Değerlendir:
  • 42 Oy - 3.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hadise'nin doğum haritası
Yazar Mesaj
yengec_akrep Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Hadise'nin doğum haritası
Arkadaşlar bildiğimiz üzere Hadise ülkemiz adına Eurovision da yarıştı ve 4. oldu.
Ünlülerin doğum haritası bölümümüzde haritasını bulamadım.
Forumdaki arkadaşlarla birlikte doğum haritası üzerinde yorumlar yapsak nasıl olur ?
Ben öğrenci olarak bu konuda hocalarımı dinlemeyi tercih ediyorum :D
Şimdiden ilginiz için teşekkürler.
05-20-2009 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Hadise'nin doğum haritası
yengec_akrep hadise 22 ekim 1985 belçikada doğmuş terazi kadını son dekanda doğmuş ay burcu ve jüpiteri kovada.
Yükseleni konusunda detaylı bilgi için araştırma yapman yeterli olacaktır.Burası şahane bir paylaşım sitesi öğrenmenin yolu itahat olsada zamanla bu hazıra alışmana neden olacağından seni ilerletmez.Sahsi kanattım.Kendi şartlandırmaya sokmadan öğrenmeye açık olmak bence daha akılcı keyifli paylaşımlar dilerim.
05-21-2009 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Hadise'nin doğum haritası
yengec_akrep analiz istemişsin Hadise için,üstelik ünlülerin doğum haritaları bölümünde bulamadığınıda söylemişsin ama konu başlığını sohbet köşesi bölümüne açmışsın.
Ben konu başlığını taşıyorum ama lütfen konu başlıkları açarken ilgili bölüme açmaya özen gösterelimverygood

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
05-21-2009 07:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Hadise yıldız haritası ;

[Resim: hadise.gif]

Hava elementi vurgusu olan hoş bir hatun. doğum saatini bilmiyoruz ancak venüsyen yapısı olduğunu söyleyebiliriz genel yerleşimlere bakarak.

transit uranüs şu dönemde Hadise'nin Mars'ına zıt açı yapıyor..

dün ki anlatımda belirttiğimiz '' ne zaman ne olacağı-yapacağı belli olmayan '' bir dönemde olduğunu söyleyebiliriz.

şu dönemdeki hızlı çıkışını da , ona göre sürpriz görünen 4.lük sonucunuda uranüs transidiyle açıklayabiliriz diye düşünüyorum.
kısaca hareketli ve bazen de hararetli başka şeylerde yaşayabilir diyelim.

şimdilik bu kadar ;)

05-21-2009 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

bu kızla yıldızım mı uymuyo ne onu hiç hiç sevemedim seside çıkmadı zaten :D evill 4. üncülük bile fazlaydı ona bana göre .uranüs açısına gelince hadise çok kafasına buyruk davranmıştı kıyafet olsun karagrofi olsun bildiğini okudu.venüs etkisi olan insanlarda hep bir zerafet uyum şıklık kibar tavırlar görmüşümdür. genç olmasına rağmen oldukça arabeskti .sıradışı ve değişiklik beklerdim ondan.
inadı çok fazlaydı başka insanların eleştirilerini dikkate almadı.kendini geliştirmekten ziyade taklit ederek bi yerlere gelmeye çalışmış gibi geldi. en basitinden beyonce gülücük)
saç baş makyaj...vs. yükselen yay olamaz bana kalırsa ay burcuda asla kova değildir :D
yükselen yay asalet ve rahatlık verir. ay kovada sıradışı rasyonellik verir. bunların hiç birini göremedim şahsen.
05-21-2009 07:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Hadise'nin doğum haritası
ginka Yazılan:bu kızla yıldızım mı uymuyo ne onu hiç hiç sevemedim seside çıkmadı zaten :D evill 4. üncülük bile fazlaydı ona bana göre .uranüs açısına gelince hadise çok kafasına buyruk davranmıştı kıyafet olsun karagrofi olsun bildiğini okudu.venüs etkisi olan insanlarda hep bir zerafet uyum şıklık kibar tavırlar görmüşümdür. genç olmasına rağmen oldukça arabeskti .sıradışı ve değişiklik beklerdim ondan.
inadı çok fazlaydı başka insanların eleştirilerini dikkate almadı.kendini geliştirmekten ziyade taklit ederek bi yerlere gelmeye çalışmış gibi geldi. en basitinden beyonce gülücük)
saç baş makyaj...vs. yükselen yay olamaz bana kalırsa ay burcuda asla kova değildir :D
yükselen yay asalet ve rahatlık verir. ay kovada sıradışı rasyonellik verir. bunların hiç birini göremedim şahsen.

Sen cok yaşa Ginka gülmekten çatlattın benigülücük

İnanırmısın bende Beyonceyi görür gibi oldum Single lady hadi eller yukarı bekar bayanlar ama gülücük olan çakma oldugülücük

Aynı hayal kırıklığını Nil kaaibrahimgil konserinde yaşamıştım o bıcır bıcır sesten eser yoktu.

Birinci olan çocuğun şarkısını kazandıktan sonra dinledim çok gülüyor ya hu yaymıdır nedir.Bana çok iyi bir sirk göstericisini hatırlattı.

Onlarında zoraki ile gariplik arasında bir gülümsemeleri vardır.

Hadise ...

Keskin sirke küpüne zarar Ali yazar veli bozar oldu:(

Ben daha orjinal en azından sertap kadar güçlü bir ses bekliyordum.Beyoncenin calı perfonması var sarkı söylerken böyle teklemiyor.Sanat değil işini yapıyor kadın iş olarak almak lazım belkide

05-21-2009 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

almiracim valla çok haklısın birinci olan çocukta yay etkisi illaki vardır. gülüşüde tam tarif ettiğin gibiydi:D
beyonce nin video olarak izlediğim canlı performansları 10 numara kadın hem süper dans ediyor hemde mükemmel performas sergiliyor. yani dans edenin sesi varsa detonelik vırız gelir tırıs gider gülücük)
05-21-2009 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

acıklacı bende yarısmada ızledıgımde sok oldum.ya nerde bızım hadıse dedım hımm ses cıkmıyo cıksa hadısemı deyılmı bellı deyıl.ben bız bırıncı oluruz dıye umıt edıyodum havası dansı soguk bı yuz ıfadesıne sahıp olmasına ragmen bı albenısı var cekıcılıge sahıp.ben hadıseyı sevıyorum dınlıyorumda benım ızledıgım demo dıye verdıgı klıp ses goruntu daha hostu acıkcası ama yarısmadakı de bence guzeldı ,sonucta kendısının rahat edebılecgını dusundugu bı kıyafet ve tarz sectı.yorumlara duyarsız kalması cok guzel ,cunku eger bızım turk mılletıne kalsa detsek yerıne kostek yapar.sonucta bızı temsılen secılmıs bırısıne tam anlamıyla destek dıyorum.yarısmadakı spıker soruyor hadıseye ,sız burdakı bayanların hepsınden cok guzelsınız ama neden hıc gulmuyosunuz dıyegülücük)cekıcı bı havası var hakkını yememek lazımgözkýrpma

YILDIZ HARITAM
05-21-2009 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yengec_akrep Çevrimdışı
Üye
**

fikir edinmek adına sormuştum; kusura bakmayınız..
sohbet bölümüne açma sebebim, eğer ki doğum bilgileri bulamaz isek sohbet halinde kalsın şeklinde düşünmüş olmamdır
05-22-2009 01:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yengec_akrep Çevrimdışı
Üye
**

Cvp: RE: Hadise'nin doğum haritası
almira Yazılan:yengec_akrep hadise 22 ekim 1985 belçikada doğmuş terazi kadını son dekanda doğmuş ay burcu ve jüpiteri kovada.
Yükseleni konusunda detaylı bilgi için araştırma yapman yeterli olacaktır.Burası şahane bir paylaşım sitesi öğrenmenin yolu itahat olsada zamanla bu hazıra alışmana neden olacağından seni ilerletmez.Sahsi kanattım.Kendi şartlandırmaya sokmadan öğrenmeye açık olmak bence daha akılcı keyifli paylaşımlar dilerim.

ben zaten araştırma yapmıştım bulamadığım ve bu forumun ve "sizlerin; astroloji konusunda benden daha bilgili olduğunuzu" düşünerek böyle bir soruyu sizlere yöneltmek gereksinimi duydum. ben zaten öğrenciyim; araştırmak nedir emin olun ki çok iyi bilirim. forumunuzun nasıl bir ortam olduğunu zaten biliyorum önceden takipte bulunasam asla üye olmak gibi bir ihityacım olmazdı.
05-22-2009 01:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir