Değerlendir:
  • 54 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2010 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri
hilal-e Yazılan:Of pes ediyorum artık ya!
Bu astrozoom da bir bozukluk var her defasında deyişik gösteriyor mars venus pozisyonlarını ve evet tarih ve saatine bakıyorum hepsi doğru....
demin mars ve venus 8ci evde diye gösteriyordu ve orda eylüle kadar duracaklarmış

az sonra bakınca bu kez hepten çıldırmış program...tamamen farklı gösteriyor...
yani pes artık.....zaten transitlerden anlamazdım hazır program var diye sevindik....oda iyice dağıttı ortalığı:(simdi-kızdım

Boyut Yayın Grubunun çıkarmış olduğu ASTROLOJİ ATLASI serisi kitaplarından ,

GÖKGÜNLÜĞÜ EPHEMERİS 1 VE GÖKGÜNLÜĞÜ EPHEMERİS 2 kitaplarını temin etmeni öneririm. tüm gezegenlerin konumlarını internet olmadanda kolayca tespit edebilirsin.

06-15-2009 04:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Yıldırım Yazılan:
Bu astrozoom da bir bozukluk var her defasında deyişik gösteriyor mars venus pozisyonlarını ve evet tarih ve saatine bakıyorum hepsi doğru....
demin mars ve venus 8ci evde diye gösteriyordu ve orda eylüle kadar duracaklarmış

yani pes artık.....zaten transitlerden anlamazdım hazır program var diye sevindik....oda iyice dağıttı ortalığı:(simdi-kızdım

GÖKGÜNLÜĞÜ EPHEMERİS 1 VE GÖKGÜNLÜĞÜ EPHEMERİS 2 kitaplarını temin etmeni öneririm. tüm gezegenlerin konumlarını internet olmadanda kolayca tespit edebilirsin.

Çok sağol önerin içingülücük
ah keşke kolay olsa temin etmek kitapları:( Hele isveç,te zor oluyor.....
neyse bi araştırayım bakayım gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
06-15-2009 05:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bademliler Çevrimdışı
Üye
**
lt=

RE: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri
-aşkacaba beni bilgilendirebilirmisiniz ,derlerki ay kova burcunda oldugu vakit sans oyunlarinda kazanma sansi varmis dogrumu hımmjupiter gerilerken sans oyunlarinda kazanma sansi varmi ,yoksa sans oyunlarini jupiter duzelecegi vakitmi pek anlamadım daha uygun oynamak uygun olur ,bilgilerinize cok tesekkurler ederim çiçek
06-17-2009 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri
bademliler Yazılan:-aşkacaba beni bilgilendirebilirmisiniz ,derlerki ay kova burcunda oldugu vakit sans oyunlarinda kazanma sansi varmis dogrumu hımmjupiter gerilerken sans oyunlarinda kazanma sansi varmi ,yoksa sans oyunlarini jupiter duzelecegi vakitmi pek anlamadım daha uygun oynamak uygun olur ,bilgilerinize cok tesekkurler ederim çiçek

Nerden duydunuz bilmiyorum ben hiç duymadım ay kova da olduğu zaman şans oyunlarında kazanma şansı olduğunu o yüzden hiç bir fikrim yok.

Jüpiter 5.evde olduğunda şans oyunları konusunda belki şans verebilir açılar da destekliyorsa ama şansdan çok şans oyunlarına karşı bir eğilim vereblir bence.
06-17-2009 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Akrep Çevrimdışı
Üye
**

Lavinya Yazılan:
bademliler Yazılan:-aşkacaba beni bilgilendirebilirmisiniz ,derlerki ay kova burcunda oldugu vakit sans oyunlarinda kazanma sansi varmis dogrumu hımmjupiter gerilerken sans oyunlarinda kazanma sansi varmi ,yoksa sans oyunlarini jupiter duzelecegi vakitmi pek anlamadım daha uygun oynamak uygun olur ,bilgilerinize cok tesekkurler ederim çiçek

Nerden duydunuz bilmiyorum ben hiç duymadım ay kova da olduğu zaman şans oyunlarında kazanma şansı olduğunu o yüzden hiç bir fikrim yok.

Jüpiter 5.evde olduğunda şans oyunları konusunda belki şans verebilir açılar da destekliyorsa ama şansdan çok şans oyunlarına karşı bir eğilim vereblir bence.

-alkış -alkış -alkış Çok doğru bir yorum. Jüpiterim 5. evde, şanssızlık had safhada ama dediğiniz gibi şans oyunlarına merakım sonsuz. Biraz zengin olsam kumar oynarım, o derece.
06-17-2009 10:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

amine Yazılan:
hilal-e Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

Çok sağol önerin içingülücük
ah keşke kolay olsa temin etmek kitapları:( Hele isveç,te zor oluyor.....
neyse bi araştırayım bakayım gülücük

transitler sürekli değişiyolar..mesela 10 dakika aralıkla baktığında evlerin değiştiğini farkedeceksin..ama sadece evler..gezegenler hep aynı burcun aynı derecesinde duruyolar..hep değil ama gün içinde kolay kolay değişmiyo dereceleri falan..tabi Ay hariç..o diğerlerine göre biraz daha hızlı..astro.com'dan bakarsan..orda senin haritanın etrafında gösteriyo transitlerin durumunu..ancak astrozoom'da sadece transitleri gösteriyo..senin haritanla beraber göstermediği için evlerin yerleşimleride transitlere göre oluyo..yani astrozoom'da şuan evler ve gezegenler ne durumda'yı gösteriyo..astro.com'da şuan Asc noktası ve evleri göstermiyip sadece mesela tr.Venüs senin (yani natal haritanda) hangi evine denk geliyo buna bakabiliyosun..evler sabit duruyo çünkü senin natal haritandaki evleri gösteriyo..oysa astrozoom'da evler sabit değil çünkü şuan hangi gezegen hangi evde'yi gösteriyo..evlerin yerlerinin Asc noktasına göre değiştiğini Asc noktasınında çok hızlı hareket ettiğini biliyosundur eminim..çok karışık oldu ama umarım faydası olur...

Yo biliyorum onu ...... orda düymeler var ileri geri transit düymesine bastıktan sonra basıyorsun haritada ilerletiyorsun......bu şekilde tüm transitleri görüyorsun.....sistem çok güzel ve iyi de.... bu sıralar arızalı olsa gerek
dediyim gibi bir 6 cı evimde mars bi kaç ay transit yapıcak gibi gösterdi.....sonra farklı gösterdi.... neyse hayırlısı......yine haritama bakıp önemli transitlerime göz atmak isteyen olursa çok sevinirimutandım

Çok sağul Amine yardımın ve açıklamaların içingülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
06-17-2009 07:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bademliler Çevrimdışı
Üye
**
lt=

ciçekevet cok haklisiniz size katiliyorum ,ay kova burcundayken sans oyunlarinda kazanma sansi oldugunu bir astroloji dergisinde okumustum ve bir kac kere denedim inaninki her seferinde az olsa bile kazanma firsati oldu ,bu konuyu sizlerle paylasirim sandimki arkadaslarinda bu konuda biraz bilgileri vardir.-alkış
06-17-2009 09:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

jüpiter gerilemesi beni nasıl etkiliyor?

yay yükselen ve neptün kare jüpiter bir harita için neler söylenebilir,,,
neptünde geriliyor şu sıralar
06-17-2009 11:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Güneşi Yutan Ejderha – Temmuz Tutulmaları 2009

Güneş Tutulması

Gerçekten de çok şiddetli bir Güneş tutulmasına tanık olacağımızı düşünüyorum. Öncelikle 29 dereceler kötücül kabul edilir, Satürn Mars etkisindedir. Krizleri ifade eder. Tutulma Türkiye’nin yükseleninde gerçekleşeceği için de oldukça önemli.

Tutulumların etki zamanı Temmuz, Ağustos ve Eylül olarak alınmalıdır. Kaldı ki bütün işaretler bu 3 ayın genel olarak çok zorlu olacağını gösteriyor. Tutulumun etkisini göstereceği genel zaman tanımlaması ise Güneş’in karardığı sürece göre belirlenir (daha önceki yazılarımda değindim).

Tutulma, Asya ve Pasifiğin bir çok bölgesinde görünecektir ( Hindistan, Çin, Japon adaları, Güney Pasifik birincil etki). Türkiye’de Muğla, Balıkesir, Kıbrıs, Zonguldak, Osmaniye, Tekirdağ bölgesi tutulumun etkisinde gibi görünüyor.

Bu aşamada felaket tellalığını bırakıyor, en baştaki şiiri okumanızı istiyorum…

Gel gelelim burçlardaki Temmuz Ayı etkilerine. Böyle genel yorumlardan hiç haz etmesem de, hepinizin bir nebze de olsa merak ettiğinizi biliyorum. Bu nedenle lütfen yorumlarımı kişisel ve “ mutlaka böyle olacak” şeklinde algılamayınız. Tutulma derecelerinin haritanızda hangi gezegenlere açı yaptığını, hangi evlere düştüğünü belirleyiniz.

Koç, şansınıza güvenip büyük riskler almamanız gerekiyor. Ani bir aşk ilişkisi başlayabilir, aniden bitebilir. Çocuklarınızın sorunlarına eğildiğiniz bir dönem olabilir. İstekleriniz konusunda kararsız kalabilir, idealleriniz hakkında fikir değiştirebilirsiniz.

Boğa taşınabilir, yeni bir gayrimenkul alabilir, yatırım yapabilir. Dolandırılmaya karşı dikkatli olmanız, önlemlerinizi almanız gerekiyor. İş değiştirebilirsiniz, ailenizin gündemde olduğu bir dönem.

İkizler arabalarını değiştirebilir. Kazalara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Uzun seyahatler için uygun bir dönem olmayabilir. Yakın akrabaları gündeme gelecektir. Kariyer ya da eğitimlerinde ilerleme kaydedebilir, bekledikleri bir haber ya da teklif alabilirler.

Yengeç deniz seyahati yapabilirler. Kariyer konusunda beklenmedik değişimler, maddi anlamda tedirginliğe yol açacaktır. Bu ay uzun dönem sıkıntının son darbesi olacaktır. Kendinizi motive etmeye çalışarak sizin dışınızda gelişen olaylara tepki göstermek yerine kabullenmeye çalışın. Ortaklık ve evlilik için uygun zaman değil.

Aslan sağlık kontrollerini yaptırabilir. Korku ve endişeler baş gösterecektir. Hastane ve yardım kuruluşlarıyla işleriniz olabilir. Genel bir sıkıntı hali baş gösterecektir. Alkol ya da bağımlılık yaratan maddelerden uzak durmanız gerek. İlişkide bulunduğunuz kişiye karşı soğuk tavırlar sergileyebilirsiniz. Aldatılabilirsiniz, dikkatli olun. Kararlarınızın üzerinde düşünmek için kendinize zaman tanıyın.

Başak arkadaşlarınızla beklenmedik tartışmalar yaşayabilirsiniz. İstekleriniz konusunda umulmadık gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Karşınıza iş ve aşk konusunda fırsatlar çıkacaktır. İşten ayrılsanız bile, yeni ve daha iyi bir konumda işe başlayabilirsiniz.

Terazi yabancı uyruklu ya da başka ülkeden insanlarla iş birliği yapabilir, aşk yaşayabilir. Sansasyonlara ve hakkında çıkan haberlere karşı temkinli olmalıdır. Başvurularınızdan, özellikle vize ya da bürokrasiyle ilgili evraklardan olumsuz cevaplar alabilirsiniz. Şansınıza güvenerek iş değiştirecek zaman değil.

Akrep artık evinde oturmaktan sıkılarak büyük planlarını gerçekleştirmek isteyecektir. Yurtdışında yaşamak, taşınmak gibi konular ön planda. Tutkulu bir aşk ilişkisi göze çarpıyor. Kıskanç davranabilir, sinirlerine hakim olamayabilirler.

Yay uzun zamandır beklediğiniz kişi karşınıza çıkabilir. Yoğun iletişim kuracağınız, cinsel ve duygusal olarak tatmin olacağınız bir zaman. Uzun seyahatlere çıkmanızı tavsiye etmiyorum. Araba kullanırken dikkatli olun. Yeni ilişkilere başlayanlar için, inançları, fikirleri kökten değişecektir. Geçmişinizdeki insanlardan haber alabilirsiniz, ama geriye dönmek yerine, ileriye bakmanız gerekiyor.

Oğlak elinize yüklü para geçebilir, iş yerinden biriyle ilişkiye başlayabilir flört edebilirsiniz. Hali hazırda süren birlikteliklerde evlilik konusu gündeme gelecektir. İki taraf da hemfikir değilse ayrılık gerçekleşir. Aldatılmaya karşı uyanık olun.

Kova çocuk doğumu gerçekleşebilir, ya da bebekle ilgili prosedürler uygulanır. Sağlıkla ilgili komplike sorunlar çıkmaması için kontrollerinizi ihmal etmeyin. Kafanız karışık, ilişkilerinizde soğuk olabilirsiniz. Kararsızlığınız karşınızdakini çileden çıkarabilir. Mantık çerçevesinde hayaller kurarsanız ileride üzüntü yaşamazsınız. Zamana güvenin ve alttan almaya çalışın.

Balık İş, aşk, seyahat konuları en üst seviyede yoğunluk gösterebilir. İnançlarınızı sorguladığınız, geçmişinizi özlediğiniz bir zaman. İçsel uyanış yaşayacaksınız. Meşru yollardan para kazanmanız, önerilen yeni iş tekliflerine çok sıcak bakmamanız iyi olabilir. Tuhaf ve geleceğe dair rüyalar görebilirsiniz. Hassas bir dönemdesiniz. Sezgileriniz çok güçlü. Daha önceden alınmış ciddi kararlarınızı resmi yollarla uygulamaya koyabilirsiniz.

Kristin Demirci

astrofaculta.com
06-28-2009 04:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

paylaşım için teşekkürler ablacım

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
06-28-2009 05:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aylık Burç Analizler By Dinoo Dinoo 23 30,074 11-08-2016 10:35 PM
Son Mesaj: Libra
  Gökyüzü arkadaşım için transit yorumum.. dilek8855 4 11,520 03-02-2015 03:06 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  2011 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri Derin 288 337,782 04-02-2012 10:04 AM
Son Mesaj: gullusutcu
  Aylık Transit Takvimi Çıkarılması Anlatımı... tiyatral_gitarist 15 26,601 02-14-2010 04:28 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir