Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Karşılıklı Ağırlama"nın Gerçek Niteliği
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: "Karşılıklı Ağırlama"nın Gerçek Niteliği
bende de mars balık - jüpiter koç yorum yapan çıkarsa ki hiç zannetmiyorum bende isterim gülücük)
02-11-2011 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(02-11-2011 12:29 AM)aeon Yazılan:  venüs jupiter kavuşumum koç burcunda , günrşim balık burcunda

bu bir karşılıklı ağırlama oluyor.

bu akşam fark ettim

bilenlerden yorum isterim gülücük

venüs koç un özelliklerini taşıyor musun ? Bu durum senin venüsü yumuşatmış olabilir mi diye merak ettim.. ve de aşırı kısmetlilik gibi bi durumun var mı gülücük
02-11-2011 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-11-2011 12:29 AM)aeon Yazılan:  venüs jupiter kavuşumum koç burcunda , günrşim balık burcunda

bu akşam fark ettim

şöyle yorum getireyim , venüs-jüpiter ORTAK vurgularını düşündüğümüzde Koç burcuyla karşılaşıyoruz.

Venüs-Jüpiter ortak vurgularından en önemlileri mutluluk , zevk , para gibi konulardır dersek bu konularda Koç burcu potansiyeliyle karşılaşıyoruz.

Koç burcu enerjisinin seni mutlu etmesi gibi basit bir yorum getirebiliriz.
Yorum basit ama mutluluk konusu çok önemli , üzerinde düşün derim ;)

02-11-2011 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-11-2011 01:16 AM)Derin Yazılan:  bende de mars balık - jüpiter koç yorum yapan çıkarsa ki hiç zannetmiyorum bende isterim gülücük)

istediğin yorumu yapamam çünkü o verilere göre ben karşılıklı ağırlama göremiyorum gülücük

yinede birşeyler ekleyeyim ;)

Mars Balık burcunda

Mars fonksiyonları ile Balık burcunu harmanlıyoruz.

Mars Balık kişisi hayallerinin peşinden gitme hevesine sahiptir.
Enerjisini hayalleri doğrultusunda kullanma eğilimi vardır.
Sanatla alakalı konulara heves duyabilir.

Mars Balık kişisi anlayışlı bir yapıya sahiptir. Öfkelense bile karşı tarafla empati kurup kolay bağışlayabilir. Yardımsever biri olduğunu söyleyebiliriz.

Mars Balık kişisi enerjisini bir konuya odaklamakta zorlanabilir çünkü Balık burcu değişkendir ve dikkati kolay dağılan bir özelliktedir.
Mars Balık kişisi , onu etkileyen pek çok şeyin peşinden plansızca giderek enerjisini tüketebilir buna dikkat çekmekte fayda vardır.

Mars Balık kişisi tutkularını romantik şekilde ifade etmeyi tercih edebilir.
Aşık olduğunda hayal dünyası hareketlenecektir.
Sanatsal bir alana ilgi duyuyorsa , aşık olmak onun yaratıcılığını etkileyecek ve belki de verimini arttırabilecektir.

Mars Balık kişisi pek hırslı biri olmayabilir. Bazen iki ayrı yöne gitme eğilimi gösterebilir.
Kararsızlığa ve iç dünyasıyla ilgili karışıklığa dikkat çekebiliriz.
İradesinin zayıf olması ihtimali vardır. Doğum haritasında ki başka faktörler sebebiyle güçlü biri gibi görünse de duygusal ve fiziksel dayanıklılığı fazla olmayabilir.

Mars Balık kişisi aşk için , inandığı şeyler için , düşleri için mücadele etmeyi tercih edebilir.
Dış görünümü sakin görünüyor olabilir lâkin iç dünyası fırtınalı ve hareketli olabilir.
Çevresindeki insanları şaşırtabilecek bir hayal dünyası olabilir.

Jüpiter Koç burcunda

Jüpiterin bereketini Koç burcuyla harmanlıyoruz.

Koç burcu başlangıçları sembolize eder ve Jüpiter Koç kişisinin bir şeyleri başlatma konusunda iyimser beklentileri olacaktır.
Verimli ( şanslı ) başlangıçlar yapabilme potansiyeli vardır.

Jüpiter Koç kişisi inandığı şeylerin peşinden gitme , inançları için mücadele etme potansiyeline sahiptir. İnandığı bir konuda öncülük etmek dürtüsünü taşıyabilir.
Kendisini keşfetmek ihtiyacı hissedebilir. Kendisini geliştirmek ve yerinde saymamak dürtüleri kuvvetli olabilir. Kendisi hakkında iyimser düşünceleri olan , kendiyle barışık biri olabilir.
Bir fırsatla karşılaştığında harekete geçme kabiliyeti vardır. Ancak bazen sabırsızlık sebebiyle bazen de fazla rehavet sebebiyle fırsatları kaçırma ihtimali olabileceğine dikkat çekelim.

Jüpiter Koç kişisi gerek ilişkiler konusunda , gerek finansal konularda şansını denemek için risk alabilir.
Kazanmaya olan inancı gayet yüksektir. Kaybetse bile kendini çabuk toparlayıp yeni başlangıçlar yapabilir.

Jüpiter Koç kişisinin bazen fazla iyimser , coşkulu ve abartılı davranışları dengelemesi faydalı olabilir. Örneğin hesapsızca risklere balıklama dalmak önemli kayıplar getirebilir.

Doğum haritasındaki başka faktörler ve genetik etkiler farklı yönde olmadığı sürece Jüpiter Koç kişisinin fiziksel olarak ( boy ve kilo ) büyümeye ve genişlemeye müsait bir bünyesi olabilir.

02-11-2011 01:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(02-11-2011 01:25 AM)Derin Yazılan:  venüs koç un özelliklerini taşıyor musun ? Bu durum senin venüsü yumuşatmış olabilir mi diye merak ettim.. ve de aşırı kısmetlilik gibi bi durumun var mı gülücük

venüs ve jupiter kavuşumum 12.evde (yükselen boğayım ) yani aşırı ortaya çıkmıyor.
ama venüs koçun o dolaysızlığı mevcut.diplomasi ilişkiler konusunda dandunluk veriyor.

kısmetlilik derken , 12.evde olsuğundan ben kısmetli olduğumun farkında değilim ama ballı olduğumu söylerler. gülücük
02-11-2011 11:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(02-11-2011 01:44 AM)Yıldırım Yazılan:  

bu akşam fark ettim

şöyle yorum getireyim , venüs-jüpiter ORTAK vurgularını düşündüğümüzde Koç burcuyla karşılaşıyoruz.

Venüs-Jüpiter ortak vurgularından en önemlileri mutluluk , zevk , para gibi konulardır dersek bu konularda Koç burcu potansiyeliyle karşılaşıyoruz.

Koç burcu enerjisinin seni mutlu etmesi gibi basit bir yorum getirebiliriz.
Yorum basit ama mutluluk konusu çok önemli , üzerinde düşün derim ;)

:D

evet aslıda gizli bir koç potansiyeli taşıyorum ve açığa çıkarttığım zaman mutlu oluyorum.progresslerde güneşim koça geçtiği için eskisi kadar göülü kalmıyor.
mesela , öfkeni kontrol et(mars satürn) mottosuyla yetiştirildim.oysa, kontrol etmediğimde daha mutlu oluyorum.
en son bir kırtasiyeciyi dükkanında tartakladım ve mutlu oldum.

bunun dışında , malefik gezegenleri yoksa , koç etkili insanlarla iyi anlaşıyorum.venüs jupiterden dolayı sanırım genellikle benle iyi geçiniyorlar ve yanımda çok güldüklerini fark ettim.herhalde güneşlerini etkiliyor.

şimdi benim bu karşılıklı ağırlamadan anladığım kadarıyla , venüs normalde koç burcunda düşük , jupiterin koçtA nötr durumda ve güneş balıkta nötr konumda .
karşılıklı apırlama olunca venüs ve jupiter 12.ev konusunda balıktaymış gibi asalet alıyor , güneş de 11.ev konusunda sanki koç burcundaymış gibi asalet alıyor ve hareket ediyor.
ben bu şekilde anladım.
teyit edebilir misin yıldırım ( 9.ev satürn , onay peşinde :D )
02-11-2011 11:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(02-11-2011 01:16 AM)Derin Yazılan:  bende de mars balık - jüpiter koç yorum yapan çıkarsa ki hiç zannetmiyorum bende isterim gülücük)

ben kalsik tekniği bilmiyorum .
ama karşılıklı ağırlamadan anladığım kadarıyla , karşılıklı ağırlama konumunda gezegenler düşük veya zararlı gibi konumdaysa bu bulunduğu ev konusunda gidiyor.

çünkü bir yazıda söyle diyordu , "peki marsı terazi venüsü akrep olan bu kişi , ne zaman bir mars akrebi ne zaman bir venüs terazisi gibi davranıyor ? "
bilemiyoruz ev konumlarına göre kendi seçiyor demişti.
tabi biraz sinirlenmiştim açık olmaması karşısında ama bulndukları ev konumunda zaman zaman marsın koç, jupiterin de balık gibi davranıyor.doğal olarak asalet kazanıyor ve iyi konumda oluyorlar.

ama bu zaman zaman oluyor çünkü sen sonuçta bir mars balığısın , her zaman mars koçu gibi olman garip olurdu.

neyse , bunlar benim anladığım kadarıyla çıkarttığım şeyler.iddialı değilim.gülücük
02-11-2011 11:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

karşılşıklı ağırlamam yok; ama kafama hep takılan bir konu vardı, onu irem su ya sordum.. artık rahatım gülücük

irem su nun şu şekilde açıklamaları var işinize yarayabilir..

Venüs Koç burcunda konumlanmışsa,,,dispozitör gücüne bakılır..Dispozitörü Mars eğer Terazi burcunda ise birbirlerinin güçlü oldukları burçta yer aldıkları için güçlenirler..astrolojide her bir gezegen,,,onu yöneten diğer gezegeninin haritadaki konumuna göre incelenmeden,, yararlı veya zararlı durumda denilemez..

ve kendim için sorduğum sorugülücük) marsım terazide ve yönetici venüsle kavuşum, masım güç kazanır mı?

tabii ki,,,son derece güçlü...sadece Venüs değil, Pluto gezegeni de Terazi burcunda güçlüdür...böylece Merkür ve Mars güçlenmiş oluyor...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-11-2011 01:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(02-11-2011 11:22 AM)aeon Yazılan:  
(02-11-2011 01:25 AM)Derin Yazılan:  venüs koç un özelliklerini taşıyor musun ? Bu durum senin venüsü yumuşatmış olabilir mi diye merak ettim.. ve de aşırı kısmetlilik gibi bi durumun var mı gülücük

venüs ve jupiter kavuşumum 12.evde (yükselen boğayım ) yani aşırı ortaya çıkmıyor.
ama venüs koçun o dolaysızlığı mevcut.diplomasi ilişkiler konusunda dandunluk veriyor.

kısmetlilik derken , 12.evde olsuğundan ben kısmetli olduğumun farkında değilim ama ballı olduğumu söylerler. gülücük

Yükselen yöneticisi 12. evde olduğunda kişi bağımlılıkları ile kendini hasta ederek kendi kendinin düşmanı olabiliyor..Motivasyonlarını kendi iç gücünden alabiyor. Çok net olmaktan aşırı derece de rahatsız olabiliyor. Sende var mı bu tarz şeyler?
02-11-2011 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(02-11-2011 01:57 PM)Félicé Yazılan:  
(02-11-2011 11:22 AM)aeon Yazılan:  

Yükselen yöneticisi 12. evde olduğunda kişi bağımlılıkları ile kendini hasta ederek kendi kendinin düşmanı olabiliyor..Motivasyonlarını kendi iç gücünden alabiyor. Çok net olmaktan aşırı derece de rahatsız olabiliyor. Sende var mı bu tarz şeyler?

evet haklısın olabil,yor.

şimdi sen ders alıyorsun.benim karşılıklı ağırlamam hakkında bir iki kelam eder misin :D
02-11-2011 02:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir