Değerlendir:
  • 29 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mühendislik
Yazar Mesaj
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Mühendisler
eheh eğer uranüs bağlantılarıyla oluyosa benden çok süper bi elektronik mühendisi olurmuş dil çýkarma şaka bi yana tşk ediyorum.harita sahibi gayet akıllı ve zeki birigülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
09-18-2009 02:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Yıldırım Yazılan:
Revenge Yazılan:
Revenge Yazılan:
Revenge Yazılan:sizlere elektronik mühendisi haritası.incelemek serbest:D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=0&...19&go.y=10

sevgili yıldırım şu haritayı bide sen incelesen? :D

Yıldırım bu haritada mühendislikle ilgili bir açı varmı sence?hımm

elektronik mühendisliği için güçlü Uranüs bağlantılarının uygun olacağını söyleyebiliriz.
matematik potansiyeli için , Oğlak-Akrep ve yöneticileri Satürn-plüto potansiyellerinin uygun olacağını düşünüyorum.
tabii ki her oğlak yada akrep burcunun matematiği güçlüdür demek olmuyor mesela Akrep burcunun hafızası ve sezgisel zekasıda kuvvetlidir..
yada mesela Oğlak burcu güçlü bir mantığa ve zihinsel disipline sahiptir vs..

örnekteki haritada , Merkürü meslek evinde Oğlak burcunda görüyoruz.. Uranüsle ve Plütoyla bağlantılar yapıyor ;)

benim uranüs oğlak ascde.. güçlü bir uranüs.. ve plüto-satürn karesi de var..inş elektronik mühendisi olabilirim gülücük

09-18-2009 02:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

Cvp: RE: Mühendisler
KoçAslanı Yazılan:benden makina mühendisi olurmu ? gerçi potansiyellerimi bilmiyorum ama matematik ile fiziğim çok iyidir.Birkerede anlarım konuyu eğer konu bende oturmuşsada soru kaçırmam gülücük

ayrıca oğlakda fil gibi bir hafıza veriyor bence,
geçen zeka oyunu vardı bir sitede 4 aşamalı, hafıza, mantık, hesaplama ve görsel olarak..
ben en iyi hafızadaydım,
sonra mantık,
hesaplamam berbat ( pratik zeka yok işte gülücük) )
görselde ne iyi ne kötü :D

ay burcu başak olanlar bu hesaplamayı takır takır yapıyor ama :D

Biliyorsun yeni sistemde fizik,kimya,biyoloji bölümleri her ne kadar puan farkları az olsada ayrı hesaplanacak,fizik ve matematiğin iyiymiş zati ,yani istediğin bölümü kazanmak için meb seni destekiyorverygood,açılar da destekliyordur inşverygood
bide şu ay başaklarını fazla takıyorsun,ay başağı olmama rağmen matematiği sevmedim sevemedim,hesaplamam da senin yakındığın gibi ay oğlak ından farksız ama önemli olan sınav anı gerisi teferruat:D
sanırım senin arkadaşlarından pratikler çok 'vayy çok zekiii' gibi övgüler alabilirler sende içten içe sinir olabilirsin ama azim daha önemli tamam
09-19-2009 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

sessizgidiş Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
Revenge Yazılan:
Revenge Yazılan:
Revenge Yazılan:sizlere elektronik mühendisi haritası.incelemek serbest:D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=0&...19&go.y=10

sevgili yıldırım şu haritayı bide sen incelesen? :D

Yıldırım bu haritada mühendislikle ilgili bir açı varmı sence?hımm

elektronik mühendisliği için güçlü Uranüs bağlantılarının uygun olacağını söyleyebiliriz.
matematik potansiyeli için , Oğlak-Akrep ve yöneticileri Satürn-plüto potansiyellerinin uygun olacağını düşünüyorum.
tabii ki her oğlak yada akrep burcunun matematiği güçlüdür demek olmuyor mesela Akrep burcunun hafızası ve sezgisel zekasıda kuvvetlidir..
yada mesela Oğlak burcu güçlü bir mantığa ve zihinsel disipline sahiptir vs..

örnekteki haritada , Merkürü meslek evinde Oğlak burcunda görüyoruz.. Uranüsle ve Plütoyla bağlantılar yapıyor ;)

benim uranüs oğlak ascde.. güçlü bir uranüs.. ve plüto-satürn karesi de var..inş elektronik mühendisi olabilirim gülücük

İnş. hayırlısıyla olursun gülücük ya anlamıyorum nası seviyorsunuz bu mühendislik dallarını hımm ben elektronik mühendisi olsamm elektronlar isyan ederlergülücük) sınıfta kalırdım herhalde her senegülücük)ya ben sözelci olcak insanmışım,bidahaki aklım olsa sözeli seçerdimgülücük sayısal beş par etmez, bu bendeki fen aşkı olmasa...biyoloji ,kimya ask
09-19-2009 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

KoçAslanı Yazılan:
pasifik338 Yazılan:Biliyorsun yeni sistemde fizik,kimya,biyoloji bölümleri her ne kadar puan farkları az olsada ayrı hesaplanacak,fizik ve matematiğin iyiymiş zati ,yani istediğin bölümü kazanmak için meb seni destekiyorverygood,açılar da destekliyordur inşverygood
bide şu ay başaklarını fazla takıyorsun,ay başağı olmama rağmen matematiği sevmedim sevemedim,hesaplamam da senin yakındığın gibi ay oğlak ından farksız ama önemli olan sınav anı gerisi teferruat:D
sanırım senin arkadaşlarından pratikler çok 'vayy çok zekiii' gibi övgüler alabilirler sende içten içe sinir olabilirsin ama azim daha önemli tamam

Aynen kendimi kanıtlama dürtüsü ile derste çabuk cevap verebilmek içn hızlı yapmaya çalışıp yanlış yapıyorum ve buna çok sinir oluyorum :D

tam tipik bir koç gibi konuştun şimdi işte:D
09-20-2009 12:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Mühendisler
Benim bir arkadaşım uzay mühendisliği okumak istiyor.Tam adı havacılık ve uzay mühendisliği.Sizce bunun için haritada hangi potansiyeller güçlü olmalı?
10-05-2009 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Miss Merkury Yazılan:Benim bir arkadaşım uzay mühendisliği okumak istiyor.Tam adı havacılık ve uzay mühendisliği.Sizce bunun için haritada hangi potansiyeller güçlü olmalı?

arkadaşın olduğuna göre onda da Uranüs-Neptün kavuşumu vardır diye düşünüyorum ki bu bağlantının '' birşeyleri aşmak '' özelliğine işaret edebileceğini , gerek teknolojik gerekse sanatsal açıdan önemli etkiler taşıyabileceğini düşünüyorum.

tabii 90'larda doğan pek çok kişide bu bağlantı olacaktır , Uranüs-Neptün kavuşumunun kişisel gezegenlerle de bağlantı yapması + Asc gibi MC gibi noktalar üzerinde konumlanması harita içinde önemini arttıran durumlar olacaktır.

ayrıca Satürn-Uranüs bağlantısı yada Oğlak-Kova burçlarının böyle bir potansiyel verebileceğini düşünüyorum.
Uranüs ve Kova burcunun uzayla ve teknolojiyle çok bağlantısı var bunu biliyoruz evet ama satürn yada Oğlak gibi Matematikle ve disiplinle bağlantılı enerjileride bu tür meslekler için yok sayamayız.

10-05-2009 02:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

pumkin Yazılan:Merak ettim benim haritamda da mühendislik potansiyelleri mevcut mu?
bende bir kimya mühendisiyim.

Ayrıca meslek seçmek isteyip de kararsız kalan arkadaşlar varsa, kimya mühendisliğinin çalışma alanları çok fazla. Üstelik birde Kalite Sistemleri üzerine eğitim ve kurslara katılarak kendilerini geliştirirlerse, iş bulma imkanları daha da artar.
bunun yanında Makine ve endüstri Mühendisliği de iş imkanlarının fazla olduğu mühendislik dalları.

selamlar...

birazdan 10.ev yorumunuzu yapmayı planlıyordum ;)

10.ev mesleki potansiyellerimizle ilgili işaretler verebiliyor. Neptünü ve Akrep burcunu görüyoruz 10.evinizde.
Neptünün sanatsal eğilimleri olabileceği gibi İlaç sektörü ve Kimya alanıyla paralel eğilimleride olabileceğini söyleyebiliriz evet.

devamını alt kısımda yazayım ok

11-21-2009 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Sevgili pumkin, Kova burcunda kavuşan Güneş ve Merkür'ün sizi bilimsel bir meslek dalına yöneltmesi gayet doğal. Ay burcunuz Yay da sizi içsel olarak insanlığa faydalı, toplumsal ya da bilimsel konularla ilgilenmek konusunda teşvik edici rolde olabilir. Kova Merkür'ün Mars Terazi ile oluşturdugu hava üçgeni yine düşünsel/bilimsel yönde öne çıkan bir Merkür-Mars potansiyeline işaret ediyor. Bu açının öngörebilceği '' düşünsel ve Marsiyen meslek dallarının'' başında da mühendislik geliyor olsa gerek. Güneş ve ASC yöneticiniz birbiriyle zıtlaşma halinde. Uranüs ve Satürn arasındaki bu karşıtlık; dünyevi değerler ve (Satürn) bilim arasında (Uranüs) bağ kurmak , bu iki ayrı olguyu birbiriyle dengelemek konusunda şiddetle güdümlenmenize neden olmuş olabilir.
Ve tabii Yıldırım'ın da dediği gibi, Neptün ve Satürn arasındaki bağlantı kimyevi/ilaç sektörü gibi alanları öngörüyor olabilir.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-22-2009 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

bende makına m.okuyorum bılgınıze harıtama bakmak ıstersenız cekınmeyın :D..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
11-22-2009 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir