Değerlendir:
  • 33 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eros
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Eros
(05-13-2010 11:41 PM)Aprilios Yazılan:  
(05-05-2010 03:43 AM)Yıldırım Yazılan:  sonuçta Eros küçük bir potansiyel ve bir haritada etkin olması için Güneş - Venüs - Mars - Ay gibi gezegenlerle dinamik açılar yapması gerekir diye düşünüyorum.
Eros, (natalımda) kişisellerden sadece Ay ile sıkı bi´kontakt (0 orb - kare) kurmuşsoru

------------

Bu arada; astro.com listemde gözüme takılan ilk bi´kaç ismin Eros bağlantılarını da kısaca paylaşmak isterim.

Tarkan = Ay Kova´sı ile 0 orb´ta kavuşum-Güneş üçgen.
Yvonne Strahovski = Mars Terazi kavuşum.
Robert Downey J. = Ay ile kare.
Deniz Seki = Güneş ile zıt.
Colin Farrell = Mars ile kare.
Yıldırım,

Uygun olduğunuz bi´zaman dahilinde, Eros (11)-Ay (2) kontağı hakkındaki fikirlerinizi paylaşabilir misiniz ,,,

05-14-2010 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Eros
(05-15-2010 02:49 AM)melis_bk Yazılan:  
(05-15-2010 02:39 AM)venüs_ Yazılan:  
(05-15-2010 02:30 AM)melis_bk Yazılan:  
(05-15-2010 02:12 AM)venüs_ Yazılan:  
(05-14-2010 11:34 PM)aeon Yazılan:  
(05-14-2010 07:37 PM)venüs_ Yazılan:  Merkür ve eros 1 orbla kavuşumda 10. evde ve akrepte ,,, soru

aklıma karşı cinsi kelimelerle ve iletişimle etkilemek geldi.yani okları, akrepsi kelimelerle atmak gibi :D:D
saskin.w

Ya da toplumu sözler ve iletişimle cezbetmek desek daha makul olur sanki...

suna-bak bence daha abes olur venüs hedefin tek kişi olması açıklanabilir de bütün toplumu eros la etkilemenin altından kalkılmaz yahu

Hani hiç uymuyor desem yeridir, ha erkeklerin sinirlerini bozan sözler olsa eyvallah derim, toplumu cezbetmek babından ele alıyorum konuyu ve ben merküre odaklanıyorum bu anlamda ,erosun işi heralde iletişimde etkiyi arttırmak....dil çýkarma
Tamam işte erkeklerin kimyasına uygun durum başkaldıran kadınlardan etkilenmek sonra hatunu alıp başın kumandasına canı isteyince basmakverygood

-alkýþ bu dediklerinde hemfikiriz melis bk verygood
05-15-2010 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

mars-pluto-juno akrepteydi, bi eros akrep eksikti hehee

Eros Akrepte

Bu insanlar partnerlerinin içini dışını herşeyini bilmeye çalışırlar..İlişkide yoğunluk,çarpıcılık onlar için çok önemlidir.Onlar partnerlerinin sadece vücutlarına değil aynı zamanda ruhlarınada sahip olmak isterler..Herşeyi partnerleriyle birlikte yapmak isterler.İlişkide tutku nekadar yüksekse onların aşkıda o kadar yüksektir..
02-12-2011 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-12-2011 08:21 PM)nfs hp Yazılan:  yok abi valla öle değilim ben gülücük) güzele güzel diyip geçiom :D

şakaydı zaten ;)

Lilith ve Erosun Akrep burcunda güçlü olabileceğini düşünüyorum.

Akrep burcunda Güneş-Lilith-Plüto stelyumu olan bir çalışma arkadaşım vardı , kendisi beni en çok gıcık eden kişilerden biriydi gülücük
Üstelik sadece beni değil , diğer çalışanları da periyodik olarak kızdırmayı beceren biriydi.

02-12-2011 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

eros 1. evde yay burcunda, 1 derece satürnle kavuşum halinde sanırım. rica etsem yorum alabilir miyim?
03-16-2011 02:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

aslında cvp verip vermeme konusunda çok düşündüm yazmayacaktım ama sırf yazılmış olması adına çok da emin olmadan cevaplayayım umarım pişman olmam yanlış şeyler de söyleyebilirim çünkü çok iyi bilmiyorum sonuçta

eros aşk ve şehvetle ilgili bir asteroid
eros un yay da olmasıcinsellikle ilgili bir yeni şeyler keşfetmekten hoşlanan bir yapıda olabileceğini gösteriyor olabilir, cinselliği bir spor gibi görebilirsin , kısıtlanmaktan hoşlanmıyor olabilirsin ama satürnle kavuşumu seni daha kontrollü yapıyor olabilir, risk alırken belki 2 kere daha düşünebilirsin 1.evde olması da kendini ifadeyle alakalıdır herhalde 1.ev yorumlamayı çok iyi bilmiyorum

bilen arkadaşlar yanlış birşey yazdıysam mesajımı yok edebilirsiniz makara
03-16-2011 04:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

(08-12-2012 01:31 AM)Venüs* Yazılan:  erosumu ve açılarımı bir türlü bulamadım bana yardım edermisniz ?

extended chart selection kısmına girdiğinizde astreoidlerin bulunduğu kısmın aşağısında,en aşağıdaki kutucuğa "433" yazip enterlayin haritanizda çıkacaktır.
08-12-2012 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-12-2012 01:31 AM)Venüs* Yazılan:  erosumu ve açılarımı bir türlü bulamadım bana yardım edermisniz ?

Yardımsever biri olarak hemen sana da yardımcı olayım gülücük

Eros'un 24 derece Balık

Amor = 9 derece Koç ( Amor adlı astroidin de ilişkiler konusuyla bağlantısı var )

08-12-2012 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Eros'um 8.evde ve Balık'ta :D
Natal haritamda Venüs'le 144'lük,Mars'la ve Plüto'yla üçgen açıları var,Uranüs'le de 60'lık,duygusal bir aşığım aşık olunca,8.eve rağmen 8.eve hitap eden konuları üçüncü-beşinci eve atabiliyorum bu arada Eros'um retro :D Belki de bundan ama aşk ilişkilerimde karşımdaki insanda absürt bir kişilik olmadıkça,abuk-sabuk davranmadıkça (ya da hayatımdaki prensiplerimi aşmadıkça evet ben gerçekten uyumlu biri olabiliyorum.)

Bir diğer tezim Eros 28 derece Balık'ta,Satürn ise 19 derece Balık'ta,kavuşumda değiller ama Satürn belki bir nebze bastırıyordur bilemem,bir de o Eros tam da 9.ev çizgimin dibinde :D Aralarında 1 derece var :D

Geleyim şu aradan gelen geçenlere rağmen unutamadığım Kovamla tanıştığım günün Eros etkileşimlerine :

Natal Eros'um transit Uranüs'le kavuşumda çok hoş :D Aşık olunan vatandaş da Uranüs etkilerini deli gibi hissettiren bir Kova gülücük
Transit Eros'da o gün natal Jüpiter'e kare,Uranüs'e 45'lik yapmış,yorumlayamamış olsam da kafamda değişik bir şeyler canlandı :D

Onun haritadan bakınca:

11.evindeki Transit Eros,natal Kad'ının üzerindeymiş ve Psyche'si ile kavuşum yapmış gülücük

Natal Eros'u ise Transit Ay'a kare,Merkür ve Mars'a üçgen,Satürn'e 60'lık yapmış,ilginç.

Onun natal haritasındaki Eros'a ve çizdiği aşık profiline gelirsem:
Natal Eros, Natal Güneş,Uranüs ve MC ile 60'lık,Mars ile üçgen,o da sevdiği taktirde sevgisini daha çok ruhta yaşayan ve şehveti çok geri planlara atabilen biri,iyi olduğumuz günleri mumla arıyorum..

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2017 07:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir