Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elif Şafak
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Elif Şafak
elif şafak'ın yğkseleni yay!

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
11-27-2011 09:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

evet ben de öyle biliyorum. akrep&yay kombinasyonu
11-27-2011 10:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(11-28-2011 02:45 AM)Yldrm Yazılan:  Oyleyse akrepleri 12.evde hmm sevmedim gülücük

Niye ki gülücük
11-28-2011 02:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lethe Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

merak edip de '' bir kitabını alıp okusam '' diye düşünenlere naçizane dost tavsiyesi: hiçbir şekilde hiçbir kitabını alıp okuyup prim vermeyin bu kadına.

HAYAT BAZILARINA MUTSUZ OLMAKLA DUYGUSUZ OLMAK ARASINDA BİR TERCİH HAKKI TANIR, DAHA FAZLASINI DEĞİL.
12-27-2011 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

gizemli bir havası vardı akrep etkisindenmiş meğer...güneş ve merkürü akrepte 12. evinde olan birisini tanıyorum da işi gücü gizli saklı işler çevirmek, paranoya, kıskanç, tehlikeli insan, uzak durulması gereken bir insan...
12-27-2011 09:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-27-2011 09:51 PM)malice071 Yazılan:  gizemli bir havası vardı akrep etkisindenmiş meğer...güneş ve merkürü akrepte 12. evinde olan birisini tanıyorum da işi gücü gizli saklı işler çevirmek, paranoya, kıskanç, tehlikeli insan, uzak durulması gereken bir insan...

Zaten twiter da bana cevap vermediği günden beri kendisinden uzak duruyorum. Benim kitaplarım onunkilerden çok sattığında tanışmak isteyecek ama ben ona 'pışıık' diyecem çok pişman olacak gülücük

12-27-2011 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

(12-27-2011 10:08 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-27-2011 09:51 PM)malice071 Yazılan:  gizemli bir havası vardı akrep etkisindenmiş meğer...güneş ve merkürü akrepte 12. evinde olan birisini tanıyorum da işi gücü gizli saklı işler çevirmek, paranoya, kıskanç, tehlikeli insan, uzak durulması gereken bir insan...

Zaten twiter da bana cevap vermediği günden beri kendisinden uzak duruyorum. Benim kitaplarım onunkilerden çok sattığında tanışmak isteyecek ama ben ona 'pışıık' diyecem çok pişman olacak gülücük

makara o gizemli havalar bana sökmez kitap öyle yazılmaz böyle yazılır diyorsun gülücük ki sen yazı yazmak, bilgi yaymak, aktarmak ve başkalarına bu şekilde hizmet vermek için ( mars başak güneş yaymakara ) dünyaya gelmiş olabilirsin yıldırım... sayın dünyalı kitabınız çıkarsa ilkin ben almak ve sonrasında da herkes ile paylaşmak isterimgözkýrpma
12-27-2011 10:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-27-2011 10:51 PM)malice071 Yazılan:  

makara o gizemli havalar bana sökmez kitap öyle yazılmaz böyle yazılır diyorsun gülücük ki sen yazı yazmak, bilgi yaymak, aktarmak ve başkalarına bu şekilde hizmet vermek için ( mars başak güneş yaymakara ) dünyaya gelmiş olabilirsin yıldırım... sayın dünyalı kitabınız çıkarsa ilkin ben almak ve sonrasında da herkes ile paylaşmak isterimgözkýrpma

Tamam ilk baskıdan sana imzalı bir kitap göndereyim sayın marslı gülücük

Ancak o kitabı diğerleriyle paylaşma lütfen, eğer paylaşırsan o kişiler kitabı almaya gerek duymaz ve herkes böyle yaparsa kitap çok satmaz.

Allahım ne kadar sanatsal bi düşünce yapım var :D

Şaka bir yana güzel sözlerin için teşekkür ettim Deniz verygood

12-27-2011 11:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(12-27-2011 11:57 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-27-2011 10:51 PM)malice071 Yazılan:  

Tamam ilk baskıdan sana imzalı bir kitap göndereyim sayın marslı gülücük

Ancak o kitabı diğerleriyle paylaşma lütfen, eğer paylaşırsan o kişiler kitabı almaya gerek duymaz ve herkes böyle yaparsa kitap çok satmaz.

Allahım ne kadar sanatsal bi düşünce yapım var :D

Şaka bir yana güzel sözlerin için teşekkür ettim Deniz verygood

özellikle, köşe yazıları.. okudunuz mu bilmiyorum ama o kadar sıkıcı ki bir an önce bırakmalı köşe yazarlığını bence. gülücük
12-28-2011 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(07-22-2011 01:28 PM)Tuğçe Yazılan:  Med cezir bu sabah bitti.

Kendisi zaman gazetesinde yazardı bir süre önce hatta eleştirenler olmuş, nasıl olur diye med cezir' de yazdıklarına göre; ananesi biraz daha modern babannesi dinci diyebileceğimiz bir nokta da, belki de bu yüzden iki keskin taraftan hazzetmemiş, keskin görüşlerden ölesiye kaçmış, hakkı ve insanlığı göz etmiş.

kitapta bolca osmanlı kelime var, eleştirenler olmuş yine, diyor ki; modern yaftası adı altında köklerinden kaçmak neden?
yine kitapta erkeğin sıvı halleri diye bir bölüm var ki etkileyiciydi, istanbul sevdası, kadın kelimesinden neden korktuğumuzu yazmış.
Bana çok içten geldi açıkcası bu kadar seveceğimi tahmin etmemiştim, ülkemizi iyi gözlemlemiş, kadını, çocuğu da öyle, değinilene farklı bir açıdan değinmiş çoğu kez bu da bakış açınıza katkıda bulunabiliyor.

sevdim, sırada mahrem var.

iki keskin taraftan hazetmemiş (!) olan yazarın "baba ve *****" romanını okuyan varmı acaba.ülkesini seven biri bu kadıına pirim vermez.bide merkür akrep amannn..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
04-17-2012 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir