Değerlendir:
  • 33 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eros
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Eros
Nihal Yazılan:
Lavinya Yazılan:
Nihal Yazılan:
Lavinya Yazılan:Rica ederim Nihal hanım.gülücük

Eros'un açıları,eros 20 derece kova burcunda ve 2. evinizde eros kavuşum jüpiter,eros kavuşum merkür,ay ile 150 derece.

Açılar hakkında pek fazla bilgim olmadığı için sadece bulunduğu ev ve burç hakkında yazdım.

merkür ve ay açısı, değerlendirmeye değer ;) görünüyor. orbun 1 derece kabul edildiğini sanıyorum..astrolojinin gelişmesini bekliyeceğiz anlaşılan,elinize sağlık Lavinyaçiçek

Eros açıları hakkında çok fazla bilgim olmasada Merkür açısı çok emin olmasamda,zekasıyla sizi etkileyen biri olabilir,sinirli ,konuşkan olabilir.

Ay ile olan açısı ise,duygusal ihtiyaçlarınızı karşılayan,tutkulu,aşk konusunda yaratıcı olabilir.
merkür yorumunuz oldukça yeterli, eğer eşime ait nitelikleri simgeliyorsa, evet eşimin iş hayatındaki zekası dillere destandır, tutkulu ve sadık bir aşıktırgülücük

Evet eşinize ait nitelikler yazdıklarım verygood
07-17-2009 08:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Eros
sevgili jomaja erosu snastry de kullanmanın daha anlamlı olabileceğini söylemiş..sinastri haritamda erkek arkadaşımın erosu bnm 7.evime düşüyor sanırım erosun oklarından nasibimizi aldık lavinya bir bilgim yok demiş ama jomaja yada bilgisi olan başka bir arkadaşım nasıl yorumlar acaba bu durumu?
08-01-2009 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Eros
Benim Eros,um (of Eros deyince aklıma ilk gelen Çok güzel hareketler bunlar' daki Ersin:D) ,

Neyse benim Eros İkizlerde...ve tüm özellikleri var...yani zekaya ve dözgün konuşana hayran kalırım..... Ayrıca benim Eros galiba kuvvetli çünki Mars ile (ve chironla) kavuşumda....

10 cu evde. ama kariyer adına hiç bir ey yok bende ...o yüzden bu 10 cu ev çok kafamı karıştırıyor neyse...

erkek arkadaşımla synastride ise Onun Erosu benim Saturn,um ile kavuşumda! umarım iyi bi şeydirpek anlamadım

Benim Eros ise onun 12 ci evinde...kayb olup gidiyormu ne?hımm 12 ev gizli vs ya....

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
08-29-2009 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

vuslat Yazılan:
vuslat Yazılan:benim erosada bakarmısın lavinya 6. evde koçta

sevgili lavinya ben yanlış bakmışım benim eros akrep ve 1.evde ve sadece merkürle sextil açısı var yorum rica edebilirmiyim

Eorsu'u akrepte olanlar dobra olabilirler,güçlü,gerksiz kaygıları olmayan,çekici,ateşli ve kendisine yakınlık gösterecek ayrıca iyi bir kariyeri olan bir partner ister.Heyecan,sevgi ,öğrenme isteği,tutku bağımlısı olabilir ve bu tutkular acı verebilir,planlarınız,eylemlerinizi gösterir ayrıca aşkın hayatınızda önemli bir yeri olabilir,ilişkinin kişisel ve aşk yönüyle ilgilenebilir,, samimiyetten kaçmaz,Özgürlüğünü kaybetmek istemez,duyguların fazla paylaşmayabilir ve aklının gereksiz işlerle meşgul olmasını istemez.Zekasıyla seni etkilemiş ve ilk olarak seni farketmiş olabilir..
09-01-2009 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

Lavinya Yazılan:
vuslat Yazılan:
vuslat Yazılan:benim erosada bakarmısın lavinya 6. evde koçta

sevgili lavinya ben yanlış bakmışım benim eros akrep ve 1.evde ve sadece merkürle sextil açısı var yorum rica edebilirmiyim

Eorsu'u akrepte olanlar dobra olabilirler,güçlü,gerksiz kaygıları olmayan,çekici,ateşli ve kendisine yakınlık gösterecek ayrıca iyi bir kariyeri olan bir partner ister.Heyecan,sevgi ,öğrenme isteği,tutku bağımlısı olabilir ve bu tutkular acı verebilir,planlarınız,eylemlerinizi gösterir ayrıca aşkın hayatınızda önemli bir yeri olabilir,ilişkinin kişisel ve aşk yönüyle ilgilenebilir,, samimiyetten kaçmaz,Özgürlüğünü kaybetmek istemez,duyguların fazla paylaşmayabilir ve aklının gereksiz işlerle meşgul olmasını istemez.Zekasıyla seni etkilemiş ve ilk olarak seni farketmiş olabilir..
canım çok teşekkür ederim çok beğendim var bende bir çekicilik canımgülücük)bir venüs başak olarak bunların olması çok hoş yalnız tutkuların acı vermesi bayağı zor bir durum eşim zaten akrep burcu bütün bu özellikler var onda eşiminde erosu yay 3.ev onun içinde yorum rica edebilirmiyim çok oluyorum biliyorum ama

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
09-02-2009 02:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

nuray esen Yazılan:benımkınede bakabılırmısın lavınya........

Eros'un 7.evde yengeç burcunda ,Duygusal olarak ihtiyacını karşıyabilir,sıcak ,sevecen,özeleştiri yapabilen ,ruhsal ve duygusal yenilenme elde etmeyi amaçlayabilir,Sezgileri güçlü olabilir,sevecen,paylaşmayı seven,saygı görmeyi isteyen ,kararlı ve ,dayanıklıdır..İlişkinizde uyum isteyebilirsiniz hayatında önemli bir yeri olabilir,ona çok değer verirsin ve seni canlandırdığını ,yeteneklerini ortaya çıkardığını düşünebilirsin fakat ani bir davranışla ona arkanı dönebilir daha sonra pişman olabilirsin
09-03-2009 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: Eros
hilal-e Yazılan:
Lavinya Yazılan:Nuray esen ve Vuslat en kısa sürede yazmaya çalışacağımgülücük

Ama benide unutma sakıngülücük

seni unutmadım gülücük

Merakllı,bilgili ve ilgili olabilir partnerin,Romantik mektup,şiir yazabilir ya da okuyabilir.İletişimi iyi olabilir,fikirlerinden etkilenebilirsin veayrıca zeki ve bilgili olması senin hoşuna gidebilir seni zekasıyla etkileyebilir.Sevgi sözcükleri söyleyebilir,Meraklı olabilir ve etrafındaki her şey'i merak edip nedenlerini araştırabilir.çok konuşkan olabilir ve genellikle duygularından bahsedebilir.Karizmatik,,güçlü konumda bulunan,ve iş yerinden ya da işinle alakalı biri olabilir.Geçmiş ilişkilerindeki yaraların iyileşebilir ,güvenebilirsin.
09-03-2009 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

sessizgidiş Yazılan:eros 7 derece ikizler 5.evimde ve ayım yay 7 derece zıt .. lavinya yorumlarsan çok sevinrim gülücük
Partnerinin fikirlerinden etkilenebilirsin ve duygularından ziyade daha çok zekasından etkilenebilrsin,esprili ,hareketli,davranışları samimi,konuşkan,bilgili ve zeki olabilir,.Kendini özel hissetmek isteyebilirsin,duygularını genelikle sanat eserleriyle belirtebilir,yazmayı sevebilir,Güzel konuşan,şaşırtıcı,değişken,yeni şeyler denemeye hevesli,zor ve yaratıcı olabilir.
09-05-2009 01:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

ateskızı Yazılan:benimde erosum terazide,8.evimde ve merkürle kavuşumda.yorum almak istiorm mümkünse.
Eşit durumda ,uyumlu,olmayı isteyebilirsin fakat bu durumun sözde değil pratikte gösterilmesini isteyebilirsin. Sana iltifat etmesini ,seni yüceltmesini isteyebilirsin. Romantik,çekici,sosyal,görgülü,nazik,kendisini sürekli geliştiren ve zevkli biri olabilir.İletişimi iyi olabilir,zeki olabilir,zekasına hayran olabilirsin.Arzularnız güçlü olabilir,birbirinize yakın olmak isteyebilirsiniz maço birisine katlanamayabilirsin.
09-05-2009 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Lavinya Yazılan:
ateskızı Yazılan:benimde erosum terazide,8.evimde ve merkürle kavuşumda.yorum almak istiorm mümkünse.
Eşit durumda ,uyumlu,olmayı isteyebilirsin fakat bu durumun sözde değil pratikte gösterilmesini isteyebilirsin. Sana iltifat etmesini ,seni yüceltmesini isteyebilirsin. Romantik,çekici,sosyal,görgülü,nazik,kendisini sürekli geliştiren ve zevkli biri olabilir.İletişimi iyi olabilir,zeki olabilir,zekasına hayran olabilirsin.Arzularnız güçlü olabilir,birbirinize yakın olmak isteyebilirsiniz maço birisine katlanamayabilirsin.

teşekkürlerciçekyorumların beni anlatıyo,ama biraz maço olmasından zarar gelmez bence:)bu da 7.evimdeki mars ve güneşten kaynaklanıyor olsa gerek

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
09-08-2009 04:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir