Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Tasavvuf deyince - yine astrolojik olarak söylersek - haritanda ilk doğduğun anda sende açığa çıkan , sana kolaylaştırılan özelliklerinin ,yetilerinin ötesine geç ve başta açılmayanıda açığa çıkar , yapacağın çalışmalarla, nasibindeki kadarıyla... Çünkü bunların hepsi sende mevcut.
Ve de en önemlisi bunun FARKINA VAR...

yazdigina cok sevindim... tsk ediyorum öncelikle... Farkina Var derken, simdiye kadar olan kararlarimin gercekten dogru oldugu ve pesinden mi gitmeliydim... Ama simdi söyle bir seyim var benim... Evet cok sükür Tasavvufla ilgilenen biriyim, yalniz abim de var ailem de diyebilirim... Abimde bilgilerini paylasir benimle..ona anlatsamda.. anlamadigini düsünüyorum bazen beni... önceden mertebesinin olduguna inanirdim tasavvufi acidan... ama suan bilemiyorum... (belki suan bir düsünce kaosunda oldugumdan böyle de düsünüyor olabilirim)

Devamini yazinin sabirsizlikla bekleyecegim...
EVet ve abime anlatamadim bazi seyleri ama bi nevi bu aska o vesile oldu onunla tanidim belkide... ama simdi ortada bir yanlis var... ve ben tüm simdiye ögrendigim düsüncelerimi degistirmem gerekiyor, öyle bir pozisyona soktum kendimi...
Farkina var derken kendi ic sesimi mi dinlemeliydim... Hep Allah'a havale ettigim ic sesimi, beni hep onun yönlendirmesi gereken ic sesimi...

Günes 12. evde juno 12. evde bildigim kadariyla söylüyorum sadece, Allah'a yakinlasacak esi göstermesi... ve suan benim bunun tersini düsünmek zorunda birakildigim belkide kaybettigim o Imtihan... :( Herseyin hayirlisi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-18-2010 12:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - Luli - 06-27-2009, 01:27 AM
Cvp: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - melis_bk - 06-27-2009, 01:43 AM
Julian Lennon - Luli - 07-27-2009, 12:16 AM
RE: Julian Lennon - albunea - 03-21-2011, 07:14 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-17-2010, 07:46 PM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - Mavisahram - 09-18-2010 12:24 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-18-2010, 01:37 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-20-2010, 04:23 PM