün doğmuşuz (aynı ilçede tabi) , ama aramızda dağlar kadar fark var. Çocukla 2.5 yıl aynı yurtta, 1.5 yıl da aynı evde beraber kaldım ama ortak noktalarımız %30 ya var ya yok...

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
10-04-2009 07:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Melancholic Yazılan:Bu konuda hiç sıkıntı çekmiyorum. Doğum tarihim 8 nisan ve 1-10 nisan arası doğan 10'dan fazla arkadaşım var samimi olduğum. Samimi olmadıklarımı da eklersek 20'yi rahat bulur diye tahmin ediyorum. Ama çok da benzemiyoruz bu kişilerle. Özellikle lisedeki ev arkadaşım... Aynı gün doğmuşuz (aynı ilçede tabi) , ama aramızda dağlar kadar fark var. Çocukla 2.5 yıl aynı yurtta, 1.5 yıl da aynı evde beraber kaldım ama ortak noktalarımız %30 ya var ya yok...

Kan bağından ziyade benzer ortalama yapıyı konuşuyoruz!Bahsettiğin hanım efendi bana çok benziyor.

Tavır olrak bakış olarak tek yumurta ikizliğinden bahsetmiyorum.

Herkes aynı eğitimi almıyor....

buda diğer değişik şartları oluşturuyor zaten....

Aynı olmasına çoğu şey onun yıldız konumu ile benimki benzemiyor..bu başka birşey görsel benzerlik o kadar öenmli değil ki ....

Ağzının angelina joliye benziyor ayakları ajda pekkana demedik ki dil çýkarma
10-04-2009 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Vulcan
Kayıtsız

Sagittarius Yazılan:
almira Yazılan:
Sagittarius Yazılan:benimde var böyle bi arkadasm benden 3 gün sonra dogmus ne tesadüftürki onunda Günesi 12.evinde yükseleni Yay tek fark onun Ay burcu Oglak ama birbirimize o kadar çok benziyoruzki huy olarak filan gayette iyi anlasiyoz allah bozmasn gülücük

Ben 2 gün sonra doğuş sınıf arkadaşım vardı.Hukuk okudu bana hiç benzemez erkek belki ondandır. 50 çeşit soru ile saat kaçta doğduğunu öğrenmeye çalıştım söylemedi.

Sanırım onun doğum tarihi değişik dil çýkarma

bazi insanlar söylememekte israr ediyolar sebebini merak ediyorum dogrusu...

Büyü yapılmasından korktukları için olabilir (şuurlu veya şuursuz olarak)

gülücük
10-04-2009 07:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

yani benim eski kız arkadaşım benden 5 gün büyüktü...5 günde dağlar kadar değişiklik olmuş yapımızda...

ama benim 7 8 gün büyük olduğum başka bir insan vardı...boğa burcu yükselen yengeçti...venüsü ve ayı hariç hepsi aynıydı oluşumlarımız...inanın çok ani çekim olup çok fena soğumuştum bir anda...hiç bir zevkimiz uymuyordu neredeyse...

başka tespitim ikizlerle ilgil...dediğim gibi ikiz kızkardeşlerim var ama huy olarak değişikler...tabi ki ikizler ayrı bir konu biliyorum ama bu örnek olabilir merak edenler için...

aklıma gelen son örnek 2 gün arayla doğduğumuz uzaktan akrabam... yükseleni oğlaktı...hiç benzemiyoruz :D

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
10-04-2009 07:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Telkin büyüden daha güçlüdürgülücük)

Sağlam birine 100 kere solgun görünüyorsun diyin hasta edersiniz hele ikizler oğlak yada başak karakteri yüksekse yatak döşek yatargülücük) ama yapmayın!
10-04-2009 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir