Değerlendir:
  • 31 Oy - 3.48 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız...
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız...
\'aeon\' pid=\'81512\' dateline=\'1272807330\ Yazılan:geçen enterasan bir rüya gördüm.
adam bana silah çekti , artislik yaptım yanına yaklaştım silahın vurlen tadında :D
vurdu kafamdan.böyle düştüğümü hissettim.bir garipti yani..

biz ona popo açıkta kalmış sendromu diyoruz:D

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-02-2010 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: 12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız...
12.evimde satürn ve venüs var onun etkisi mi 9.evimde Balıkda Jüpiter var onun etkisi mi bilmiyorum ama rüyalarım çıkıyor ve bazen kendimden korkuyorum

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-09-2010 07:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Özellikle son bir iki aydır gördüğüm rüyaların içeriği çok farklılaştı. Rüyaları tam hatırlamıyorum ama aynı sanki bir bilim kurgu filmindeymişim gibi rüyalar. Önceden hiç bu şekilde görmezdim farklı farklı şeyler sanki ne bileyim bir filmin içindeymişim gibi gerçek. Genelde bilimsel deneyler filan olan ortamlar.
01-21-2011 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-22-2011 12:26 AM)Messa Yazılan:  Tatlar değil de çok farklı rüyalar. Bilim kurgu filmleri gibi aynı. Deneyler filan yapılıyor. En son önceki gün gördüm. Masanın üstüne bırakıyorlar yumurta sonra ben sıcak tutmaya çalışıyorum. Yumurta çatlıyor içinden şeffaf zar içinde bebek cenini çıkıyor hareket ediyor filan. Diyorum mcmilllan mıdır tam ne hatırlamıyorum ona söyleyin bebeği oldu filaan elimde belgeler var. Garip bir şey bebek hareket ediyor.

gülücük
bilim kurgu dizi, film, kitap.. bunlardan biriyle ilgili misin bu aralar?

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
01-22-2011 12:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Evet, analiz etmeye çalışıyorum ama bu rüyalar benden değil gibi. Resmen film gibi bazen içindeyim bazen izliyorum. Somut birşey rüya değil öncelerden de rüya görürdüm bunu gibi değil şeffaf olurdu benden oldukları belliydi ama bunlar değil. Başka hayatlar başka şeyler hep. Hatırlamıyorum çoğunu ama ne bileyim farklı işte.
01-22-2011 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

aaaaa arkadaşlar ben bir kaç hafta önce bi rüya gördüm buraya yazacaktım ama unutmuşum n ehikmetse gülücük)

rüyamda bi lokantadayız, yanımda yiğenim var; masanın karşı tarafında, yıldırım, tarihçi ve babaları gülücük) neşeli bi ortam.. ben yıldırım ve tarihçinin küçükken çok sarışın olduklarıyla ilgili bişey diyorum gülücük)

binde bi rüya görürüm, hiç görmem desem yeridir. onda da böyle bi rüyam görmem ilginç geldi bana gülücük))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-22-2011 12:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(01-22-2011 12:33 AM)Daily Yazılan:  [

gülücük

En bilim kurgu diyebileceğim zacharianın kitapları o da tarih gülücük Film filanda izllemiyorum genelde net başındayım. Hani onlardan etkilensem diyecem yok zor. Ya mekanik rüyalar bunlar. Şeffaflık yok hiç.
01-22-2011 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-22-2011 12:37 AM)Messa Yazılan:  
(01-22-2011 12:33 AM)Daily Yazılan:  [

gülücük

En bilim kurgu diyebileceğim zacharianın kitapları o da tarih gülücük Film filanda izllemiyorum genelde net başındayım. Hani onlardan etkilensem diyecem yok zor. Ya mekanik rüyalar bunlar. Şeffaflık yok hiç.

yani bilinçaltı değil mi diyorsun? başkasının rüyaları olmasın? gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
01-22-2011 01:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Cvp: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız...
(02-02-2010 06:41 PM)coolhandsome Yazılan:  Ben hemen hemen hiç rüya görmüyorum.En son gördüğüm rüya 8 ay önceydi,ondan öncede zaten 1 yıla aşkın süredir rüya görmemiştim.12. evimde gezegen yok,ondanmı acaba :D

cidden alakası var mı?benim de 12. evde lilth hariç bişey yok hiç ama hiç rüya görmüyorum halbuki çok severim rüya görmeyi:)cici rüyalarsa tabi yoksa içinde kayboluyorum :S
aslında belkide çok fazla rüya gördüğümden unutuyorumdur da.çünkü zihnim farklı farklı yerlerle meşgul ve düşüncelerimi toparlayamıyorumda, düşünceler, fikirler sürekli geliyo ve kayboluyo.bazende o gece çok fazla rüya görmüş olduğumu biliyorum ama uyandığımda neydi neyle ilgiliydi onu unutuyorum sadece.arada bi çok nadir karmaşık şeyler görürüm onlarında genelde gizemli, zaman kavramından yoksun çok değişik bi havası oluyo ve ölüm, garip olaylarla alakalı olabiliyo ama pek de iyimser bi havası olmuyo.yöneticisi 8. evde satürnle kavuşumda bunu ona yorsam doğru olurmu?

u_u
01-22-2011 09:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

benim 12. evim ikizler merkürüm burda güneş venüs kavuşumu var yükslenimin üstünde bu kavuşum 7. evde neptün ve ayıma zıt. benim rüyalarım çok ilginçtir ve kendi rüyalaırmın ne anlama geldiğini biliorum ve gerçekleşiyorlar hava ağırlıklı olmama rağmen mistik şeleride seviorum nedense böle tarot filan bakarım sezgilerim güçlüdür , akrep etkileride var haritamda gerçi mars saturn filan ilgincim yani bi yanım acaip realistik diğer yanımda böle mistik duruma göre değişiom :D
02-18-2011 12:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler body snatcher 17 30,327 03-03-2018 12:08 AM
Son Mesaj: melody
  12.evdeki mars imgeleri vivienleigh 8 14,072 06-27-2007 05:11 PM
Son Mesaj: Kurby

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir