Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.57 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritama Yorum yapmak isteyen?
Yazar Mesaj
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Haritama Yorum yapmak isteyen?
Olursa çoook sevinirim......o kadar merak ediyorum ki haritamın bütünü nasıl yorumlana bilir diye.........

utandım

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
05-19-2009 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: Haritama Yorum yapmak isteyen?
pek anlamadım

baya oldu bu tropiyi açalı .....kimse yorum yapmamış....çok üzüldüm:(

07-17-2009 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Haritama Yorum yapmak isteyen?
Biraz inceleyip sonra yorum yapmak isterim ama söylemeliyim bende acemiyim=)

Yükselen yöneticiniz ve güneşiniz dokuzuncu evde yurtdışıyla bi bağlantınız varmı merak ettim doğrusu ayrıca yükseleniniz başak soğuk bir izlenim vermesine rağmen venüsünüz koçta ve jüpiterle kavuşumda sekizinci evde yönetici marsta ayla kavuşum mc de.8.evdeki bu kavuşum belkide sizi etkileyici ve çekici kılmıştır ki midheaven toplumsal alandaki görünen yüzümüzse yönetici marsın mcde olması bu etkiyi artırabilir diye düşündüm ben.
07-17-2009 10:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

hilal-e Yazılan:pek anlamadım

baya oldu bu tropiyi açalı .....kimse yorum yapmamış....çok üzüldüm:(

hiç üzülme sevgili hilal , herkes tatillerde filan , He ran gibi nöbetçi yorumcularımız yetişebildiği kadarıyla yardımcı olacaktır sana ;)

şunu söyleyim senin haritanla ilgili ,

Ay burcun ikizler ve Mars burcun ikizler hatta kavuşum yapıyorlar..

oldukça dinamik , tutkulu ve sosyallik veren bir kombinasyon..

ancak orada ilginç bir şey daha var , astrozoom haritasında görünmüyor , astro.com haritasını açınca farkediyorsunuz ,

ay ile marsın hemen yanında ŞİRON görünüyor yani STELYUM sözkonusu..

artık hemen hemen emin olduğum ama yinede sorgulamaya devam edeceğim Şiron ile Başak burcunun bağlantılı olup olmadığı tezini senin üzerinde çalıştıralım bakalım ne olacak ;

tipik Ay ikizlerine ve mars ikizlerine göre daha tedbirli , daha mesafeli , daha eleştirel ve eleştirilere karşı daha hassas , sorumluluk sahibi , güvence kavramına önem veren , detaylara önem veren , sağlığınla ilgili yada ailen ve özellikle annen ile ilgili takıntılara sahip olman muhtemeldir diyelim.
birazcıkta mükemmeliyetçilik olabilir.

ricam olacak , AY BAŞAK konuları üzerine küçük bir araştırma yapıp sana ne kadar uyduğunu yada uymadığını buradan paylaşırsan sevinirim.
çünkü tezimizde haklıysak , senin Ay burcunda Başak burcundan güçlü esintiler görülecektir.

07-17-2009 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Nöbetçi yorumcumu? Yoksa yorumlarım betermi:D Ah umarım bir gün yorumcu sıfatınada ulaşırımask
07-17-2009 11:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Haritama Yorum yapmak isteyen?
He Ran Yazılan:Nöbetçi yorumcumu? Yoksa yorumlarım betermi:D Ah umarım bir gün yorumcu sıfatınada ulaşırımask

zamanla neden olmasın diyorum gözkýrpma

ben senin kadarkene ( yaşlanmış hissettim gülücük ) hiç birşey bilmiyordum astroloji diye bir şeyin varlığından bile haberim yoktu malesef.

eğer sana keyif veriyorsa , böyle küçük küçük değerlendirmeler yapmaya devam edersen 20'li yaşlarında usta bir Yorumcu olabilirsin.
Merküry olarak çabuk kavrama ve hızla yol alma gibi bir avantajın var ancak sabır ve kararlılık ne durumda olacak sana ve isteğine kalıyor ;)
bu söylediklerim diğer genç Yorumcu adayları içinde geçerli.
mesela amine oldukça yol kat etmeye başladı.

07-18-2009 02:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Sağolun hocam gülücük
07-18-2009 01:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

He Ran Yazılan:Biraz inceleyip sonra yorum yapmak isterim ama söylemeliyim bende acemiyim=)

Yükselen yöneticiniz ve güneşiniz dokuzuncu evde yurtdışıyla bi bağlantınız varmı merak ettim doğrusu ayrıca yükseleniniz başak soğuk bir izlenim vermesine rağmen venüsünüz koçta ve jüpiterle kavuşumda sekizinci evde yönetici marsta ayla kavuşum mc de.8.evdeki bu kavuşum belkide sizi etkileyici ve çekici kılmıştır ki midheaven toplumsal alandaki görünen yüzümüzse yönetici marsın mcde olması bu etkiyi artırabilir diye düşündüm ben.

Nöbetçi yorumcumu? Yoksa yorumlarım betermi:D Ah umarım bir gün yorumcu sıfatınada ulaşırımask

Ah! ilk yorumcum! çok sevindimgülücük

Bencede hiç cesaretini kırma He Ran....çok iyi gidiyorsun

Yorumların bence çok doğrular

Evet güneş ve yönetici 9 cu evde yurt dışında baya mi kaldım
13 yaşında ikene ailemden ayrı Almanyaya taşındım okumak için.
4 sene orda kaldım.....
1 senede İstanbulda yaşadım

şimdi 4 senedir İsveç,teyim ve çok sıkıldımdil çýkarma dünyayı gezip görmek istiyorum...Australya Yeni Zelanda Filipin adaları vs böyle tropiç yerlere merakım yüksek bayada hayel perestimdir zatendil çýkarma

Dıştan ilk soğuk ve mesafeli veya utangaç görüne bilirim evet.
Ama pasiv bir görünem verdiyimi sanmıyorum

Yeni bir ortama girince adeta arkama yaslanıp insanlara seyr etmeyi tetkik etmeyi ve her hareketlerini takip edip ne düşündüklerini ne hiss ettiklerini anlamaya çalışırım derine inmek isterim
Sadece ilgimi çekenlere yoğunlaşırım tabi.....yoksa beynim kısa devraja girerdi galibagülücük)

Isınmam uzun zaman almaz hele iyi elektrik aldım ise kimse beni tutamaz!
Çok geveze ola bilirim ama dinlemektede ustayımdır....ikizlerin çenesi başağın ve boğanın sukunetidil çýkarma

Kominikasyon çok önemli benim için... konuşarak etkilerim...konuşarak eylendiririm vs vs Devamlı karşımdakinin ilgi alanı ne olduğunu tetkik eder ve o konulara yöneltirim...bir müddet sonra onlar rahatlayıncada artık nerden konu açılırsa öyle devam ederiz

Birde her bir şeyden bilgim olsun isterim....yani sırf bilgim olsun diye...sonra konusu açılırsa veya ben açarsam iyi etkileye bileyim diye olmadık konuları üsten üsten öğrenirim

Latinceden tut dünyanın en iyi kazanan oyuncusundan tut Brutus,un hayatından tut spor arabalarına kadar (en güzel marka bence Lambhorgini)her bir şey depoda dursun isterim....bak sanal alemdede çoştum!

Venusun koçta olması başıma beladan başka bi şey deyil yani aşk konularında...
Ama haritama ateş katmasıda güzel yani

Etkileyici kılıyormu tam bilemicemhımm

Aslında ilginç...Jupiter-venus koç 8 ci ev ve mars ay şiron ikizler 10 cu ev... bir birine bağlantılı 2 ev..... bu konumu aça bilen varsa çok sevinirim.....merak ettim baya hımm

Tekraren çok teşekkürler He Rançiçek

07-18-2009 05:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Yıldırım Yazılan:hiç üzülme sevgili hilal , herkes tatillerde filan , He ran gibi nöbetçi yorumcularımız yetişebildiği kadarıyla yardımcı olacaktır sana ;)

şunu söyleyim senin haritanla ilgili ,

Ay burcun ikizler ve Mars burcun ikizler hatta kavuşum yapıyorlar..

oldukça dinamik , tutkulu ve sosyallik veren bir kombinasyon..

ancak orada ilginç bir şey daha var , astrozoom haritasında görünmüyor , astro.com haritasını açınca farkediyorsunuz ,

ay ile marsın hemen yanında ŞİRON görünüyor yani STELYUM sözkonusu..

artık hemen hemen emin olduğum ama yinede sorgulamaya devam edeceğim Şiron ile Başak burcunun bağlantılı olup olmadığı tezini senin üzerinde çalıştıralım bakalım ne olacak ;

tipik Ay ikizlerine ve mars ikizlerine göre daha tedbirli , daha mesafeli , daha eleştirel ve eleştirilere karşı daha hassas , sorumluluk sahibi , güvence kavramına önem veren , detaylara önem veren , sağlığınla ilgili yada ailen ve özellikle annen ile ilgili takıntılara sahip olman muhtemeldir diyelim.
birazcıkta mükemmeliyetçilik olabilir.

ricam olacak , AY BAŞAK konuları üzerine küçük bir araştırma yapıp sana ne kadar uyduğunu yada uymadığını buradan paylaşırsan sevinirim.
çünkü tezimizde haklıysak , senin Ay burcunda Başak burcundan güçlü esintiler görülecektir.

Çok ilginç Yıldırım abi....stelyum...ne olduğunu bilmiyorum araştırayım bakayım iyice
Evet astro.com,u kullanıyorum bende artık....ama açıları göremiyorum o programda nedense?

Evet yazdıklarını benim kişiliyimi iyi açıklıyor
Lakin ben yükselenimden ötürü sanıyordum

Mesela Ay ikizleri hakkında hislerde tutunamadıklarını yani her bir hisin gelip geçtiyini ve bunlara biraz ilgisiz davrandığı söylenir ki bende hiç düğru deyil....
Evet his alemim çok karmaşık ama hislerimi durup analyz etmek tetkik etmek benim için çok önemli... hislerimi mantığa çevirmeye çalışmam ama anlamaya çalışırım baya yorucu bie işlem oluyor ama neysedil çýkarma

Gevezeyimdir ama sırf aile ortamında aşırıya kaçarım.....arkadaşlar ile veya yeni insanlar ile olunca dikkat ederim usandırmamaya çalışırım ama ailem ile full gazım:D

Eleştiri benim göbek adım:D kendim ise hiç gelemem ama alışmaya çalııyorumgülücük
İnsanlardaki En ufak ayrıntıları davranışları kendi kendime eleştiririm....nedenini düşünürüm vs....ama karşımdakine belli etmem ve onu öylece kabullenirimgülücük

Aşk ta da baya yüksek beklentilerim var ama bildiyin gibi (önceden yazmıştın) neptun-venus-kare....baya idealize edip körü körüne görmemezlikten gelirim......
Ama ben bütün bunlalari Uranus veya saturn veya başak etkisi sanardım

Ay başağını iyice araştırayım bakalımgülücük

Yorumlar için çok teşekkür ederimçiçek

07-18-2009 05:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Yıldırım abi.....iyice okudum şiron başağı

Ve bana pek uyduğunu sanmıyorum......zaten yöneticim merkür o yüzden çoğu etkileri ondan aldığımı düşünüyorum....tabi uzman sensin abigülücük

Bir yerde Ay,ın kavuşum yaptığı gezegenden etkileneciyinden bahs ediyorsun

Bunu araştırdım....Ayım Mars ile kavuşumda
ve ay koç yazılarını okuyunca hayretle bu 'enerji' ve 'öfke' krizlermin nerden geldiyini daha iyi anladımdil çýkarma

Mimikler vs etkilendiyini pek sanmıyorum ama hissiyatım baya etki alıyor Marsdan (sanırım)

Tam bir ay koçu kadar iddialı ve girişimci olmasamda mesela çok çabuk parlayan birisiyim

bu yazı uymuş bana mesela:

Burada Ay’ın soğukluğu ve Koç’un ateşi çatışma halindedir. Bu ruhsal bir gerginliğe sebep olur ve kişiyi huzursuz yapar. Bu acelecilik kişinin duygusal hayatını etkiler. İlk randevuyu almak için acele eder, ilgisini göstermekte çok coşkulu ve bazen de tutkularını belirtmek için gereğinden fazla aceleci davranabilir.

bunlarda çok iyi uyuyordil çýkarma

Ay Koç aşkta, işte ya da aile yaşamında ikinci olmaktan nefret eder.
Her zaman en kısa zamanda en çoğunu elde etmek ister. Meydan okumalara karşı heyecanlı ve dikkatlidir. Ruhunun derinliklerinde her zaman yaptığı işte en iyi olmayı hedefler. İki kere düşünmekten hoşlanmadığı için sabırsızlığı onu alt edebilir.

. Hiç bir duygusal üzüntünün uzun sürmesine izin vermez. Hemen kendini toparlar ve yine hayatın içine dalar.
Bu ise uymuyor.....çok çabuk endişe ve hüzne kapılırım bir ağırlık çöker üzerime ve kolay atamam bu yükü.....

Bunlarda tam üstüne basma olmuşdil çýkarma
Aile içinde kuralları kendisi belirlediği sürece sevecen ve sevgi dolu olabilir. Pek evcimen sayılmaz ve ev işleri gibi rutin işler ona göre değildir. Bunun için “vaktim yok” bahanesini uydurabilir. Tehlikeli ve riskli işleri sever.

Bunlarda çok doğrugülücük

Aşık olduğu zaman, değer verdiği kişi için ölebilecek kadar fedakar olur. Yenilgi onu çok sinirli yapabilir. Amacına ulaşmak için Mars’ın ateşiyle “Savaşta ve aşkta her yol mubahtır” diyecektir. İstediği şey için neden başka biri ya da başka bir şey engel oluştursun ki? Aşkta da en iyi olmak ister. Dürüst ve doğrudur. Aynı şeyi karşısındakinden de bekler. Eşinde ve sevgilisinde güçlü bir kişilik arar. Aşkta o bir avcıdır ve avlanmak ister. Meydan okumalara karşı hareket etmekten zevk alır ve asla takip edilmeye dayanamaz. O aşık olmaya aşıktır. Bu yüzden aşkları pek uzun ömürlü olmaz. Çocuksu bir coşkusu vardır. Kararlarını birden bire verir. Duyguları da aynı hızda değişebilir. Duygular bu burçta şiddetli arzulara dönüşür.

Sizce nasıl Yıldırım abi? bu ay olayı bende biraz karışık gibi? bi yandan Ay ikizler bi yandanda Mars ile kavuşum.....

Şiron ise beni biraz düşündürüyor emin deyilim ondan......

08-01-2009 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yorum Rica Ediyorum ? ayaneyano 3 29,129 07-26-2021 03:33 PM
Son Mesaj: ayaneyano
  Taym haritama yorum alıyımm Alpoha1 2 54,902 05-24-2020 08:35 PM
Son Mesaj: Alpoha1
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,262 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,492 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  haritama yapacağınız değerli yorumlarınızı bekliyorummm :) meraklıkeçi 2 8,119 03-30-2018 10:19 PM
Son Mesaj: meraklıkeçi
  Yorum rica edebilir miyim? amelie 0 5,927 12-11-2017 09:04 PM
Son Mesaj: amelie
  Doğum Haritama yorum istiyorum? ddmmyyy 10 16,772 12-16-2014 02:36 AM
Son Mesaj: josii
  Yorum elifnur 5 9,040 06-14-2014 10:07 PM
Son Mesaj: elifnur
  ..doğum haritama bakarmısınız ltfnn.. gülşah 5 9,399 12-01-2012 11:51 PM
Son Mesaj: gülşah
  doğum haritama bakarmısınız? oguzer3 6 9,849 10-23-2012 04:23 PM
Son Mesaj: zeppi

Forum'a Git: