Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
(11-12-2010 01:36 AM)panel Yazılan:  Güneş'in 12. evde olması "kayıp baba" ise Ay'ın bu evde olması da "kayıp anne" yi betimler mi?Ay'ım 12. evde sayılıyor ve annem çeşitli olaylarımda hep geri planda kaldı.Desteğini öle çok hissetmemişimdir.Yanımda değil arkamda oldu sanki.Bazen ben onun annesiymişim gibi hissettiğimde olmuştur.12. evdeki ay Satürn'den de zıt açı almış.Annem böyle hep despot,çok konuşan icraate gelince kendi yapamayan bizden bekleyen bir tip oldu.Küçük emraha daha fazla bağlamadan gülücük Ay'ın aldığı kötü konumlar ve açılar böyle algılamama sebep olmuş olabilir mi?

evet 12.evdeki güneş ve ay , anne-babayla alakalı sorunlara işaret edebiliyor.
mesela annen hamilelik sürecinde yada bebeklik döneminde sana karşı isteksiz davranışlarda bulunmuş olabilir mi ? sanki senin varlığından şikayetçi olmuş olabilir mi ? bu soruları annene değilde , o dönemde yakınında olan kişilere sorabilirsin yada istersen 12.evini hiç kurcalama bırak öyle kalsın gülücük

11-12-2010 03:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(11-12-2010 03:52 AM)Yıldırım Yazılan:  [quote='panel' pid='115591' dateline='1289511393']
evet 12.evdeki güneş ve ay , anne-babayla alakalı sorunlara işaret edebiliyor.
mesela annen hamilelik sürecinde yada bebeklik döneminde sana karşı isteksiz davranışlarda bulunmuş olabilir mi ? sanki senin varlığından şikayetçi olmuş olabilir mi ? bu soruları annene değilde , o dönemde yakınında olan kişilere sorabilirsin yada istersen 12.evini hiç kurcalama bırak öyle kalsın gülücük

resmen öle ya.Kürtaj için sıra beklerken vazgeçmiş eve dönmüş annem belki kızım olur diye.Yıldırım ben gerçeklere hazırlıklıyım söyleyebilirsin 12. evimde birşey mi gördün? gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
11-12-2010 05:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

RE: Julian Lennon
(07-27-2009 12:16 AM)Aprilios Yazılan:  [Resim: johnsean.jpg]

[Resim: 4uMPurEecQBJ.png]

Alıntı:john lennon'ın cynthia lennon'dan olan oğlu... başarılı bir müzisyendir. john lennon'ın hovarda ve sorumsuz yıllarında çocukluğunu geçirdiğinden ihmal edildiği söylenegelir hep...

kaynak; privatesozluk.

Alıntı:babası ile ilgili olarak:

''biliyorum, milyonlar onun müziğini ve ideallerini severek büyüdü. fakat benim için, o bir müzisyen ya da barış ikonu değil, o sevdiğim babamdı ve benim birçok şekilde üzülmeme izin veren kişiydi.''

kaynak; sourtimes.

inanamıyorum.. benim de güneşim koç ve 12. evimde.. babam çok çalışkan, çok tanınan, çok başarılı bir cerrahtır.. ve Julian ın kurduğu cümlenin mesleki anlamda bir kaç kelimesini değiştirirsek altına imzamı atabilirim.. dahası "bir çok şekilde üzülmek" derken neleri kastettiğini çok iyi anlayabiliyorum. hep şöyle düşünürdüm ufakken, bu adam bu kadar başarılı ve seviliyor madem neden bana garip bir canlıymışım gibi davranıyor diğer insanlar.. ya da babam madem işini bu kadar önemsiyor (çocuk aklıyla anlaşılmıyor tabi akşam onunla oynarken hastaneden gelen telefonla bir anda gitmesi ve bunu sürekli yapması ve bunun sebebinin bana insanlara hizmet, onların hayatlarını kurtarma gibi gerekçelerle anlatılması elimi kolumu bağladığı gibi öfkelendiriyordu da) madem hastaları ona bu kadar bayılıyor o zaman neden biz varız diyordum..

sanırım bunların hiçbirine bilinçaltım hiç bir zaman inanmadı. babam bir kova ve sık sık tartıştığımız gibi o aklıyla hareket ediyor (bizi ne kadar sevse de ki sevgi gösterileri çok yoğun ve büyük büyüktür) bense duygularımla.. gerçi merkür-boğam da 12. evimde konuya ne anlam katar bilemiyorum.. neyse Lennon görünce dayanamadım gözkýrpma
03-21-2011 07:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

alala ilginçmiş gülücük benimde güneşim 12. evde ve babamla mükemmel anlaşırız dostuzdur taparım hatta ama yukselenle kavusumda ondan mı acaba?
03-21-2011 02:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(03-21-2011 09:52 PM)Sniper Yazılan:  
(03-21-2011 02:30 PM)luthi Yazılan:  alala ilginçmiş gülücük benimde güneşim 12. evde ve babamla mükemmel anlaşırız dostuzdur taparım hatta ama yukselenle kavusumda ondan mı acaba?

Asc'yle kavuşumda olunca bi gezegen, 12.evde değil 1.evinde kabul ediliyogülücük aynı şey diğer evler için de geçerli. 4.evle kavuşumda olup 3.evde görünen gezegen, 3.evde değil 4.evde kabul ediliyogülücük 1.evdeki Güneş doğal olarak, babanın hayatında önemli bi rol oynamasına neden oluyo, 12.evin tersine (12.ev= kayıp babagülücük).

evet 1. ev olarak kabul edildiğini biliodumda neticede oralarda duruyor hani etkisi filan olur mu diye düşünmüştüm :P neyse teşekkür ederim sniper çiçek
03-22-2011 12:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 14

Cvp: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
https://hizliresim.com/7yRQym

Babasını ömründe 5 defa görmüş.
Yurdisinda calismiş babası, tatillerde bile gelmez araba motor vs almak için çalışırmış. Diğer gelislerinde kardeşlerim doğdu dedi harita sahibi.

19 yaşındayen, kendinden 18 yaş büyük ve daha önce 1 evlilik yapmış çocukları olan bir adamla evleniyor. Yurdisina gidiyor. annesinden uzak çocuklarıni büyütüyor hatta en büyük çocuğunu evlendiriyor.

Ama hep babasına kızgın öfkeli içinde babaya muhtaç bir çocuk var.

Görüldüğü üzere güneş 12.evde

Her bahar bir çiçekle başlar.
12-25-2017 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

29 derecede olan gezegenlerin acelesi vardır 7. evini yöneten Satürn 29 derece olduğu için erken evlenmesi normal

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
12-25-2017 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir