Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Satürn Açıları
Yazar Mesaj
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: RE: Transit Satürn Açıları
vuslat Yazılan:tr satürn sextil veya trine yazılmamış onuda yazarmısınız

transit satürn natal satürne sextil veya trine açı yapıyor açısının manasını bir kez daha rica etsem yazarmısınız

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
09-24-2009 11:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Transit saturn Sextile veya Trine Satürn;Duygusal hayat kolaylaşır,gelecek için uzun ömürlü planlar yapma,daha önce atılan başarılı adımların,tohumların mükafatı alınablir,istikrarlı olma,işleri bitirmek için uygun zaman olabilir..
09-24-2009 07:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idil Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Transit Satürn Açıları
Tr. Saturn Karşıt açı veya kare neptün;Hayal kırıklığı yaşayabilir,endişeleri olabilir,önemli kararlar alınmamalı,yeni bilgiler için istekli olabilir,gizliliklere karşı ilgi duyulabilir,paronoya ,duygusal depresyon,huzursuzluk,kendine acıma,bilinçaltındaki korkuların artması gibi psikolojik sorunlar yaşanabilir.Gerekli prosedürler yerine getirilmeyebilir,gelecek korkusu,özgüvensizlik görülebilir. İlaçlara, bilinmeyenlere, hastanelere karşı ilgi artabilir.
[/quote]

Uzun bir suredir bu acinin etkisindeyim...Gercekten yazilanlarin hepsini yasadim, su anda etkisi azalmaya basladi neyse ki...Hayatimda hic bu kadar daralmamistim, bu kadar zor bir donem yasmam insallah bir daha...Bir de 2. evde gunesle kavusum yapan transit saturn olunca da ustune tuz biber ekti tabii...Hayatinda daha once hic para sikintisi cekmemis biri olarak, maddi acidan cok sikinti cektim ve yoksunlugun nasil birsey oldugunu deneyimledim resmen... Cok kisitlanmis, eli kolu baglanmis hissettim kendimi... Esimin haritasinda da 10. evinde gunes ve saturnle kavusum yapti bu siralarda..Isten cikarildi, kendi isini kurdu fakat aksilikler hic pesimizi birakmadi, elimizde ne var ne yoksa gitti sifiri tukettik...Cok cektirdi ikimize de kerata gezegen...Cok sukur transit saturn 3. evime girdiginden beri durum duzeldi biraz...Gerci geri donecekmis kisa bir sureligine ama ayni etkileri yapmaz umarim...3. eve girdiginden beri de is gezileri ve seyahat olasiliklari oylesine artti ki! Simdi de tasinma cikti basima 3 gun sonra tasiniyoruz insallah hayirlisi olur artik...

idil

Suspicion always haunts the guilty mind.
William Shakespeare
11-20-2009 12:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

idil Yazılan:Tr. Saturn Karşıt açı veya kare neptün;Hayal kırıklığı yaşayabilir,endişeleri olabilir,önemli kararlar alınmamalı,yeni bilgiler için istekli olabilir,gizliliklere karşı ilgi duyulabilir,paronoya ,duygusal depresyon,huzursuzluk,kendine acıma,bilinçaltındaki korkuların artması gibi psikolojik sorunlar yaşanabilir.Gerekli prosedürler yerine getirilmeyebilir,gelecek korkusu,özgüvensizlik görülebilir. İlaçlara, bilinmeyenlere, hastanelere karşı ilgi artabilir.

Uzun bir suredir bu acinin etkisindeyim...Gercekten yazilanlarin hepsini yasadim, su anda etkisi azalmaya basladi neyse ki...Hayatimda hic bu kadar daralmamistim, bu kadar zor bir donem yasmam insallah bir daha...Bir de 2. evde gunesle kavusum yapan transit saturn olunca da ustune tuz biber ekti tabii...Hayatinda daha once hic para sikintisi cekmemis biri olarak, maddi acidan cok sikinti cektim ve yoksunlugun nasil birsey oldugunu deneyimledim resmen... Cok kisitlanmis, eli kolu baglanmis hissettim kendimi... Esimin haritasinda da 10. evinde gunes ve saturnle kavusum yapti bu siralarda..Isten cikarildi, kendi isini kurdu fakat aksilikler hic pesimizi birakmadi, elimizde ne var ne yoksa gitti sifiri tukettik...Cok cektirdi ikimize de kerata gezegen...Cok sukur transit saturn 3. evime girdiginden beri durum duzeldi biraz...Gerci geri donecekmis kisa bir sureligine ama ayni etkileri yapmaz umarim...3. eve girdiginden beri de is gezileri ve seyahat olasiliklari oylesine artti ki! Simdi de tasinma cikti basima 3 gun sonra tasiniyoruz insallah hayirlisi olur artik...

idil
[/quote]

sevgili idil, satürn 3. ya da 4. evi terkedene kadar ki süreye ''saklı süreç'' deniyor ve biraz sancılı geçebiliyor.
kişiliğimizin en sağlam temellerini attıgımız dönemler de denilebilir ilk 4 evin kapsadıgı süreye. satürn gezegeninin kişiliğimizi oluşturmamız,sağlamlaştırmamız konusunda bizi dört yandan kuşattığı zaman dilimi..
ilk dört ev, en içe dönük evlerimiz. dolayısıyla satürnün bu evlerdeki görevi tümüyle bizi en çekirdekten eğitmeye yönelik...

satürn dördüncü evimden yeni çıkıyor ve dördüncü evimde bulundugu süre zarfınca evden hiç çıkmak istemedim. sürekli yuvamdaydım. ailemle beraberdim. kendi içdünyama dönmüş durumdaydım. benim de satürnüm yeni yeni saklı süreçten çıkıyor. ve beni zorlaya zorlaya bir hayli eğitti.

saklı süreç bir ''çekirdek eğitim'' olabilir ama hayat bir sınav alanı. sınavlar ve eğitimler bitmiyor yine de tabii ki.. gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-20-2009 02:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

idil Yazılan:Tr. Saturn Karşıt açı veya kare neptün;Hayal kırıklığı yaşayabilir,endişeleri olabilir,önemli kararlar alınmamalı,yeni bilgiler için istekli olabilir,gizliliklere karşı ilgi duyulabilir,paronoya ,duygusal depresyon,huzursuzluk,kendine acıma,bilinçaltındaki korkuların artması gibi psikolojik sorunlar yaşanabilir.Gerekli prosedürler yerine getirilmeyebilir,gelecek korkusu,özgüvensizlik görülebilir. İlaçlara, bilinmeyenlere, hastanelere karşı ilgi artabilir.

idil
[/quote]

sevgili idil sizinde yaşamış olduğunuz gibi;satürn şu anda 2.evimde güneşimle kavuşumda ve neptüne kare bakıyor aslında neptüne açı yapan satürnün yararlı olabileceğini düşünüyorum..ama yazdıklarınız beni korkuttu :( geçmiş olsun eşiniz ve size neyseki atlatmışsınız..
11-20-2009 02:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idil Çevrimdışı
Üye
**

tugcee Yazılan:

idil

sevgili idil sizinde yaşamış olduğunuz gibi;satürn şu anda 2.evimde güneşimle kavuşumda ve neptüne kare bakıyor aslında neptüne açı yapan satürnün yararlı olabileceğini düşünüyorum..ama yazdıklarınız beni korkuttu :( geçmiş olsun eşiniz ve size neyseki atlatmışsınız..
[/quote]

Endiselenme, sonucta benim su anda uranus ve neptun transitlerim de var arti olarak bu duruma tuz biber eken...senin haritanda ise cok farkli acilar var...yine benzer etkiler yapabilir saturn neptun karesi, fakat cok siddetli deneyimlemeyebilirsin...Hem belki sen benim gibi inatla saturn dersini hala alamayanlardan degilsindir, o yuzden belki hic etkilemez bile gözkýrpma Tr neptunum 7. evimde su anda ve venus + marsla zitlasmis, ayla kare yapmis durumda...Surekli esimle incir cekirdegini doldurmayacak seylerden kavga ediyoruz...Neptun kararlarimda da tutarsizliga sebep oluyor, ne istedigimi bir turlu gercekten bilemiyorum sanki hersey ucusuyor zihnimde...5. evdeki natal neptunumde ise saturn karesinden baska tr. uranus karesi ve tr. pluton kavusumu var...uranusun islerimi etkiledigini dusunuyorum cunku ben bir muzisyeni ve sahne hayatim var (5. ev), ve su siralar surekli aksilikler cikiyor konserlerimde ve islerimde...isler iyi gitmeyince kazancim azaliyor, boylelikle saturn 2. evde daha cok hissediliyor...Pluton kavusumu konsantrasyonumu artirdigi icin pek sikayetci degilim, fakat kotu etkileri var midir bilemiyorum pek anlamadım gunes, ay ve saturn disinda butun transit gezegenler de natal marsimla sert acilar yapmis durumdalar..Bunu nasil yorumlayabilirim, kazalara acik olabilir miyim? veya cok sik ofkelenmemin, sabirsizligimin, tartismalarin ve cocuk gibi davranmamin sebebi olabilir mi? marsim 1 evde...Tr uranusum de gunes ve merkurle zitlasmis, neptun ve plutonla da sert durumda...Islerin planlandigi gibi gitmemesi, surekli karar degisimi ve aksilikler de bundan sanirim...Bu zor donem nasil gececek bilmiyorum sanki artik hep boyle olacakmis gibi bir hisse kapildim son zamanlarda, hep gecmiste ne kadar mutluydum diye dusunuyorum...aðla...

[url= http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=y...st=]idilin haritasi[/url]

William Shakespeare
11-21-2009 05:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

idil Yazılan:
tugcee Yazılan:

idil

Endiselenme, sonucta benim su anda uranus ve neptun transitlerim de var arti olarak bu duruma tuz biber eken...senin haritanda ise cok farkli acilar var...yine benzer etkiler yapabilir saturn neptun karesi, fakat cok siddetli deneyimlemeyebilirsin...Hem belki sen benim gibi inatla saturn dersini hala alamayanlardan degilsindir, o yuzden belki hic etkilemez bile gözkýrpma Tr neptunum 7. evimde su anda ve venus + marsla zitlasmis, ayla kare yapmis durumda...Surekli esimle incir cekirdegini doldurmayacak seylerden kavga ediyoruz...Neptun kararlarimda da tutarsizliga sebep oluyor, ne istedigimi bir turlu gercekten bilemiyorum sanki hersey ucusuyor zihnimde...5. evdeki natal neptunumde ise saturn karesinden baska tr. uranus karesi ve tr. pluton kavusumu var...uranusun islerimi etkiledigini dusunuyorum cunku ben bir muzisyeni ve sahne hayatim var (5. ev), ve su siralar surekli aksilikler cikiyor konserlerimde ve islerimde...isler iyi gitmeyince kazancim azaliyor, boylelikle saturn 2. evde daha cok hissediliyor...Pluton kavusumu konsantrasyonumu artirdigi icin pek sikayetci degilim, fakat kotu etkileri var midir bilemiyorum pek anlamadım gunes, ay ve saturn disinda butun transit gezegenler de natal marsimla sert acilar yapmis durumdalar..Bunu nasil yorumlayabilirim, kazalara acik olabilir miyim? veya cok sik ofkelenmemin, sabirsizligimin, tartismalarin ve cocuk gibi davranmamin sebebi olabilir mi? marsim 1 evde...Tr uranusum de gunes ve merkurle zitlasmis, neptun ve plutonla da sert durumda...Islerin planlandigi gibi gitmemesi, surekli karar degisimi ve aksilikler de bundan sanirim...Bu zor donem nasil gececek bilmiyorum sanki artik hep boyle olacakmis gibi bir hisse kapildim son zamanlarda, hep gecmiste ne kadar mutluydum diye dusunuyorum...aðla...

[/quote]

sevgili idil;
siz tüm transitleri benden önce yaşıyorsunuzgülücük) transit neptün transidi bende yaşıcağım 2 seneye kadar :( yazdığınız gibi kararlarda tutarsızlık,toz pembe bakış açısı korkutuyor beni üstelik sizin asc niz aslan olmasına rağmen tutarsızlık veriyosa vay halime...neptününüzün venüs-mars'ınıza zıt açısı şimdi baktım haritanıza 1.evde venüs-mars kavuşumunuza zıt 7.ev neptün tr.di bu bu da aslında dediğinize geliyor belkide bu transitte benliğinizin dışına çıkmışsınızdır asla yapmam dediğiniz şeyleri yapmışsınızdır..2 li ilişkiler sizi çok etkiliyordur..daha önce çok aktif girişken bir yapınız varken daha içe dönük bir tavır sergiliyor olabilirsiniz ,kendine güvensizlik geliyor aklıma yaptığınız işlerde güven bunalımı yaşıyor olabilirsiniz..güneş-satürn kavuşumunuza kare bakan neptüne birde uranüs eklenmişse bencede dediğiniz para kayıpları geliyor aklıma uranüsün açıları uyumlu açılar olsaydı tam tersi bir etki yaratabilir ve hafifletebilirdi en azından bu durumu..neptünle kavuşan pluton açınınz var bende yaşıyorum bu transidi biraz daha içe kapanıklaştım sanki dışa dönük bir yapım olmasına rağmen..pluton güneşinize sert bakan neptünle tam kavuşum yaptığında güneşinizide etkileyecek bu değişim ve dönüşümün başlangıcı hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa bu transitle beraber yavaş ama yoğun bir etkiyle değişir..plutonun 5.evde olması(5.ev eğlence sanat..vs yani tam mesleğinizi ifade ediyordu) ve güneşinize yapacağı bu açı bence mesleki anlamda değişim getiricek size 3,4 seneye kadar olur sanırım bu kavuşum..natal marsınız 1.evinizde ve ona kare bakan açılar size sinirlilik verebilir belki şu anda tr venüsünüz 4.evinizde natal mars kare yapmış ev ile ilgili anlaşmazlıklar geliyor aklıma..tr.uranüs güneşinize zıt bakmış asc aslan ile soslandırılmış başak uranyen davranıcak üstelik merkürde bundan etkilenecek =) merkür için zihniniz iyi çalışıyor olabilir şu sıralar hatta fazla aktif yeni fikkirler projeleriniz olabilir..güneşinize zıt bakan uranüste sizi oldukça farklılaştırmış olabilir giyim tarzınız,nelerden hoşlandığınız tamamen değişmiş olabilir biraz hovardada olabilirsinz =) yani bu dönemde pek kısıtlanmaya gelemeyen bir durum içinde olabilirsiniz benima aklıma gelenler bunlar idil siz tüm transidleri aynı anda yaşıyorsunuz resmen kötü bir dönem olabilir ama iyi tarafından bakarsak hepsini yaşamış bitirmiş olup rahatlıcaksınız gülücük
11-21-2009 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idil Çevrimdışı
Üye
**

tugcee Yazılan:
idil Yazılan:
tugcee Yazılan:

idil

sevgili idil;
siz tüm transitleri benden önce yaşıyorsunuzgülücük) transit neptün transidi bende yaşıcağım 2 seneye kadar :( yazdığınız gibi kararlarda tutarsızlık,toz pembe bakış açısı korkutuyor beni üstelik sizin asc niz aslan olmasına rağmen tutarsızlık veriyosa vay halime...neptününüzün venüs-mars'ınıza zıt açısı şimdi baktım haritanıza 1.evde venüs-mars kavuşumunuza zıt 7.ev neptün tr.di bu bu da aslında dediğinize geliyor belkide bu transitte benliğinizin dışına çıkmışsınızdır asla yapmam dediğiniz şeyleri yapmışsınızdır..2 li ilişkiler sizi çok etkiliyordur..daha önce çok aktif girişken bir yapınız varken daha içe dönük bir tavır sergiliyor olabilirsiniz ,kendine güvensizlik geliyor aklıma yaptığınız işlerde güven bunalımı yaşıyor olabilirsiniz..güneş-satürn kavuşumunuza kare bakan neptüne birde uranüs eklenmişse bencede dediğiniz para kayıpları geliyor aklıma uranüsün açıları uyumlu açılar olsaydı tam tersi bir etki yaratabilir ve hafifletebilirdi en azından bu durumu..neptünle kavuşan pluton açınınz var bende yaşıyorum bu transidi biraz daha içe kapanıklaştım sanki dışa dönük bir yapım olmasına rağmen..pluton güneşinize sert bakan neptünle tam kavuşum yaptığında güneşinizide etkileyecek bu değişim ve dönüşümün başlangıcı hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa bu transitle beraber yavaş ama yoğun bir etkiyle değişir..plutonun 5.evde olması(5.ev eğlence sanat..vs yani tam mesleğinizi ifade ediyordu) ve güneşinize yapacağı bu açı bence mesleki anlamda değişim getiricek size 3,4 seneye kadar olur sanırım bu kavuşum..natal marsınız 1.evinizde ve ona kare bakan açılar size sinirlilik verebilir belki şu anda tr venüsünüz 4.evinizde natal mars kare yapmış ev ile ilgili anlaşmazlıklar geliyor aklıma..tr.uranüs güneşinize zıt bakmış asc aslan ile soslandırılmış başak uranyen davranıcak üstelik merkürde bundan etkilenecek =) merkür için zihniniz iyi çalışıyor olabilir şu sıralar hatta fazla aktif yeni fikkirler projeleriniz olabilir..güneşinize zıt bakan uranüste sizi oldukça farklılaştırmış olabilir giyim tarzınız,nelerden hoşlandığınız tamamen değişmiş olabilir biraz hovardada olabilirsinz =) yani bu dönemde pek kısıtlanmaya gelemeyen bir durum içinde olabilirsiniz benima aklıma gelenler bunlar idil siz tüm transidleri aynı anda yaşıyorsunuz resmen kötü bir dönem olabilir ama iyi tarafından bakarsak hepsini yaşamış bitirmiş olup rahatlıcaksınız gülücük
[/quote]

Sevgili Tugcee cok tesekkur ederim yorumlar icin...ben henuz bu kadar kapsamli yorumlar yapamiyorum...pluton neptun kavusumumu dort gozle bekliyorum...marsin eskisini cok yogun hissediyorum surekli ofke patlamalari yasiyorum cok disa yansitamiyorum yanlis bir soz cikar agzimdan geri donusulmez pismanliklar yasarim korkusuyla, sabirsizlik, sinirlilik had safhada...Daha cok esimle oluyor bu tartismalar, bu arada neptun bir evde kac yil kalir? Ben gecen sene 7 kasimda evlendim acaba o zaman da neptun 7. evimde miydi diye merak ediyorum dogrusu...Giyim tarzim degisti gercekten daha bugun tasinma sonrasi kiyafetlerimi ayiriyordum 2-3 yil once aldigim seylere ben bunlari nasil almisim diyorum gülücük Sizin sanatla veya muzikle bir ilginiz var mi? Venusunuz cok kuvvetli gorundu de bana, cok da zarif olmalisiniz gülücük

William Shakespeare
11-24-2009 11:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

RE: Transit Satürn Açıları
neptün bir evde 14 yıl kadar kalır..plutonda öyle yaklaşık 14 yıl kadar uranüs ise 7 yıl civarında siz evlendiğiniz zaman neptün 7.evinizdeydi yani =) bu gezegenler 14 yıl bir eve etki etmezde şöyle mesela kavuşum yada açı yaptığı gezegende etkisini 2,3 yıl hissettirir.evlendiğiniz günün haritasına flnda bakmak lazm aslında ve sinastrinize gülücük yardımcı olmaya çalışırım bilgileri verirseniz.sizden önce yaşadığım tek transit olan neptün-pluton transidinden gayet memnunum mutluluk anlayışım değişti resmen etkisini yoğun hissediyorum şu sıralar bnm profösyonel anlamda bir ilgim yok belki olabilirdi annem küçükken yıldız kentere yazdırmak istemiş ben utanmışım sahneye çıkmaya artık ne transidi yaşadıysam o sıra gülücük sonra çizimler yapıyorum kıyafet,takı gibi..birde yağlı boya tablo yapıyorum hepsii acemi tarzda tabi son 1 senedir pek zmn ayırmıyorum derslerden gerçi
11-24-2009 01:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idil Çevrimdışı
Üye
**

tugcee Yazılan:neptün bir evde 14 yıl kadar kalır..plutonda öyle yaklaşık 14 yıl kadar uranüs ise 7 yıl civarında siz evlendiğiniz zaman neptün 7.evinizdeydi yani =) bu gezegenler 14 yıl bir eve etki etmezde şöyle mesela kavuşum yada açı yaptığı gezegende etkisini 2,3 yıl hissettirir.evlendiğiniz günün haritasına flnda bakmak lazm aslında ve sinastrinize gülücük yardımcı olmaya çalışırım bilgileri verirseniz.sizden önce yaşadığım tek transit olan neptün-pluton transidinden gayet memnunum mutluluk anlayışım değişti resmen etkisini yoğun hissediyorum şu sıralar bnm profösyonel anlamda bir ilgim yok belki olabilirdi annem küçükken yıldız kentere yazdırmak istemiş ben utanmışım sahneye çıkmaya artık ne transidi yaşadıysam o sıra gülücük sonra çizimler yapıyorum kıyafet,takı gibi..birde yağlı boya tablo yapıyorum hepsii acemi tarzda tabi son 1 senedir pek zmn ayırmıyorum derslerden gerçi

Sevgili Tugce,
Peki ben birsey merak ettim, gezegenler saat yonunde ilerlemiyor mu? Benim neptunum 26 derece yayda, transit pluton da 2 dereceyle oglakta su anda...Ben bu transiti yasadim bitiyor mu yoksa? Pluton geri gitmedikce neptunle nasil kavusum yapabilir? Umarim cok sacma bir soru degildir, transitleri daha yeni ogrenmeye calisiyorum...Beni bu konuda aydinlatirsan cok sevinirim...

Bu arada evlilik tarihimiz 7 kasim 2008, saati ogleden sonra 3 veya 4tu sanirimgülücük Biraz ani ve surpriz bir evlilik oldu bizimkisi! Sinastri haritami da ekliyorum, ben biraz baktim ama karisik geldi, cok fazla aci var, ve kotuler sanki hep beni etkiliyormus gibi geliyor!! Her haritamdan bir gunes neptun karesi cikiyorgülücük

Evlilik haritasi

Idil Synastry

William Shakespeare
11-27-2009 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 340,426 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,537 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,852 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,409 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Satürn Devinimi & Transitleri nev_bahar 168 255,867 06-19-2016 07:09 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,293 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,418 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Transit Satürnün Ay Düğümlerine Kavuşumu plutomania 22 46,057 04-17-2015 01:30 AM
Son Mesaj: nisan15
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,217 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 114,592 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir