Değerlendir:
  • 29 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mühendislik
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Mühendisler
teraazziii Yazılan:bende makına m.okuyorum bılgınıze harıtama bakmak ıstersenız cekınmeyın :D..

başaktaki merkürümn kafa şişiren işler , rakamsal ince hesaplar , konsantrasyon vermiş diyelim.
saturn üçgeni yine güzel olmuş, muhakeme ,sayısal konularda işini kolaylaştırır.
üstelik gölgesiz rahat bir açı merkürün saturnün tüm olmulu özellikleriyle beslenir.

toprak burçları sistemler işleyişlerle ilgilidri(bilhassa başak)
saturnde yapılandırmayla ilgilidir.
11-22-2009 09:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

aeon Yazılan:
teraazziii Yazılan:bende makına m.okuyorum bılgınıze harıtama bakmak ıstersenız cekınmeyın :D..

başaktaki merkürümn kafa şişiren işler , rakamsal ince hesaplar , konsantrasyon vermiş diyelim.
saturn üçgeni yine güzel olmuş, muhakeme ,sayısal konularda işini kolaylaştırır.
üstelik gölgesiz rahat bir açı merkürün saturnün tüm olmulu özellikleriyle beslenir.

Haritamda böyle potansiyeller olsada doğruyu söylemek gerekirse hiç bana göre degil bu iş.. Psikoloji veya görselle ilgili bişey okumayı çok isterdim ...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
11-22-2009 09:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

teraazziii Yazılan:
aeon Yazılan:

Haritamda böyle potansiyeller olsada doğruyu söylemek gerekirse hiç bana göre degil bu iş.. Psikoloji veya görselle ilgili bişey okumayı çok isterdim ...

12.ev yoğun.(psikolojik danışmanlık için 12.ev vurgusu iyidir.)
10.ev yengeç topluma annelik etmek.ve yönetici ay ; plutroyla geniş te olsa kare yapmış.insanların duyguları ardındaki temel motivasyonu bulmaya yarar.
şifacı kiron yine toplusal alan olan 10. evde.kariyer alanında insanlara tavsiye vermek.ancak , kendini düzgün tavsiyeler verememek.yaralı doktordur şiron herkesin yarasını sarar.ancak kensine hayrı dokunmaz.
psikoljik danışmanlık yapmak gibi bir durumun olabilir.yani bu işe kabiliyetin olabilir.
ama söyleyim mühendislik konusunda da merkürün kötü değil.

şimdi görsele gelirsem.
güneş venüs kavuşumun var.çekici biri olmalısın.
zaten terazide güneşin var.sanatla ilgilidir.5.ev yöneticisi kavuşuma (güneş venüs)
kare yapıyor.(uranüs)
ve ay burcun 5.evde.(5.ev sahne ve yaratıcılık içeirir) bu konuları doğuştyan bilmek bu alanda duygusal tatmin sağlamak ihtiyacın olabilir.
yine neptünün güneş karen var.kolay etkilenen biri misin?
neptünde yaratıcılık barındırır.kendini biraz prensese gibi algılıyormu musun ? ;)
şunu söyleeyim.sahne ve psikoljik danışmanlık gibi kavramlara da yatkınlığın var.
ama bence mühendisliği seçtiysen sevmeye çalış.insan sevmediği işte mutlu olamaz.
merkürünün konumu güzel bu işi kıvırabilirsin.
11-22-2009 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

aeon Yazılan:
teraazziii Yazılan:
aeon Yazılan:

12.ev yoğun.(psikolojik danışmanlık için 12.ev vurgusu iyidir.)
10.ev yengeç topluma annelik etmek.ve yönetici ay ; plutroyla geniş te olsa kare yapmış.insanların duyguları ardındaki temel motivasyonu bulmaya yarar.
şifacı kiron yine toplusal alan olan 10. evde.kariyer alanında insanlara tavsiye vermek.ancak , kendini düzgün tavsiyeler verememek.yaralı doktordur şiron herkesin yarasını sarar.ancak kensine hayrı dokunmaz.
psikoljik danışmanlık yapmak gibi bir durumun olabilir.yani bu işe kabiliyetin olabilir.
ama söyleyim mühendislik konusunda da merkürün kötü değil.

şimdi görsele gelirsem.
güneş venüs kavuşumun var.çekici biri olmalısın.
zaten terazide güneşin var.sanatla ilgilidir.5.ev yöneticisi kavuşuma (güneş venüs)
kare yapıyor.(uranüs)
ve ay burcun 5.evde.(5.ev sahne ve yaratıcılık içeirir) bu konuları doğuştyan bilmek bu alanda duygusal tatmin sağlamak ihtiyacın olabilir.
yine neptünün güneş karen var.kolay etkilenen biri misin?
neptünde yaratıcılık barındırır.kendini biraz prensese gibi algılıyormu musun ? ;)
şunu söyleeyim.sahne ve psikoljik danışmanlık gibi kavramlara da yatkınlığın var.
ama bence mühendisliği seçtiysen sevmeye çalış.insan sevmediği işte mutlu olamaz.
merkürünün konumu güzel bu işi kıvırabilirsin.

Öncelikle ben etrafımdaki insanları cok iyi gözlemleyip ıhtıyaçlarını anladıgım için onlara hep tavsiye veririm ve arkaşlarım her konuda bana danışırlar genelde hatta yaşıma gore çok akıllı konuşmalarım olduğunu söylerler ama gel gelelım kendıme faydam yok bu konularda dediğiniz gibi sadece doğruyu görürüm enine boyuna düşünürüm ama uygulayamam ...

Tvde bir psikolok;evlilik danışmanı;kişisel gelişim uzmanı olan insanlar görünce kahretsın orda ben olmalıydım diyorum bazen ve benle dalga geçiyor evdekiler gülücük

Görselle ilgilide şunları söyleyeyim; çekici ve marjinal biri olduğumu söylerler..
Güneşim terazide ve ben her yönüyle sanat vs.tipik bir terazi ınsanı oldugumu düşünüyorum gülücük Ve görsellik cok önemlı benım ıcın bu alanda bir iş yapsaydım ömür boyu zevk alarak çalışmış olurdum ruhumu besleyerek ama hayatta herşey istedığimiz gibi olmuyo mühendislik sadece yaratıcılık yeni bişiler çizip tasarlamak bakımından idare ediyo beni işte bı okadarda sıkıcı ve zor ...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
11-22-2009 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Mühendisler
ben de gıda mühendisiyim,haritamı inceleyebilirsiniz tabiki degülücük

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
11-23-2009 02:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Mühendisler
Benim eşimde boğaziçi makine mühendisliği mezunu,
herşeye makine gözüyle hesaplanabilir gibi davranıyo,
bunu vurgulayan açılar nedir ? söylerseniz bende öğrenmiş olurum gülücük
haritası
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1252735282

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
11-23-2009 06:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

yansima7 Yazılan:Benim eşimde boğaziçi makine mühendisliği mezunu,
haritası

Aldığı öğretimdendir gülücük) Ben de kapitalist ekonomiyi benimsemiş bir üniversiteye girmeden önce, gayet sosyalist biriydim. Aralarında asimile oldum, düşüncelerini bana empoze ettiler gülücük Yani ne ile meşgul oluyorsanız, hafif hafif o tarafa doğru algınız kayıyor. Artık herşeye arz-talep ve denge olarak bakıyorum , eşinizi de çok iyi anlıyorum hehee

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-23-2009 06:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

haritası

buarada eşinizin haritasına baktım da, başak vurgusu olan biri. Marsı Başak bi kere. Mars Başağı, yunan mitolojisindeki Hephaistos'a benzetirim. Hani şu maden ve demir işleriyle uğraşan, işci-emekçi tanrı gülücük) Hephaistos, tanrılar ve savaşçılar için silah ve zırh yapan, sadece bunlarla kısıtlı kalmayan tabiri caizse "ne iş olsa yaparım" diyen marifetleri bol bir tanrı. Günümüz versiyonunu sorsalar, makina mühendisi derdim gülücük Başağın özelliklerinden biri de analiz yeteneği, yani bütünü parçalayarak , parçalarını irdelemek. Sanırsam eşinizin yaptığı da bu, herkesi bir makina gibi görüp analiz etmek. Ee eşinizin de, bu başak etkisinden nasibini almış olduğunu düşünüyorum.

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-23-2009 06:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Melancholic Yazılan:
haritası

Aldığı öğretimdendir gülücük) Ben de kapitalist ekonomiyi benimsemiş bir üniversiteye girmeden önce, gayet sosyalist biriydim. Aralarında asimile oldum, düşüncelerini bana empoze ettiler gülücük Yani ne ile meşgul oluyorsanız, hafif hafif o tarafa doğru algınız kayıyor. Artık herşeye arz-talep ve denge olarak bakıyorum , eşinizi de çok iyi anlıyorum hehee

daha iyi anlaşmak için makine mühendisi mi olmalıydım :D
sabah ayağını bir yere çarpmış, az önce tel de söylüyo nasıl olduğunu bisiklet vardı kenarda açısını hesaplayamadım çarptım diyo

noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

11-23-2009 06:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Melancholic Yazılan:
haritası

buarada eşinizin haritasına baktım da, başak vurgusu olan biri. Marsı Başak bi kere. Mars Başağı, yunan mitolojisindeki Hephaistos'a benzetirim. Hani şu maden ve demir işleriyle uğraşan, işci-emekçi tanrı gülücük) Hephaistos, tanrılar ve savaşçılar için silah ve zırh yapan, sadece bunlarla kısıtlı kalmayan tabiri caizse "ne iş olsa yaparım" diyen marifetleri bol bir tanrı. Günümüz versiyonunu sorsalar, makina mühendisi derdim gülücük Başağın özelliklerinden biri de analiz yeteneği, yani bütünü parçalayarak , parçalarını irdelemek. Sanırsam eşinizin yaptığı da bu, herkesi bir makina gibi görüp analiz etmek. Ee eşinizin de, bu başak etkisinden nasibini almış olduğunu düşünüyorum.

insanları analiz etmez ki hiç o benim alanıma giriyo :D pc oyunları stratejik, bide bu küp var ya çocuklar için hiç olmazsa eli boş durmaz onunla oynar (misafirin yanındayken) zeka vurgusu peki ?

HZ Mevlana!!!

11-23-2009 06:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir