Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.77 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Görsel & İşitsel Sanatlar
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: Görsel & İşitsel Sanatlar
aeon Yazılan:se7en filmini şiddetle tavsiye ederim. gerçi çok oldu ama belki izlemeyen vardır.
tembellik suçunu çok kötü cezalandırmıştı.
ayrıca sonundaki öfke ve kıskançlık suçlarında kendini de cezalandırması çok ettkilemiştim.

fight club filmindeki diyologlarda efsaneydi.
tylar durden ' in elemanlarına bağırışına hayrandım.
''sizler gökyüzünden düşen değerli kar taneleri değilsiniz , pislikler ''
gülücük)
Kingdom Of Heaven yakın tarihli filmler içindeki en beğendiğim filmlerden biriydi; özellikle S. Eyyübi'nin yerden kaldırdığı haç'lı kare...

Fight Club'ı izledim, film bitti ve 15 dk. sonrasına dek, oturduğum yere çakılı vaziyette gülücük) buldum kendimi.

David Fincher'in natal haritasına dair verileri araştırmadan önce, kesinlikle Uranüs'ün önemli bir noktada bulunacağı kanısındaydım. Yanılmadığımı görmek, güzeldi gülücük

not;

Sevgili Aeon, sizi bu başlıkta astrolojik yorumlarınızla da görmeyi rica etmekteyim ve belirteyim; diğer başlıklardaki değerlendirmelerinizi keyifle takipteyim.

08-25-2009 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Aprilios Yazılan:
aeon Yazılan:se7en filmini şiddetle tavsiye ederim. gerçi çok oldu ama belki izlemeyen vardır.
tembellik suçunu çok kötü cezalandırmıştı.
ayrıca sonundaki öfke ve kıskançlık suçlarında kendini de cezalandırması çok ettkilemiştim.

fight club filmindeki diyologlarda efsaneydi.
tylar durden ' in elemanlarına bağırışına hayrandım.
''sizler gökyüzünden düşen değerli kar taneleri değilsiniz , pislikler ''
gülücük)
Kingdom Of Heaven yakın tarihli filmler içindeki en beğendiğim filmlerden biriydi; özellikle S. Eyyübi'nin yerden kaldırdığı haç'lı kare...

Fight Club'ı izledim, film bitti ve 15 dk. sonrasına dek, oturduğum yere çakılı vaziyette gülücük) buldum kendimi.

David Fincher'in natal haritasına dair verileri araştırmadan önce, kesinlikle Uranüs'ün önemli bir noktada bulunacağı kanısındaydım. Yanılmadığımı görmek, güzeldi gülücük

not;

Sevgili Aeon, sizi bu başlıkta astrolojik yorumlarınızla da görmeyi rica etmekteyim ve belirteyim; diğer başlıklardaki değerlendirmelerinizi keyifle takipteyim.

bende Tyler Durden hayranı olduğumu belirtmeliyim ;)

'' Sahip olduklarınız , sonunda size sahip oluyor.. ''

08-25-2009 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: Görsel & İşitsel Sanatlar
Lavinya Yazılan:Quentin Tarantino
(1963 Tennessee - )

ABDli yönetmen,senarist ve oyuncu.

Haritası;

[Resim: tarantino.th.gif]

Güneş ve merkür koç burcunda,zeki ,hareketli,yaratıcı,başkalarının göremediğini görme ve istediklerini,fikirlerini süsleyerek farklı şekilde sunma ve toplumungönlünü kazanmayı bilme,cesaretli,enerjik,

venüs ve saturn Kovada,risk almayı seven,sanata ilgi duyması,hem gelenekçi hem de yenilikçi olması,özgür bir ilişki istemesi,kendine göre yeni bir dünya yaratmak istemesi,

Jupiter balık burcunda;sezgiilerini doğru kullanmayı bilmiş,içgüdüsel olarak nasıl başarılı olacağını bilmesi,beklenmedik başarı,gizemli mistik bir tarafı var

mars aslan;yaratıcı yetenekleri güçlü olduğundan sanatla ilgilenmesi, oyunculuk, proje hazırlama ve projelerini hevesle uygulama,iddia,liderlik,kendine güvenme,gösterişsi sevme,çok istekli ve amaçlarına ulaşmak için egosunu kullanmayı sevmesi,en iyi olmayı seviyor,kazanmak , çok önemli,başkalarının ilgisini çekmek için çaba gösterir ve ilgi çekmeyi başarır.

Güneş merkür kavuşumu;yüksek zeka,yaratıcılık,kendine özgü düşünceler,

Uranus başakta;Yetenekli,zeki,farklı fikirler,eski fikirleri yeni haliyle sunma,

..
08-26-2009 12:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Görsel & İşitsel Sanatlar
aprilios beğenmene çok sevindim.
emin ol , haritayı ilk eklediğinde david fincherle ilgili bir şeyler yazmak istedim. ancak harita çok enteresan ve karışık.
öss öğrencilerine sorulan tübitak sorusu gibi geldi. gülücük
08-26-2009 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

tarantinoyla ilgili bir gözlemde bulunayım.
güneş jupiter kavuşumu fazla kilo vermiş. göbek ve bacak bölgesinden kilolu

venüs yaratıcılık ve sanatı ifade ettiğine göre tarantino venüs kovası olarak ,uranüs karşıt açısıyla , farklı marjinal tarzını bileyecektir.
filmlerine kullandığı enteresan teknikler ve garip tarzı bence buram buram uranüs kokuyor.
08-26-2009 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Evet sevgili aeon haklısın gözkýrpma
08-26-2009 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Benim kuzenim emre altaç' ın haritasını çıkardım.. Kendisi rock grubu eski mavi sakalın devamı karapaksın basçısıdır... 1 2 haftaya kadar yeni albümleri çıkacak... o da ilgilidir astrolojiye... bende forumdakilerin ilgisini çekebileceğini düşündüm... incelemek için size müzikle uğraşan birinin tam saatli haritası...

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=22&y=15

[Resim: kuzenn.th.gif]

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
09-21-2009 08:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Whitecrow Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Arkadaşlar ben tasarım okuyorum da yeteneğim varmı haritama göre tasarıma:D

Alcune delle cose piu'tremende che si possana mai immagiare sono state fatte con le migliori intenzioni.

16.Kasım.1990 Saat:23.55
İSTANBUL

HARİTAM
10-06-2009 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

micropua Yazılan:Arkadaşlar ben tasarım okuyorum da yeteneğim varmı haritama göre tasarıma:D

Bence haritanla uyumlu bir bölüm okuyorsun. Venüs sanat ve estetikle ilşkilendirilir. Güneş venüs kavuşumun var ve mc'de boğada. Bu sanatsal ve estetik içerikli bir kombinasyon bence. Akrepte olması ile konsantrasyonun da iyi olabilir. Ayrıca jüpiterin aslanda, aslanın yaratıcı özelliğine sahip olabilirsin. Asc başakla bir şeyler tasarlarken kılı kırk yarıp, iyi detaylandırmalar yapıp kusursuz tasarımlar yapabilirsin. 5.evde biliyorsun aslanın evidir ve yaratıcılığı da ifade eder. Oğlakta bulunan gezegenlerinle pratik ve somut tasarlamalar için gerekli sabır ve yeteneğin olabilir. Çokta plutonikmişsin, akrepsi yani. Yaptığın işlerde bir parça gizem de olmalı
10-06-2009 01:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Whitecrow Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Yorumların için teşekkürler nevrotikgülücük

Alcune delle cose piu'tremende che si possana mai immagiare sono state fatte con le migliori intenzioni.

16.Kasım.1990 Saat:23.55
İSTANBUL

HARİTAM
10-09-2009 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir