Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROBERTO CARLOS DA SILVA
Yazar Mesaj
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA
Yıldırım Yazılan:evet tüm zamanların en iyi sol kanat oyuncusu olduğuna katılıyorum zaten bunu bütün spor kamu oyu'da onaylıyor. yukarıda da sözü edilen inanılmaz golün videosunu google'dan izleyebilirsiniz , tüm zamanların en güzel bir kaç golünden biri olarak gösteriliyor.
bana en güzel gol , Messi'ye ait ;)

Batı Astrolojisine göre bir şey söyleyecek olsaydım , yüksek enerjisini Koç Burcu + Mars-Jüpiter Kavuşumuna bağlardım.

sevgili El Auria , ünlülerin Vedic Yorumlarının altına birkaç cümleyle Batı Astrolojisi yorumu katmak sorun olmayacaktır sanırım ?
aynı şekilde sende , ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI konu başlığımızdaki haritalar üzerine Vedic Yorumlar ilave edebilirsin bence hoş olacaktır.

hayır tabiki sorun değil..isterseniz kızılderili astroloji ile bile yorum yapabilirsiniz gözkýrpma sevdiğim kişilere bakıyorum hiç tanımasam bile elektrik aldığım insanlara bakıyorum hepsi koç burcu çıkıyor..carlos a karşı da sempatim var..baktım o da koç burcu çıktı..bunun sebebi ne olabilir acaba?mesela annemde koç burcuydu..en sevdiğim kuzenimde koç burcu..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-26-2009 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
ROBERTO CARLOS DA SILVA - El Auria - 01-26-2009, 03:23 PM
RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA - El Auria - 01-26-2009, 03:25 PM
RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA - El Auria - 01-26-2009, 03:52 PM
RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA - astrosohbet - 01-26-2009, 04:45 PM
RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA - El Auria - 01-26-2009 04:55 PM
RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA - astrosohbet - 01-26-2009, 05:16 PM
RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA - El Auria - 01-26-2009, 05:31 PM
RE: ROBERTO CARLOS DA SILVA - astrosohbet - 01-26-2009, 06:39 PM