Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çoçuk Siparişi
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Çoçuk Siparişi
Evet başlık kadar entersan bir içeriğe sahip bu metin....

Şipariş çocuk olur mu?

Sizinde bildiğiniz gibi çeşitli dinsel virtüllerde olduğu gibi çocuk yapmak için

bazı günlerde kadın ve erkek için uygun günler görülmüştür...

Bazı günlerde ise bunlardan sakınılması gerektiğinden bahsedilmiştir...

Lakin bizim konumuza gelince...

Yıllar önce bir Tv Programında bir kadının çocuğunu istediği burçta doğurmak için mücadele verdiğini bu yüzden doktoru ile ciddi sorunlar yaşadğını okumuştum...

Konu şu mademki bir çocuk için Kadın& Erkek yani DNA gerekiyor ...zigot için neden uygun yıldız gerekmesin....

Sizlerinde değişik haritalarda gözlemlediği gibi sert mars ve satün açılarından doğan felçili çocuklar ....

Bunların bakımları...Ve hasta çocuklar açısından sıkıntıları....

Merkür ve satürn konusunda kaba bir gözlem olacak ama ...

Satrün kare merkür, satrün kavuşum kare ...Konuşma zorluğu dil çalıklı benzer sorunlar...Yaşandığını gözlemlenmiştir...

Durum böyle iken Türkiye'de doğum kontrol yöntemin günah olmadığını anlayamayan bir toplum ...Uygun yıldız cinsel birleşmeyi nasıl yapsın....

Doğru beslenme çocuk yapılmadan en az 6 ay önce yapılmaya başlanması...gerekiryor

Uygun veri tabanındaki anne ve babamın bir aile oluşturması...için

Bilirsiniz at ve eşek birleşir ...katır çıkar sağlam yük götürür ama kısırdır...

Yanı ona yeni bir cins diyemezsiniz çünkü üremeye yeteğine sahip değildir katır....

Bunlar kaba sanılmasın... bilakis içinde çok içinde latiflik azr ediyor....

İnsanların rast gele çocuk yapmamaları...Bilincin yüksek olması yurdum insanı için sağlıklı ve aynı zamanda güçlü bir nesile eş..değer .

Çocukta hangi vasıfları arıyorsanız bunları oluşturabilirsiniz....Eğitim önceside hatta doğmadan....başlıyor...

Eskiler buna çocuk babanın belinde iken dermiş edep eğitim orda başlarmışş....

Anlamak zaman aldı ama çözümü sizlerde görüyorsunuz....

Sağlıklı sizin yapına uygun ve başarılı bir çocuk için güzel bir atmosferde çocuk hazırlığı yapılmalı....

Böylece bilgiyi duymamış malınız olmuş olur...

#Alıntı#
07-04-2009 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: Çoçuk(siparişi)
Geçen gün bir sitede (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) Türkiye'nin ilk Astrolojik bebeği doğdu gibi bir şey görmüştüm.
07-05-2009 01:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

Cvp: RE: Çoçuk(siparişi)
Lavinya Yazılan:Geçen gün bir sitede (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) Türkiye'nin ilk Astrolojik bebeği doğdu gibi bir şey görmüştüm.
astrolojik bebek mi? çocuk üretimi mi?
gülücük fazla modern geldi birden
07-05-2009 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Yücel Sügen bunu ayarlıyormuş arkadaşlar yılın en bereketli açılara sahip nitelikli çocuğunu, anne babasını seçemiyor çocuk belki ama bari burcunu seçsingülücük Kısmen yani olumsuz açılarda bir çocuk dünyaya getireceğinize bilinç bir evebeyin olun..Birey olacak bu çocuğun işini kolaylaştırın...

Ay kova olarak bende %10 kova sayılırım

Kovalar kolay kolay kendileri bakmazmış çocuklarına

ve bende çocuğa mürebbiyenin eğitim vermesinden yanayım...Çocuğu insanın kendinin eğitmesi çok bunaltıcı çocuk eğleceliktir..Gelir okşarsın o oynar..Yahu yazınca çok ütobik oldu ama böyle oluyormuş..Toplum fakirleştikçe çocuk bakma işi kadına düşmüş.....
Evde cariye,dışarda işçi, çocuğa mürebbiye..VS Çok yük binmiş kadına çok çok....

Anne denen insan sadece nitelikli DNA sahibidir..Diğer işler ise .....

DNA Sahibinin işi değildir....Eğitim aile'de olur hikayesi özür dilerek söylüyorum...FAKİR medeniyetler için geçerli bir sorun adına çocuk sevgisi diyip bu sorunu ört bast etmişler...

Nerde görülmüş yüksek medeniyetlerde çocuk bakıldığı...Mısır,şelçuklu ,roma,Osmanları yakın tarih ingilizler...Dadıları ile ün yapmış yüksek medeniyetlerdir...

Bakmayın şimdi çocuğunu kendin yetiştireceksin safsatasına...
İş ciddi çok ciddi hemde.....
Bence çocuk edinme ehliyeti bile çıkmalı....

gülücük
07-05-2009 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

bence üreme çiftlikleri kuralım.astrologlar ve doktorlar eşliğinde sağlıklı nesiller elde ederiz :D
07-05-2009 02:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Çoçuk(siparişi)
Aklıma "Gattaca" filmi geldi.En iyi DNA kombinasyonları hımm

Tabi işler beklenildiği gibi gitmeyebilir :D
07-05-2009 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Mekanik bir şey değilki bilinçli yapılsın yeter her insan lider olacak diye bir iddamız yok en azından nitelikli insan olması gözkýrpma
07-05-2009 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

almira Yazılan:Yücel Sügen bunu ayarlıyormuş arkadaşlar yılın en bereketli açılara sahip nitelikli çocuğunu, anne babasını seçemiyor çocuk belki ama bari burcunu seçsingülücük Kısmen yani olumsuz açılarda bir çocuk dünyaya getireceğinize bilinç bir evebeyin olun..Birey olacak bu çocuğun işini kolaylaştırın...

ve bende çocuğa mürebbiyenin eğitim vermesinden yanayım...Çocuğu insanın kendinin eğitmesi çok bunaltıcı çocuk eğleceliktir..Gelir okşarsın o oynar..Yahu yazınca çok ütobik oldu ama böyle oluyormuş..Toplum fakirleştikçe çocuk bakma işi kadına düşmüş.....
Evde cariye,dışarda işçi, çocuğa mürebbiye..VS Çok yük binmiş kadına çok çok....

DNA Sahibinin işi değildir....Eğitim aile'de olur hikayesi özür dilerek söylüyorum...FAKİR medeniyetler için geçerli bir sorun adına çocuk sevgisi diyip bu sorunu ört bast etmişler...

Nerde görülmüş yüksek medeniyetlerde çocuk bakıldığı...Mısır,şelçuklu ,roma,Osmanları yakın tarih ingilizler...Dadıları ile ün yapmış yüksek medeniyetlerdir...

gülücük

Nedense katılamıyorum size, bence eğitim asıl ailede başlar Tamam eğitim için gerekli diyelim ama ya sevgi bunu bize bir dadı verebilirmi?Ben hasta olunca annemin bana baktığı şefkatle hiçbir dadının bana vereceği şefkat aynı olmaz.Olamaz!!! Bence asıl önemli olan anne-babaların eğitimigülücük
07-05-2009 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Sevgili almira yüzde 10.kova olduğun için bence annelik yapmaman doğru olabilirgülücük Bende yüzde 90 (ay,güneş,merkür,yükselen) kova olduğum için senin gibi düşünmüyorum... Çocuğumu kendim eğitcem,ona eğitimini kendim vericem,bir anne olarak en iyi eğitimi kendim vereceğimi düşünüyorum.. Bir dadı ne kadar çocuğa sevgi verebilirki,bir ailenin eksikliği olduğu sürece o çocuk ne kadar topluma uyumlu bir çocuk olarak yaşayabilir... Yanlış anlama ama bu düşüncene kesinlikle katılmıyorum,çocuk bakmanında fakirlikle bence hiç bir ilgisi yok,ne yanii çocuğuna ilgi göstermek belli bir yaşa gelene kadar onunla ilgilenmek geri kalmış bir toplumun göstergesimi oluyor gülücük ozaman hepimiz geride kalmışızda haberimiz yokmuş...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
07-05-2009 09:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

He Ran Yazılan:
almira Yazılan:Yücel Sügen bunu ayarlıyormuş arkadaşlar yılın en bereketli açılara sahip nitelikli çocuğunu, anne babasını seçemiyor çocuk belki ama bari burcunu seçsingülücük Kısmen yani olumsuz açılarda bir çocuk dünyaya getireceğinize bilinç bir evebeyin olun..Birey olacak bu çocuğun işini kolaylaştırın...

gülücük

Nedense katılamıyorum size, bence eğitim asıl ailede başlar Tamam eğitim için gerekli diyelim ama ya sevgi bunu bize bir dadı verebilirmi?Ben hasta olunca annemin bana baktığı şefkatle hiçbir dadının bana vereceği şefkat aynı olmaz.Olamaz!!! Bence asıl önemli olan anne-babaların eğitimigülücük

He ran anne misiniz değil mi bilmiyorum ama,
çok çok haklısınız, ancak tek bir farkla, çocuk eğitimi için anne baba eğitiminde anne eğitimi öne çıkarılmalı.benim düşünceme göre, en nitelikli çocuğu ancak en nitelikli anne yetiştirebiliyor..yani anne eğitimi çok çok önemli.

şefkat, anne sıcaklığı artı bilinçli-eğitimli anne kaliteli bir çocuk için en önemlisi.annelerin eğitimi en iyi yatırım. çünkü akıllı anne çocuğu nasıl biçimlendireceğini bilir, diğer önemli ayrıntı ise az ve nitelikli çocuk sahibi olmak. bir anne ancak bir çocuğa yetişebilecek kadar zaman ve enerjiyi ortaya koyabilir
07-05-2009 10:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir