Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.77 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir ev 2 ayrı burç?
Yazar Mesaj
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Bir ev 2 ayrı burç?
kovaların aslında cok arkadası varmıs gibi gorulebılır ama aslında hepsine mesafelidir..eger birisine cok yakınlasırsa özgürlügünün kısıtlanacagını hissedebilir..eger kova ile arkadassanız onun basına buyruk davranıslarını kabul etmelisiniz..yani birgün sizinle cok samimi olurken diger gün size çagırmadan baska arkaaslarıyla eylenmeye gideblir..kovalar özgürlük burcudur..hayatı içlerinden geldigi gibi yasamak isterler..baskıya kısıtlamaya gelemezler..eger kova burcundan birisi dikkatini işine yada sevgilisine verirse eski arkadaslarını aramayı kesebilir..biraz vefasız olabilir yani tipik bir kova..insanlarla duygusal degil mental baglar kurar kova insanları..
10-02-2009 09:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: Bir ev 2 ayrı burç?
ariess Yazılan:gülücük) Hılal demek bosa gıttı emeklerımız... ;) kova zaten cok arkadas canlısıdır cnm ,:D

Ay evet hiç sorma yaa:(
İnan tam seni aklımdan geçirmiştim bu gün.....Ariess,e bi yazayım diye....her halde aklımı okudun önce davrandıngülücük

Ama ne kadarda yengeç gibi gelmişti bana.....ama sanki bir şeyler yalnış gibide gelmiyor değildi hanigülücük)......aşırı üzgürlük düşkünü olması mesela....veya bu kadar çabuk arkadaşlıklar kurması ve başka şeyler daha

Kova yükseleni bir çok konuya aydınlık getirdi diye bilirimverygood

hele bu forumdaki kova erkeği bölümünü okuduktan sonrada tam emin olabildim...

özellikle şu yazı sanki onun için yazılmış

'Bu erkek çok yönlüdür. Onun ilgisini çeken fazla şey vardır.
En merak ettiğide insanlardır. Bu yüzden, kadın ve erkek, kimle karşılaşırsa bir süre durup onu incelemek ister.
Onun bu ilgisini yanlış anlamamalısınız.

Sizinle tanıştığı an hemen ilgilenecektir. Sizinle uzun uzun konuşacak, saçınızdan fikirlerinize kadar herşeyi öğrenmeye çalışacaktır.
Bu size ümit vermesin çünkü kısa süre sonra hatta aynı gün başka bir kadınlada aynı şekilde ilgilenecektir. Bu yüzden hayal kırıklılığına uğramamalısınız. Çünkü bu erkek kısa süre ahbaplık ettiği kadını ilginç bulamazsa hemen unutacaktır.'

Kelime kelime,harfiyyen benimkini tağrif ediyor gülücük)

Aslında bu huyu beni pek sevindirmiyor.....ben acaip kıskanırım sevdiyimi...arkadaşı hangi cinsten olursa olsun .....ama gizlemektede ustayımdır iyikide....evill:D

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
10-03-2009 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: RE: Bir ev 2 ayrı burç?
optimus_prime Yazılan:kovaların aslında cok arkadası varmıs gibi gorulebılır ama aslında hepsine mesafelidir..eger birisine cok yakınlasırsa özgürlügünün kısıtlanacagını hissedebilir..eger kova ile arkadassanız onun basına buyruk davranıslarını kabul etmelisiniz..yani birgün sizinle cok samimi olurken diger gün size çagırmadan baska arkaaslarıyla eylenmeye gideblir..kovalar özgürlük burcudur..hayatı içlerinden geldigi gibi yasamak isterler..baskıya kısıtlamaya gelemezler..eger kova burcundan birisi dikkatini işine yada sevgilisine verirse eski arkadaslarını aramayı kesebilir..biraz vefasız olabilir yani tipik bir kova..insanlarla duygusal degil mental baglar kurar kova insanları..

Evet malesef......ben ise duygusal bağa çok önem veririm......karşımdakinin en derinliklerine inmek isterim......

evet ilk başlarda erkek arkadaşım ile yakınlık kurmak biraz zor gelmişti bana....
Aynen dediyin gibi optimus prime....sanki derinine inmeyi engellemeye çalışıyor....ben yinede ne yapıp ne edip kırmayı başarıyorum bu engeli genelde...ama o engel hep orada... hiss ediyorum :(
Bu beni çok üzüyor ama ne yapabilirimki.....fazla sıkmayada gelmiyor....bir şekilde nasıl olduğunu anlayamadan sıyrılmayı başarıyor...

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
10-03-2009 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir