Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Özgü Namal
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Özgü Namal
yansıma7'nin ricası üzerine;

[Resim: racon-kesti_o.jpg]
Alıntı:Üsküdar Cumhuriyet Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Duygu adında bir erkek kardeşi var. Daha önce Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Müjdat Gezen Tiyatrosu`nda oyunculuk eğitimi almıştır. Dans eğitimi de görmüş olan Namal`ın sinema ve tiyatro en büyük tutkusuyken, fotoğraf da hobileri arasında yer almaktadır. Profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosu'nda çocuk oyunlarıyla tiyatro oyunculuğuna başlamıştır.

kaynak; diziler.com

Olası Harita;

[Resim: astro2at04ozgunamalhp35.th.gif]

09-11-2009 01:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Özgü Namal
Oynadığı her rolün hakkını verdiğini düşündüğüm biri. Haritası da güzelmiş.
Canlı, dinamik, girişken, tuttuğunu koparan, başarı odaklı(güneş kavuşum mars oğlakta), Duyarlı,sanatsal eğilimi olan, merhametli,özgürlüğüne düşkün, eğitime önem veren, konuşmaları ve düşünceleri ile insanları etkileme kabiliyeti olan, güdüsel olarak iyimser olmasına rağmen, depresyona meyilli,(ay,merkür,neptün kavuşum yay, bu kavuşuma satürn karesi) İlişkilerinde, farklılıktan hoşlanan, zihinsel paylaşıma, özgürlüğe önem veren, sıkıntıya gelemeyen, soğuma ve kopmalar yaşayabilen (venüs uranüs kavuşum) bir profil çiziyor.
09-11-2009 06:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Özgü Namal
Kurtlar Vadisi dizisinde ki Elif rolüyle tanındı ve bu karakteriyle doğum haritası arasında benzerlik olduğunu söyleyebilirim.

güneş-mars kavuşumu ile ( plüto bağlantısı ) ; mafya babalarına kafa tutuyordu Elif karakteriyle ,

Ay-Neptün kavuşumu ; duygularını ve aşkını idealleştirmişti , erişilmez kılmıştı ölen sevdiğini

09-11-2009 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

çok guzel buldugum oyunculugunu da begendıgım bıri ..

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
09-11-2009 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Nihan Yazılan:Oynadığı her rolün hakkını verdiğini düşündüğüm biri. Haritası da güzelmiş.
Canlı, dinamik, girişken, tuttuğunu koparan, başarı odaklı(güneş kavuşum mars oğlakta), Duyarlı,sanatsal eğilimi olan, merhametli,özgürlüğüne düşkün, eğitime önem veren, konuşmaları ve düşünceleri ile insanları etkileme kabiliyeti olan, güdüsel olarak iyimser olmasına rağmen, depresyona meyilli,(ay,merkür,neptün kavuşum yay, bu kavuşuma satürn karesi) İlişkilerinde, farklılıktan hoşlanan, zihinsel paylaşıma, özgürlüğe önem veren, sıkıntıya gelemeyen, soğuma ve kopmalar yaşayabilen (venüs uranüs kavuşum) bir profil çiziyor.
Hani derler ya, ''hiç teklemeden tak, tak, tak...'' (yazı üzerindeki ifadesi düşündüğüm şeyi hiçbir yanlış anlaşılmaya mahal vermeden, tüm olağanlığıyla yansıtmıştır umuyorum. Aslında, bu ''tak tak'' kısmı vücut diliyle daha rahat resmedilebilir ama, eklemeden de yapamadım :D ) halinde yorumlandırarak renklendirmişsiniz başlığı.

Kovadaki güçlü Merkür'ünüzün nimetlerinden olsa gerek; fikirleri en dolambaçsız ve anlaşılır olan yoldan sunma. Ki; başarılı iletişim'in önemli öğeleridir; kelimelerin var olan düşünceyi en açık ve kolay şekilde ulaştırabilme işlevi.

Değerli ve keyifli yorumlarınızla daha sık karşılaşabilmeyi diliyorum, sevgilerimle gülücük

09-11-2009 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Aprilios Yazılan:Hani derler ya, ''hiç teklemeden tak, tak, tak...'' (yazı üzerindeki ifadesi düşündüğüm şeyi hiçbir yanlış anlaşılmaya mahal vermeden, tüm olağanlığıyla yansıtmıştır umuyorum. Aslında, bu ''tak tak'' kısmı vücut diliyle daha rahat resmedilebilir ama, eklemeden de yapamadım :D ) halinde yorumlandırarak renklendirmişsiniz başlığı.

Kovadaki güçlü Merkür'ünüzün nimetlerinden olsa gerek; fikirleri en dolambaçsız ve anlaşılır olan yoldan sunma. Ki; başarılı iletişim'in önemli öğeleridir; kelimelerin var olan düşünceyi en açık ve kolay şekilde ulaştırabilme işlevi.

Değerli ve keyifli yorumlarınızla daha sık karşılaşabilmeyi diliyorum, sevgilerimle gülücük

Çok naziksin değerli arkadaşım;) Sayfaları klasik ve nezaket yüklü yazım tarzınla renklendirme yeteneğin de benim için çok özel ve güzel olarak değerlendiriliyor.
Malesef gerçek hayatta da 'tak tak tak' olan konuşma uslübüm bazen çok işe yaramakla beraber, bazen de çok çok büyük çamlar devirmeme sebebiyet vermekte. Sevgilerimi sunuyorum sana
09-12-2009 01:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Özgü Namal'ın Yükselen burcunun Akrep olabileceğini düşünüyorum.Böylece Akrepteki Venüs-Uranüs birleşimi 1. evine gelebilir.Ses rengini ve vücut şeklini de Akrebimsi buluyorum kendisinin.

Nin.Me.Sar.Ra
09-15-2009 07:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: Özgü Namal
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Özgü Namal'ın Yükselen burcunun Akrep olabileceğini düşünüyorum.Böylece Akrepteki Venüs-Uranüs birleşimi 1. evine gelebilir.Ses rengini ve vücut şeklini de Akrebimsi buluyorum kendisinin.

bende rollerindeki tutku düzeyinden dolayı size katılıyorum, mümkündür gözkýrpma

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
09-15-2009 09:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

bu kadında bir şirinlik var... o nerden gelebiliyor olabilir...bir sevimlilik var...gülücük pek oğlak gibi durmuyorgülücük
06-17-2011 10:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

7 tepe istanbul diye bri dizi vardı trt 1 de, ben orda görmüştüm, bende çok beğenirm..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
06-18-2011 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir