Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kylie Minogue
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Kylie Minogue
[Resim: B00005Y228.01.LZZZZZZZ.jpg]
Alıntı:''Avustralyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu. 1980'li yıllarda çekilen Neighbours adlı bir pembe dizi ile ünlenen şarkıcı, 1987 yılında bugünkü mesleği olan şarkıcılığa başlamıştır...''

- wikipedia.

Natal Haritası;

[Resim: astro2atw01kylieminogue.th.gif]

09-11-2009 12:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Kylie Minogue
Gözüme takılan birkaç noktadan yüzeysel olarak bahsedeyim;

Aslında ilk olarak ''karamürsel sepeti'' :D dolaylarındaki kısa boy'unu işaretleştirebilecek bir konum ve açı aradım. Asc - Satürn karesi bu durumdan sorumlu tutulabilecek tek gösterge olmasa bile (ör; genetik faktör etkeni) işin bi'ucundan da tutabilen olabilir diye düşünüyorum.

+

Yükselen evinin neredeyse tamamına yakınında Aslan burcu karakteristiğini büyüteç ile resmeden Jüpiter'i görüyoruz. Tek başına yorumlandığında birinci evdeki Jüpiter'in fiziksel özellikleri büyütebileceği düşünülebilir fakat; yöneticisi Güneş'in Jüpiter'den aldığı kare aynı şeyleri söylemiyor (; sanıyorum.

Yakın bir zaman aralığında kadınsal bir rahatsızlık (göğüs kanseri) geçirmiş olduğunu biliyorum. Bu tarz durumlarda elbette ki natal simgelerden çok, transit, progress, solar dönüş yöntemleri üzerinden anlamlandırma çalışmaları yapmak daha sağlıklı sonuçlar verecektir fakat;

sıkı bir bağlantıdaki Ay-Mars kavuşumuna radikal değişim ve dönüşümlerin gezegeni Plüto'nun yaptığı kare dikkat çekici. Sağlık evinde (6) Oğlak yerleşimi mevcut. Yönetici Satürn ise yine Plüto ile (bloke edici olarak da tanımlanan) gerilimli bir bağlantı, 150'lik yapmış.

Sanatsal açıdan ise; geniş bir orb'la da olsa Güneş - Venüs kavuşumu, Mc noktası olan Venüs'ün Jüpiter ile karesi, Neptün ile ise zıtlığı, yüksek ölçüde potansiyel zeminin varlığını olası kıldıran.

09-11-2009 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Kylie Minogue
10. evde kavuşan mars güneş ve venüs, topluluklar önünde güzelliği ve sanatıyla ne kadar yükseleceğini adeta gözler önüne seriyor...
üstelik hayat karşısında yorulmak nedir bilmeyen, hedefine kitlenen tam bir savaşçı mizacı var sanırım kendisinde.
1. ev jüpiter, kişiye büyük bir pozitif enerji, çekicilik, büyüme ve ilerleme şansı katarken ; güneşle gerilimli açı yapması kendini biraz fazla abarttığına, biraz irite edici , şımarıklığa varan bir özgüvene ve rahatlığa işaret ediyor olabilir mi ?
keza venüs-jüpiter karesi de dünyevi zevkler konusunda durmak bilmeyen, ayar bilmeyen bir tabiata işaret ediyor sanırım.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-11-2009 02:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

güzel venüs yüzünün sebebi güneş venüs kavuşumugülücük

ayrıca venüs-neptün-jupiter t karesine sahip
5.ev yöneticisinin jupiter(bolluk bereket) olması da bir işaret.ve bu yönetici önemli bir açı kalıbında.bu iki nesil gezegeni venüsle t kare yaparak artık , kişisel potansiyel gibi olmuş.
venüs konularını aşırı abarttığının ve bu alanda ilizyona uğrayacağının kanıtı.kendisi ilişkileri konusunda abartı ve ilizyona uğrayabilir...
buna rağmen venüs-neptün karesi bir yaratıcılığı da işaret eder.

yükselen aslan ve yükselen yöneticisi.venüs ve marsla kavuşmuş.çekici ve pohpohlanmayı seven kombinasyonlar.

ayrıca merkür ikizleri:uranüsten ve şirondan güçlü kareler almış.ve genişçeden bir pluton karesi var.göründüğünden çok daha zeki ve iğneliyici olabileceğinin bir kanıtı.

ayrıca lilith venüs kavuşumu var.bilemem ki dişi şeytanmıydı.gülücük
09-11-2009 02:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

4.ev yöneticisi pluton alıınırsa
kadınlık ve annelikle ilgili önemli bir gezegen olan ve göğüslerle ilgili olan aya kare açı yapmış ve ay zaten marsla kavuşum yapmış.ayrıca 6.evim yöneticisi plutonla sert açı yapmış.
ama apriliosun dediği gibi transit daha önemli ama bir potansiyelde varmış.

bu açı ayrıca duygusal olarak patlama noktasına gelen ve fevrileşen duyguları gömmüş.
duygusal ifadeler kin , nefret gibi aşırı boyutlara vararmış.böylece, kendisi için zorlayıcı ;karşısındaki için kırıcı bir hal almış.
09-11-2009 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Kylie Minogue un hastalığı ve yapılan işlemler 2005 yılındaydı.O zaman ameliyat oldu , kemoterapi gördü ve turnesini iptal ettirdi.Bende o yılın etkilerine genel olarak baktım.

Öncelikle göstergeleri ele alırsak
1. ev(genel olarak fizik , vücutla alakalı) ve yöneticisi(Ay)
6. ev(sağlık) ve yöneticisi (Saturn)

2005 yılında Transit saturn 1. evinden(ev çizgisiyle de buluşarak geçti).Tabi bu 6. ev konularını direkt hayatına taşıdı.

Solar Arc bu aralar ilgimi çekiyor merak edip 2005 için solar arc a baktım.

Arc Ayı natal Saturnune kare yapıyor.
Ayrıca o sene içinde 2. ilerletim Ayı Terazideydi.Yıl içinde hem yükselenine kare , natal Saturnune zıt açı yaptı.

Şöyle birşey var.Zaman zaman bir öngörüm tekniklerinden biri noktaya değinir ama etkisini fazla hissettirmeden geçebilir.Ama eğer 2-3 teknik aynı şeye parmak basıyorsa o zaman dikkat etmek gerekir.

Bence bu rahasızlığının temelinde Ay-Saturn ilişkiler ağı yatıyor.Tabi yengeç-ay ilişkiside bir şekilde göğüslerle ilişkilendiriyor durumu.Belki saturnunun düşüşte olduğu koçta olması süreci biraz daha zorlaştırmıştır.
09-11-2009 03:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Cvp: RE: Kylie Minogue
aeon Yazılan:güzel venüs yüzünün sebebi güneş venüs kavuşumugülücük

ayrıca venüs-neptün-jupiter t karesine sahip
5.ev yöneticisinin jupiter(bolluk bereket) olması da bir işaret.ve bu yönetici önemli bir açı kalıbında.bu iki nesil gezegeni venüsle t kare yaparak artık , kişisel potansiyel gibi olmuş.
venüs konularını aşırı abarttığının ve bu alanda ilizyona uğrayacağının kanıtı.kendisi ilişkileri konusunda abartı ve ilizyona uğrayabilir...
buna rağmen venüs-neptün karesi bir yaratıcılığı da işaret eder.

yükselen aslan ve yükselen yöneticisi.venüs ve marsla kavuşmuş.çekici ve pohpohlanmayı seven kombinasyonlar.

ayrıca merkür ikizleri:uranüsten ve şirondan güçlü kareler almış.ve genişçeden bir pluton karesi var.göründüğünden çok daha zeki ve iğneliyici olabileceğinin bir kanıtı.

ayrıca lilith venüs kavuşumu var.bilemem ki dişi şeytanmıydı.gülücük

aeron yorumların çok güzel keyifle okuyorumgülücük
09-11-2009 03:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Aprilios Yazılan:Aslında ilk olarak ''karamürsel sepeti'' :D dolaylarındaki kısa boy'unu işaretleştirebilecek bir konum ve açı aradım. Asc - Satürn karesi bu durumdan sorumlu tutulabilecek tek gösterge olmasa bile (ör; genetik faktör etkeni) işin bi'ucundan da tutabilen olabilir diye düşünüyorum.

Yükselenin Yengeç olması da boy kısalığı verebilen konumlardan biri bildiğim kadarıyla. Zodyakın en kısa boy veren burçları Balık ve Yengeçtir diye bir bilgi hatırlıyorum.

Aprilios Yazılan:Yükselen evinin neredeyse tamamına yakınında Aslan burcu karakteristiğini büyüteç ile resmeden Jüpiter'i görüyoruz. Tek başına yorumlandığında birinci evdeki Jüpiter'in fiziksel özellikleri büyütebileceği düşünülebilir fakat; yöneticisi Güneş'in Jüpiter'den aldığı kare aynı şeyleri söylemiyor (; sanıyorum.

Jüpiter 1. evde olunca hangi burçtaysa onun ilgili olduğu vücut bölümünü genişletir,şişirir,büyütür.Kylie'nin haritasında Aslan burcundaki Jüpiter sırt bölgesi ve omuzlardan kilo alacağını gösteriyor diyebiliriz sanırım.Bir de Yükselenin Yengeç olması nedeniyle göğüslerin büyük olması da ihtimal dahilinde denilebilir

Nin.Me.Sar.Ra
09-15-2009 08:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
Aprilios Yazılan:Aslında ilk olarak ''karamürsel sepeti'' :D dolaylarındaki kısa boy'unu işaretleştirebilecek bir konum ve açı aradım. Asc - Satürn karesi bu durumdan sorumlu tutulabilecek tek gösterge olmasa bile (ör; genetik faktör etkeni) işin bi'ucundan da tutabilen olabilir diye düşünüyorum.

Yükselenin Yengeç olması da boy kısalığı verebilen konumlardan biri bildiğim kadarıyla. Zodyakın en kısa boy veren burçları Balık ve Yengeçtir diye bir bilgi hatırlıyorum.

Evet yükselen yengeç kısa boy veriyor galiba tanıdığım tüm yükselen yengeçlerin boyu kısa.
09-15-2009 02:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

hımm benim 1.70 bence genetik o
09-15-2009 07:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir