Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cübbeli Ahmet Hoca
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Cübbeli Ahmet Hoca
cübbeli ahmet hoca

doğum tarihi:27 şubat 1965 doğum saati:bilinmiyor

son zamanlarda sıkça ekranlara çıkmaya başladı.ben de haritasını incelemek istedim.ancak , unutmamalıyız ki
astroloji çevre ve genetik faktörünü kabul eder.cübbeliyi kendimce değerlendirirken sürekli çevre faktörünü dikkate
aldım.
cübbeli küçük yaştan beri dini bir çerede yetişmiş.ailesinden gördüğü davranışlarla kişiliği şekillenmiş koyu bir
tarikatta büyümüş.küçüklüğünden beri camiden çıkmayıp , kendi dini liderleri tarafından yetiştirilmiş.
hayatını merak eden netten öğrenebilir.

GÜNEŞ AÇILARI
güneş balık burcunda

balık burcu genel olarak maneviyata ve inanmaya yatkın bir burçtur.kendisini çabuk etkilendiği gibi insanları
da çabuk etkileyebilir.öte yandan cübbelinin tipik bir balık olmadığını ifade edeyim.çünkü güneş ,kolletif gezegenlerle çok sert
açılar yapmış.ancak belli bir balık profili kendisinde mevcut.

güneş saturn kavuşumu
güneş saturn kavuşumuyla saturn kişilik üzerinde kendisini belli edecektir.saturn deyince aklımıza ilk gelen
gelenekçilik oluyor ki cübbelinin kişliğiyle örtüşür nitelikte.ayrıca saturn kişye hırsta ve azimde verir.
hayatını incelediğimde küçük yaştan beri kendisinden büyük insanlarla daha iyi anlaşan bir insanmış.yaşından büyük
hareketleri olduğu çok söyleniyor.bu açı aynı zamanda biraz otoriter bir kişilik verir.

güneş(balık) karşıt- uranüs pluton(başak) kavuşumu

cübbeli genel anlamda yetiştiği ortamıda ele alırsak, aşırı gelenekçi biri.ancak,uranüsü es geçemeyiz.saturn açısı
daha ağırlıklı olmakla birlikte, uranüs cübbeliye gelenklerini,uranyen biçimde yaşamak şeklinde yansımış.
gelenklerini , radikal ve muhalif tarzda sunmak,aykırı olmak.kıyafetiyle , duruşuyla söylemleriyle...
pluton karşıt açısıyla cübbelinin iktidar odaklı , gizemli ve manipulatif olduğunun bir göstergesi.bize
gösterdiği asi sevimli hoca görüntüsü dışında, gizli kapaklı işleri olabilir.kendi gizli imparatorluğunun
kralı.:)bu açı yine ikna edicilik ve etkileyicik verir.güneş pluto açısı yönetmekle ilgili bir açıdır.
güneş pluto açısına sahip insanlar düştükten sonra rahat ayağa kalkarlar ve kriz anlarında iyi bir yönetici olurlar.

MERKÜR AÇILARI

merkür balık burcunda:balık burcundaki merkür sezgiseldir.konuşmalarıyla insanları etkiliyebilir.
pek çok konuyu hikayeleştirebilir ki vaazlarında bazı hikayeleri gülünse de konun özünü veren
pratik yaklaşımlargülücük.ancak cübbelinin merkürünün de fazlaca açısı var.

güneş merkür kavuşumu ateşli bir iletişimcinin göstergesidir.rasyoneldir ve düşüncelerini fazla önemser.
düşüncelerin(merkür) kişilikle(genüş) bağı olmasından söz edebiliriz.attığı vaazlardaki ateşli yapısı bunula
ilgili olabilir.kendisi ayrıca gayet hoş sohbet bir insana benziyor.gülücük

merkür saturn
kendisini merkür balığından gelen zihinsel dağınıklığını toparlamış. ona muhakeme yeteneği ve yüksek konsantrasyon
vermiş.

merkür şiron
gene cübbelinin zihinsel dağınıklığını alan ve ona analiz yeteneği ve ayrıntıcı özellikler veren bir açı.
saturn ve şiron açısyla gerçekten yüksek konsantrasyona işaret eder.sonuçta pek çok din ve fıkıh kitabın okuyup
onları akılda tutmak.güçlü bir hafıza ve yoğunlaşma işi (sezarın hakkı sezara)

merkür- uranüs pluto 180
uranüs merkür bağlantıları yüksek zihinsel kapasitenin ve yüksek zihinsel hızın göstergesidir.
ancak şironla saturn hızı düşürmekle beraber , bu hızda yapılacak hataları da engellemiş.öte yandan düşün
yapısı bazı alanlarda muhalifleşir.iletişimde farklı kelimeler kullanıp insanları şaşıtmayı sevebilir ki
videolarını izlemenizi tavsiye ederim.gülücük)bunu başarıyor.

plutoyla olan açıda cübbeliyi takıntılı bir zihin yapısı vermiş.bazen lafı gediğine koymak ve laf sokmak
bu açının paralelinde gelebilir.iletişimde kurnazlaşabilir.istemediği konularda ketumlaşabilir.
fatih altaylının kendisine bazı tuzak sorularını ustalıkla cevaplayabiliyor.hiç hata yapmıyor.
ve pluto iletişimde insanları ikna edicilik inandırcılık gibi konularda güç verir.

özetle:konsantrasyonu yüksek ,farklı konuşabilien ve kurnaz biri...
09-06-2009 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: cübbeli ahmet hoca
mars-pluto-uranüs kavuşumu(başak) şiron karşıt açısı(balık)

genel olarak mars açılarında n dolayı cesareti aniden yapılan fevrilikten ziyade daha kurnazca hamleler şeklinde
ortaya çıkacaktır.uranüs onu çabuk öfkelenen bir yapıya kavuştursada pluton öfkesini hemen kusmaz.daha sabırla
ce stratejik hareket eder.
bu iki kavuşumla cübbeli biraz libidocan olması geekir.fakat şiron karşıt açısıyla mars başak cinsel anlamda
daha tutucu ve seçici davranabilir.

son olarak erbakanda da gördüğüm ve karşıma sık çıkan bir açı

neptün -jupiter karşıt açısı.
bu açı genel olarak insanlarda maneviyata ilgiyi arttırabilir.jupiter inançsa neptün karşıt açısıyla
görmeden hissederek olan inanma(iman) kavramı olabilir.ancak, bu açının gölgesi mesihlik ve kendini kurtarıcı
olarak görmedir.inançları fazla abartma , ve insanlara fildişi kulesinden ahkam kesmek gibi.
09-06-2009 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: cübbeli ahmet hoca
[Resim: axyas01223.jpg]

Olası Harita;

[Resim: sfpaget.th.jpg]

09-06-2009 08:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

Bir balık daha :D demek Merkür ve satürn etkilerinden fazlaca nasibini almış Cübbeli Ahmed Hoca(Ahmed Mahmud Ünlü) ,çok iyi bir vaiz ses tonunu ayrlaması,lafı gediğine oturtması,fıkramsı örnekler vermesiyle kendisini dinlettiren iyi bir din alimiverygood
09-06-2009 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

-merhumu nasıl bilirsiniz ?
-nasıl bilelim camiye gelmedi ki bilelim
-gençken işim var, yaşlıyken prostat oldum çişim var.
koptum.wgülücük)
09-06-2009 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

cübbeli ahmet hoca capacity'de haremlik selamlık cafe açmış orda vaaz veriyormuş arada sırada ben bizzat gördüm çok enteresan buldum cafeyi gülücük
09-06-2009 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: cübbeli ahmet hoca
aeon Yazılan:-merhumu nasıl bilirsiniz ?
koptum.wgülücük)

Satürnyen birine göre çok eğlenceli ve girişken duruyorsun;)
Yorumların da çok güzel olmuş. Gerçi bu adama gıcığım var ama!
Heleki kendi jetskide itici şortuyla kıllı iğrenç göğsünü sergilerken,
yanındaki hatunun her yerinin kapalı olması beni delirtiyorkaramsar

Din alimi olduğuna da inanmıyorum.Kendini de, müritlerinide kandırıyor. Sorgusuz sualsiz mantık yürütmeden doğru sandığı şeylere adamış, çevresindekilerde peşinden sürüklemiş .Başı eğik itaat çemberi. ıyyy
09-06-2009 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Nihan Yazılan:
aeon Yazılan:-merhumu nasıl bilirsiniz ?
koptum.wgülücük)

Satürnyen birine göre çok eğlenceli ve girişken duruyorsun;)
Yorumların da çok güzel olmuş. Gerçi bu adama gıcığım var ama!
Heleki kendi jetskide itici şortuyla kıllı iğrenç göğsünü sergilerken,
yanındaki hatunun her yerinin kapalı olması beni delirtiyorkaramsar

Din alimi olduğuna da inanmıyorum.Kendini de, müritlerinide kandırıyor. Sorgusuz sualsiz mantık yürütmeden doğru sandığı şeylere adamış, çevresindekilerde peşinden sürüklemiş .Başı eğik itaat çemberi. ıyyy

sağol nihan.aslında ciddyimdir , hemde çok.ama arasıra çok eğlendiğim de olur.
09-06-2009 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

tugcee Yazılan:cübbeli ahmet hoca capacity'de haremlik selamlık cafe açmış orda vaaz veriyormuş arada sırada ben bizzat gördüm çok enteresan buldum cafeyi gülücük

zaten son dönemlerde bir popülerleşme çabası içerisinde.gençlere ulaşma gayreti
var.
ayrıca enteresan bir bilgi ; sagopa kajmer , cübbelinin tarikata girmiş.
09-06-2009 10:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

aeon Yazılan:
tugcee Yazılan:cübbeli ahmet hoca capacity'de haremlik selamlık cafe açmış orda vaaz veriyormuş arada sırada ben bizzat gördüm çok enteresan buldum cafeyi gülücük

zaten son dönemlerde bir popülerleşme çabası içerisinde.gençlere ulaşma gayreti
var.
ayrıca enteresan bir bilgi ; sagopa kajmer , cübbelinin tarikata girmiş.

hatırlatmak isterim cübbeli hoca bir tarikat lideri deil sadece iyi bir alim ve vaizdir.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
09-06-2009 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir