Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jüpiter geri harekette!!
Yazar Mesaj
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: jüpiter geri harekette!!
Banada yorum! bende isteriiim!! hmm biraz şımarık çocuk gibi his ediyorum kendimi şu angülücük):(

Vaktin olursa bende çok isterim bir yorumutandım

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
06-22-2009 07:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Lavinya Yazılan:Sevgili Günka,hayallere fazla kapılıp gerçek dünyadan uzaklaşabilirsin,sorumluluklardan kaçabilirsin,neşeli ve gereğinden fazla olumlu düşüncelerin olabilir,seni neşelenedirecek, rahatlatacak yerlerde olmak istersin yada tek başına kalıp hayallere dalmak isteyebilirrsin, bilinçaltından kaynaklanan problemlerinin kendiliğinden geçmesini isteyebilirsin,daha şefkatli ,herkese yardım etmek isteyen duyarlı biri olabilirsin,derin korkuların,suçluluk duygusu olabilir içinde.Çevrendekilerle aranda yanlış anlaşılmalar olabilir,hayat bazen çok kolay ve eğlenceli gelebilir,ilişkilerin de her şey istediğin gibi olamayabilir,uzun yolculuklar seni rahatlatabilir,bazı başarısızlıklarından dolayı hayal kırıklığı yaşayıp içine kapanabilirsin daha sonra yeniden eğlenmek isteyebilirsin.

teşekür ederim lavinya yorumun için gerçekten aynen anlattığın gibi bir ruh halindeyim
çok sevinip sonra bazı şeylerde hayal kırıklıkları yaşıyorum sonra tekrar eski olumlu enerjime dönüyorum.ne biçim bir iniş çıkış anlamadım deliriyomuyum negülücük) hımm artık ayaklarım yere sağlam bazsa iyi olucak çok hayalperest olmaya başladım gerçi mutluyum ama olsungülücük)

tekrar teşekkür ederim yazdıkların içinçiçek
06-23-2009 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: jüpiter geri harekette!!
Lavinya Yazılan:
nuray esen Yazılan:jupıter 1 evımde kovada gerı gıtmekte ne anlama gelır acaba

Bu dönemde kilo alımı olabilir,gerçekleri göremeyebilirsiniz,fazla hoş görülü olabilirsiniz ,uzun döenmeli planlar yapmak isteyebilirsiniz,yaşamınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz,değişik alışkanlıklar edinebilirsiniz,abartılı davranışlar,düşünceler ,aşırı para harcama isteği vb. aşırılıklar görülebilir. İnancınız sayesinde her şey'in düzeleceğini düşünebilirsiniz,sehayat etmek isteyebilirsiniz.Kendinizi keşfetmeye çalışabilir,kişiliğinizde değişim olabilir,

ovv aynı durum bende de var ve kilo aldığımı farkediyorum..
ve bu değişimlerden de korkyuorum nedense sevgili lavinya..

bir de 23 derece ikizlerdeki venüse nasıl bir etkisi olur .. 5.evimde venüs..bi de etkilerse plutoyu etkiler akrepte 17 derecede ama son anda düz hareketine döner o da..

06-23-2009 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: RE: jüpiter geri harekette!!
sessizgidiş Yazılan:
Lavinya Yazılan:
nuray esen Yazılan:jupıter 1 evımde kovada gerı gıtmekte ne anlama gelır acaba

Bu dönemde kilo alımı olabilir,gerçekleri göremeyebilirsiniz,fazla hoş görülü olabilirsiniz ,uzun döenmeli planlar yapmak isteyebilirsiniz,yaşamınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz,değişik alışkanlıklar edinebilirsiniz,abartılı davranışlar,düşünceler ,aşırı para harcama isteği vb. aşırılıklar görülebilir. İnancınız sayesinde her şey'in düzeleceğini düşünebilirsiniz,sehayat etmek isteyebilirsiniz.Kendinizi keşfetmeye çalışabilir,kişiliğinizde değişim olabilir,

ovv aynı durum bende de var ve kilo aldığımı farkediyorum..
ve bu değişimlerden de korkyuorum nedense sevgili lavinya..

bir de 23 derece ikizlerdeki venüse nasıl bir etkisi olur .. 5.evimde venüs..bi de etkilerse plutoyu etkiler akrepte 17 derecede ama son anda düz hareketine döner o da..

Tatlıya fazla düşkün olabilirsin,bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsin,ilişkide gelişmeler istediğin gibi olmayabilir,şımartılmak isteyebilirsin,huzursuz olabilirsin,kilonu kontrol altında altında tutumak için rejim ve spor yapabilirsin,eğelence ve gösteriş amaçlı fazla para harcayabilirsin,bazı üzüntüler,olaylar yaşasan bile geçici üzüntüler olabilir ve seni çok da derinden etkilemeyebilir bu üzüntüler ve bazen de aşırı duygusal davranışlar sergileyeblirsin.
06-23-2009 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Lavinya Yazılan:Sevgili Leda,Umarım sıkıntılarından en kısa sürede kurtulursun.

Sağlık sorunlarını büyütebilirsin ve aklın sürekli sağlınla meşgul olabilir kilo almaya meyilli olabilirsin,günlük hayattan daha fazla zevk almak isrersin.Kendini yeni şeyler öğrenmek zorunda hissedebilirsin ayrıca yeni bilgiler öğrenmek zevk de verebilir,hayatın eğelneceli yanlarını görmek,eğlenmek isteyebilirsin,daha eğlenceli düşüncelerin olabilir,bazen tembellik görülebilir,sağduyulu olabilirsin,işle ilgili iletişimin iyi olabilir,arkadaşlarınla görüşebilir ya da onlardan haber alabilirsin,iyimser ve pozitif düşünceli olmayı başarırsan daha mutlu ve huzurlu olabilirsin.Sorunlarından dolayı yaşamın sana ders verdiğini düşünebilirsin,iş aramaların belki sonuç vermeyebilir,işini,sorumluklarını,senden büyük kişileri ya da otoriterilerini ihmal edebilirsin,huzursuzluk,belirsizlik duygusu olabilir,olumsuz davranışlar sergilemekten kaçınmalısın.

teşekkürler bitanem :( emeğine sağlık..

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
06-23-2009 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Haritamda jupiter retro, jupiterin geri hareketi retro jupiterli haritayı nasıl etkiler diye sorsam? teşekkürler

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-24-2009 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Cvp: jüpiter geri harekette!!
(06-19-2009 11:33 PM)Simurg Yazılan:  
ayse Yazılan:Benim jupiter basakta ve 2.evde lavinyacıgım bırseyler yazarsan cok sevınırım.

Senin transit jüpiterin şu anda 7.evinde.Yeni ve eksik yönlerini keşfedebilirsin, düşmanlarının farkına varabilirsin,hayata farkıl bakabilirsin,farklı yaşamlar,kültürler ilgini çekebilir,mali,yasal ya da ilşkilerle alakalı konuların çözümleri yerini geçici anlaşmazlıklara bırakabilir,kendini etrafına danışmanlık yaparken bulabilirsin,bazı zorunlu yükümlülükler yerine getirilebilir,fazla rahatlık ve her şeyi oluruna bırakmak görülebilir, tek başına değilde karşındakşine danışarak hareket edebilirsin,danışmanlık alabilirsin, şansını fala zorlayıp hakkından fazlasını istememelisin daha fazlasını istersen sorunlar çıkabilir,senden daha büyük ya da tecrübeli kişilerle ortaklık kurabilirsin.

burdaki düşman yorumu 7. evin özelliğimi yoksa jupiterin 12. ev 2. yöneticisi olmasıylamı alakalı.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
04-23-2011 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: jüpiter geri harekette!!
Önümüz bayram ve tam da bayramın 1.günü gökyüzünde Jüpiter Geri harekete başlıyor.

Nasıl Merkür retrolarında , merküryen konularda aksamalar görülebiliyorsa Jüpiteryen konularla alakalı aksamalara dikkat diyebiliriz.

Bayramla Jüpiteri harmanlayınca aklıma uzun yolculuklar geliyor !

08-25-2011 04:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Bayramla Jüpiteri harmanlayınca aklıma uzun yolculuklar geliyor !

hocam ne kadar uzak yurtiçi mi yurtdışı mı
08-25-2011 04:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-25-2011 04:40 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:Bayramla Jüpiteri harmanlayınca aklıma uzun yolculuklar geliyor !

hocam ne kadar uzak yurtiçi mi yurtdışı mı

uçakla gidilebilecek kadar uzak desem yanlış olmaz bence

örneğin istanbul-ankara yolculuğu gibi ve tabii yurtdışı da buna dahil.

aramızda astrolojiyi iyi bilen ve de havayollarında çalışan iyi bir gözlemci var , marskovası.

yolculukla alakalı olası problemler , rötar vb. gecikmeler , teknik aksaklıklar gözlemlersen ve bizimle paylaşırsan sevinirim marskovası ;)

Jüpiter Boğada olduğu için sadece havayollarını değil , karayollarını da ( trenler mesela ) düşünebiliriz ( Boğa = Toprak burcu )

08-25-2011 05:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 16 105,972 12-04-2019 11:40 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi astrosohbet 46 60,942 11-27-2019 01:22 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  Transit Jüpiter Evlerde salmakis 65 141,154 07-08-2019 01:15 AM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Jupiter Akrep Dönemi Başlasın ! Alejandro 39 44,227 04-15-2018 02:13 AM
Son Mesaj: say24
  Jupiter Terazi dönemi başlasın ! Alejandro 94 101,786 07-08-2017 09:29 PM
Son Mesaj: gemini
  transit jüpiter günes mars merkür kavuşumu kartalyus 3 7,227 07-19-2016 11:17 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi Reinarubia 6 14,532 12-23-2012 07:39 PM
Son Mesaj: Reinarubia
  Jüpiter Koç Burcunda Luli 42 62,024 04-06-2011 12:42 AM
Son Mesaj: arzu
  Jüpiter Balıkta astrosohbet 19 27,830 02-08-2010 03:55 AM
Son Mesaj: Mercan

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir