Değerlendir:
  • 29 Oy - 3.41 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Veee Tiyatrooo :)
Yazar Mesaj
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

Cvp: Veee Tiyatrooo :)
sahnede olmak başka bir duygudur iyi bilirim hani derler ya bazı şeyler vardır anlatılmaz yaşanır diye aynen böyle bişey verygood bende ortaokulda bir süre tiyatro yaptım herşey ne güzel gidiyordum hatta kararımı bile vermiştim ne olursa olsun tiyatrocu olacam diyordum fakat araya 99 depremi girdi ve daha sonra tiyatro için başvurduğumda da yaş problemi çıktı bu yüzden matematikte yaş problemlerini sevmem:( ben tiyatro yapmak istiyorum dedim bunun için kabiliyet aramaları gerekirken benim insanım gelmiş bana yaşın kaç dedi ve 18 yaşımda değilim diye o zamanlar kabul etmemiştiler beni:( sonradan bende duruma göre meslek değiştirdim şimdi tarihçi oldum yaa nerden nereye ....

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
09-09-2009 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

gladio54 Yazılan:sahnede olmak başka bir duygudur iyi bilirim hani derler ya bazı şeyler vardır anlatılmaz yaşanır diye aynen böyle bişey verygood bende ortaokulda bir süre tiyatro yaptım herşey ne güzel gidiyordum hatta kararımı bile vermiştim ne olursa olsun tiyatrocu olacam diyordum fakat araya 99 depremi girdi ve daha sonra tiyatro için başvurduğumda da yaş problemi çıktı bu yüzden matematikte yaş problemlerini sevmem:( ben tiyatro yapmak istiyorum dedim bunun için kabiliyet aramaları gerekirken benim insanım gelmiş bana yaşın kaç dedi ve 18 yaşımda değilim diye o zamanlar kabul etmemiştiler beni:( sonradan bende duruma göre meslek değiştirdim şimdi tarihçi oldum yaa nerden nereye ....

recepcim hala eğitim alabilirsin her yaştan insanlar için ,çok fazla yaş farkı aramayan ve tiyatro eğitimi veren yerler var gülücük
09-09-2009 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

Lavinya Yazılan:
gladio54 Yazılan:sahnede olmak başka bir duygudur iyi bilirim hani derler ya bazı şeyler vardır anlatılmaz yaşanır diye aynen böyle bişey verygood bende ortaokulda bir süre tiyatro yaptım herşey ne güzel gidiyordum hatta kararımı bile vermiştim ne olursa olsun tiyatrocu olacam diyordum fakat araya 99 depremi girdi ve daha sonra tiyatro için başvurduğumda da yaş problemi çıktı bu yüzden matematikte yaş problemlerini sevmem:( ben tiyatro yapmak istiyorum dedim bunun için kabiliyet aramaları gerekirken benim insanım gelmiş bana yaşın kaç dedi ve 18 yaşımda değilim diye o zamanlar kabul etmemiştiler beni:( sonradan bende duruma göre meslek değiştirdim şimdi tarihçi oldum yaa nerden nereye ....

recepcim hala eğitim alabilirsin her yaştan insanlar için ,çok fazla yaş farkı aramayan ve tiyatro eğitimi veren yerler var gülücük

aslında doğru ama ben bir kez kırıldım olmaz yani geri dönüşü yok bende huyum kurusun, daha bu davosa gitmem gülücük) şimdi önümdeki maçlara bakıyorum ilersi için çabalamaya devam daha önümde bir sürü okunacak tarih var, osmanlıcalar var verygood

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
09-09-2009 05:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
holybomb Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Veee Tiyatrooo :)
bende bir yorum alabilirsem sevinirim gülücük

[img=http://img10.imageshack.us/img10/4813/haritas.gif]
10-24-2009 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Veee Tiyatrooo :)
holybomb Yazılan:bende bir yorum alabilirsem sevinirim gülücük

eğer Tiyatro ve Oyunculuk üzerine yorum istiyorsan şunu söyleyebilirim ;

sanırım daha öncede söylemiştim sana , Balık burcundaki ve Asc noktası üzerindeki Güneş-Venüs ikilisi sana hem çekicilik hem sanatsal potansiyeller katacaktır.

Merkürün Balıkta ve 12.evinde olması zihin karışıklığı ve kararsızlıklar versede , ilham perileriyle yakın temaslar kurmana işaret edebilir ;)

Ay burcunun 5.evinde ( sahne evi de deriz ) olmasıda , kendini sahnede mutlu hissetmeni ifade ediyor olabilir.

şu var ki senin Satürn bağlantıların zayıf gibi , gevşeklik ve disiplin eksikliğin olabilir buna dikkat diyelim.

10-24-2009 09:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
holybomb Çevrimdışı
Üye
**

Cvp: RE: Veee Tiyatrooo :)
Yıldırım Yazılan:
holybomb Yazılan:bende bir yorum alabilirsem sevinirim gülücük

eğer Tiyatro ve Oyunculuk üzerine yorum istiyorsan şunu söyleyebilirim ;

sanırım daha öncede söylemiştim sana , Balık burcundaki ve Asc noktası üzerindeki Güneş-Venüs ikilisi sana hem çekicilik hem sanatsal potansiyeller katacaktır.

Merkürün Balıkta ve 12.evinde olması zihin karışıklığı ve kararsızlıklar versede , ilham perileriyle yakın temaslar kurmana işaret edebilir ;)

Ay burcunun 5.evinde ( sahne evi de deriz ) olmasıda , kendini sahnede mutlu hissetmeni ifade ediyor olabilir.

şu var ki senin Satürn bağlantıların zayıf gibi , gevşeklik ve disiplin eksikliğin olabilir buna dikkat diyelim.

gercektende ole. onemli birsey olsa dahi hep gevsek davranırım onlarda basıma is acar en büyük sorunum bu hayatta hep o satürn ya :D.insanların ilgi odagı olmayıda severim evet. ilham konusunda duyguları birseylere donusturmessem gercekten depresyona giriorum 2 3 gün atamıyorum üstümden.tesekkurler yorumlar icin gülücük

[img=http://img10.imageshack.us/img10/4813/haritas.gif]
10-25-2009 03:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

ben de ben de rica ediyorum tiyatroyla ilgili yorumlar =)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=x...&rs=0&ast=
05-29-2010 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(05-29-2010 02:47 AM)yasemen88 Yazılan:  ben de ben de rica ediyorum tiyatroyla ilgili yorumlar =)

Sevgili Yasemen önce foruma Hoşgeldin diyorum sanagülücük

Oyuncularda jüpiterin güçlü olduğu söylenilir.Senin haritanda güçlü bi jüpiter var.Hem Güneşinle bileşiyor hem de 1.evinde.Bu konumlar sana oyunculuk yeteneğinin yanısıra(10. evindeki Neptünle Jüpiterin yaptığı üçgeni de hesaba katarsak)popülarite , şans ve ünlü olma potansiyeli veriyor.Son zamanlarda Başak burcu güçlü insanların tiyatroya eğilimli olduğunu farketmeye başladım.Senin de Ay burcun Başak.Ay 1.evindeki zeka ve iletişim gezegeni kelimelerin efendisi Merkürle üçgen yapıyor.Bu da sana bir tiyatrocunun en çok ihtiyaç duyduğu şeyi ezber yeteneği ve güçlü bir hafıza veriyor olmalı.Diksiyonunun iyi olmasını da sağlayabilir bu açı.

Nin.Me.Sar.Ra
05-29-2010 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(05-29-2010 03:10 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(05-29-2010 02:47 AM)yasemen88 Yazılan:  ben de ben de rica ediyorum tiyatroyla ilgili yorumlar =)

Sevgili Yasemen önce foruma Hoşgeldin diyorum sanagülücük

Oyuncularda jüpiterin güçlü olduğu söylenilir.Senin haritanda güçlü bi jüpiter var.Hem Güneşinle bileşiyor hem de 1.evinde.Bu konumlar sana oyunculuk yeteneğinin yanısıra(10. evindeki Neptünle Jüpiterin yaptığı üçgeni de hesaba katarsak)popülarite , şans ve ünlü olma potansiyeli veriyor.Son zamanlarda Başak burcu güçlü insanların tiyatroya eğilimli olduğunu farketmeye başladım.Senin de Ay burcun Başak.Ay 1.evindeki zeka ve iletişim gezegeni kelimelerin efendisi Merkürle üçgen yapıyor.Bu da sana bir tiyatrocunun en çok ihtiyaç duyduğu şeyi ezber yeteneği ve güçlü bir hafıza veriyor olmalı.Diksiyonunun iyi olmasını da sağlayabilir bu açı.

hoşbulduuum diyoruum =)
evet seslendirmeyle de ilgiliyim,diksiyonum naçizane düzgündür=) hafızamın çok iyi olduğunu söylerler. çok teşekkür ederim yorum için. =))

05-29-2010 03:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

bir de 10.evdeki satürn uranüs beni endişelendiriyor. engelleyici kısıtlayıcı değil mi satürn ? neptünün olumlu özelliklerini yok etmez mi?

05-29-2010 03:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir