Değerlendir:
  • 111 Oy - 3.17 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinastri Haritasında Açılar
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Sinastri Haritasında Açılar
(03-21-2017 01:08 AM)Libra Yazılan:  Kompozit harita iki kişinin enerjisinden çıkan harita İki kişi nasıl bir kişi olur haritası
Bu nedenle sinastri aralarındaki pozitif ve negatif durumları daha iyi verir diye düşünüyorum
İkisininde Satürnleri diğer gezegenlerle açı yapmamış Admin forumda tutkal vazifesi gördüğünü ifade etmiş Birbirleriyle olmazsa da olur rahatlığı var
Merkürleri kare açıda birilerini dinlemyorlar ya da açık konuşmuyorlar İletişim kurmaya çalışmalılar
Eş aynı hayat arkadaşıdır yani arkadaştır da Evliyiz biz baskısını kendilerine yapmasınlar
utangaç

Teşekkür ederim Burçtaş'ım ama bazen oradan da olmadık detaylar gelebiliyor,o yüzden her ikisini de ekledim gülücük Aynen,ben de aynısını söylüyorum ve bunu da mutlaka ileteceğim gülücük

Bu arada forumda Whole Sign kullanan arkadaşlar da var ve gerçekten farklı ev sistemleri gözü yoruyor,bu yüzden Whole Sign olarak da ekliyorum gülücük

[Resim: 01yGmR.jpg]

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-21-2017 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Sinastri Haritasında Açılar
sinastri analizleri yaparken şöyle baktığınızda off ne güzel harita bunlar ayrılamaz falan hatta evlenirler deyipte sevgili bile olamayan çiftlere denk geldiniz mi?

sinastriyi çok fazla irdeleyen bnm gibi bir kaç bayan arkadaşta gördüğüm şey sinastrileri çalışmıyor.. yani baya baya bildiğin çalışmıyor???

K.A.D mı dersin Satürn mü dersin stelyum mu dersin heeeepsi var... ama yok olmuyo Allah olmuyor.. gülücük

ben kendim de bu durumdan muzdarip olduğum için yazasım geldi ama diyorum ya önümde bir kaç farklı örnek var...

hatta bunların arasında en belirgini yazayım.
kız 20.11.1986 sivas,
erkek 12.12.1985 Ardahan

Venüs Satürn kavuşumundan tut, juno kavuşumlarına falan...
ama 3 yıldır ilişkileri ilerlemiyor... :/
05-09-2017 03:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Haritaya bakmadım ama Venüs Satürn kavuşumu bence iyi değil kişisel zevkler hevesleri sevgi filan baskı altında hissettirir Venüs kişisi memnun olmaz durumdan

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
05-09-2017 08:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sonbahar96 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

bu konudan bende muzdaribim bi arkadaş burda sinastrimize bakmıştı arada aşk çekim oluşturacak açılar mevcuttu aynı doğalara sahiptik ama hiçbisey olmadı maalesef

http://hizliresim.com/EEGMj8
05-09-2017 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Merhaba arkadaşlar,astrolojiye başlama sebebim olan adamın (yani meşhur Kova'nın) yükselen İkizler olduğunu dün öğrendim,kendisi daha net bir dakika söyleyiverdi :D ,verdiği saat aralığına göre Boğa'dır diyordum ama meğerse yükselen İkizlermiş ve harita bayağı değişti,tekrar paylaşıp kendi gözlemlerimi yazacağım,sizler de gördüklerinizi eklerseniz çok sevinirim gülücük

Placidus'a göre:

[Resim: lW980X.jpg]

Whole Signs'a göre:

[Resim: YNJaM6.jpg]

Bana yeni haritada evler ve dağılımlar çok cazip geldi ama tam ortadaki çarpı :D

Merkür-Mars zıtlığı ve Venüs-Satürn zıtlığı ciddi açılar sanırım.

Merkür-Mars zıtlığını şuna yordum:

İçteki haritalar benim,Merkür sahibi de benim ve ben sinirlendiğim anda çenemi tutamayan,iğneleyen,nispet/misilleme yapan fevri biriyim ve birkaç ay önce bunu zaten kendisi de bıkkınlıkla dile getirmişti,benim söz dinlemeyip devamlı laf sokmamdan dem vurmuştu,sanırım haklı ve benim sivri dilim onu öfkelendiriyor gibi.

Venüs-Satürn zıtlığını başta anlamlandıramamıştım sonradan bir yerden okudum ve Satürn kişisinin duygularını net ifade edemeyişiymiş,evet bu ziyadesiyle var,Kova yükselen İkizler olmasına rağmen takılıp kalıyor.

Güneş-Merkür karesi ise onu sıkça yanlış anlamam olabilir,özellikle ilk zamanlarda bayağı haksızlığa uğrattığımı düşünüyorum,Kompozit ve Davison'da da Ay açıları biraz sorunlu zaten,sanırım burada sorunlu olan benim.

Ve Merkür-Ay karesi: Belki de bencilce davranıyorum bazen ona ve onun duygularını anlamıyorum ya da anlamamazlıktan geliyorum bilmiyorum.

Ayrıca yeni sinastride kopamama sebebimiz,yani karmik bağımız da ispatlanmış oldu sanırım.Ay düğümlerinin ve onun Karma asteroidinin düştüğü yere bakılırsa galiba öyle oldu gülücük

Sizler ne diyorsunuz bu yeni sinastriye?

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
06-20-2017 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Sinastrinize yorumuna katılıyorum bunun üstüne şunu ekleyebilirim Bu kovanın ayı oğlakta ve marsla kare Bu konum onun için hoş değil Sadece seninle değil çoğu kadınla benzer problemler yaşıyordur Ayrıca bu kovanın mc güneş ve venüs 9. evde ona Türkiye dar geliyor olmalı İlk fırsatta yabancı birini bulacaktır

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
06-20-2017 04:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Yazacağım, harita güzel.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-20-2017 04:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Sinastri Haritasında Açılar
(06-20-2017 04:19 AM)Libra Yazılan:  Sinastrinize yorumuna katılıyorum bunun üstüne şunu ekleyebilirim Bu kovanın ayı oğlakta ve marsla kare Bu konum onun için hoş değil Sadece seninle değil çoğu kadınla benzer problemler yaşıyordur Ayrıca bu kovanın mc güneş ve venüs 9. evde ona Türkiye dar geliyor olmalı İlk fırsatta yabancı birini bulacaktır

Sağol Burctasim gülücük ama zaten yabancıların arasında bir yerde yaşıyor, buna ek olarak da milliyetci ve gelenekçi bir yapısı var,yobaz değil ama kendi kültürü ve geleneklerine elinden geldiğince bağlı,istese bu yaşa kadar çoktan gidebilirdi veya bir yabancıyla evlenebilirdi sanırım,Venüs 10'da, Güneş 9'da MC ile kavuşum,ha bir de işyerini evi gibi görür,geç saatlere kadar çalışır ve bunu keyifle yapar,para kazanmayı normal birine göre bir tık daha sever ama mütevazi yaşar,cimriliği gördüğüm kadarıyla yok,öyle biri.

Ama bu konumlarla ilgili şu yorumu da yapabilirim: yükseköğrenimi çok başarılı geçmiş ve dershaneye bile gitmeden çok iyi bir okul kazanmış.Belki oradaki açılar bunlardır.
Merkür Oğlak'ı Güneş Kova'dan daha çok hissettiriyor genellikle.

Sağol Ahmet,yorumlarını bekliyor olacağım kardeşim gülücük

Haritam
06-20-2017 09:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüsx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 3

[Resim: 9dmApQ.png]
Günaydıın gülücük Yorumlarınızı bekliyorum
07-13-2017 02:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Günaydın gülücük Keşke haritayı bu kadar karmaşıklaştıracağınıza asteroit olarak Eros(433),Psyche(16),Cupido(h40),Amor(1221),Juno,Vesta,Vertex ve Karma(3811) 'yı alsaydınız gülücük İlişkiler açısından çok daha ipucu verici şeyler çünkü.

Saatlerin doğru olduğunu kabul ederek yazacağım gülücük
Birkaç yaş fark var gibi ve içteki sizin haritanız sanırım,7.evin kollektiflerden uyarılmış gülücük ve karşı tarafın kollektifleri ile sizin Merkür'deki kare açılar alevli tartışmaları zaman zaman getiriyor olabilir gibi geldi.

Yükseleninize düşen Güneş,Venüs ve Şans noktası yaptığı kare açılara rağmen size duyarlılık getiriyor gibi,keza onun 5.evine düşen Ay'da onu size karşı duyarlı ve iki kere duygusal hale getiriyor.Onun 12.evinize düşen Ay'ı sizi 12.ev konularında uyarıyor,daha hisli hale getiriyor veya yine daha duyarlı yapıyor olabilir.

Sizin 2.evinize düşen Merkür'ü sizin Uranüs ile zıt yaparak maddi konularda kısıtlama ya da tam tersi savurganlaştırma etkisi veriyor olabilir.

Ayyy benn güya öylesine girdim,bir bakıp çıkacaktım,yorum yapayım dedim ama afallıyorum,sonra ilham perilerim uğrarsa devam ederim,bana iyi uykular gülücük

Haritam
07-17-2017 06:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri BayanKararsız 4 42,363 07-20-2022 11:59 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 899,852 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Sinastri elizya 2 11,653 11-07-2019 05:58 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,986 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  SiNASTRİ ANALİZİ ASaBiMeLeK 16 44,474 04-26-2018 02:56 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,841 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 14 364,237 07-10-2017 05:10 PM
Son Mesaj: melody
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,839 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 163,888 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Eşin erken ölümünü gösteren açılar zorlamak 20 34,703 10-19-2016 12:56 PM
Son Mesaj: Libra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir