Değerlendir:
  • 28 Oy - 3.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kova Erkeği
Yazar Mesaj
Presence
Kayıtsız

RE: Kova Erkeği
kovalar en çok 'biliyorum' kelimesini kullanırlarmış.

kullanmadıkları zamanlarda ise bildiklerini mimikleriyle gösterirlermiş :D

biliyorum o halde varım :D
07-10-2012 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(07-10-2012 11:34 PM)ekinoks Yazılan:  
(07-10-2012 11:24 PM)By Ceykp Yazılan:  
(07-10-2012 10:15 PM)ekinoks Yazılan:  Kesinlikle katılıyorum sana.Ben bundan daha erkeğim dediğim erkekler Kova burcu erkeği.

Koç burcusun gülücük

gülücük Bir erkeğin yapmaması gereken şeyleri yaptığını gördüğümde çıldırıyorum.

Sen hala koç burcusun gülücük
07-10-2012 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Bu kovalarla tavlada yapılmıyor
Yeniyorum kabul et şanslıydın hep çift attın diyor gülücük
O yenince birşey olmuyor ama !!
07-10-2012 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(07-11-2012 12:37 AM)iyi bak kendine Yazılan:  
(07-10-2012 11:29 PM)deniz kaya Yazılan:  İYİ BAK KENDİNE
Ben senin durumuna üzüldüğüm için o yazıyı yazdım. ama seninde anlamaman normal. Birde merkürüm satürnde yada uranüsle marsım kavuşumda vs. Özcesi astrolojik açılarım beni bağlar. Ama ben size açılarla açılım yapsaydım haklıydınız.
Şu yazdığımı bile bilmiyorum. Anladınız mı? Ben kova erkeğinin size yaptıklarına üzüldüm. Hepsi bu. Kova erkeklerine de ben hep mesafeli ve arkadaşça yaklaşım sergilemişimdir. Benim arkadaş olduğum kovalar uranyen tipler. Satüryene denk gelmedim.

hmm bana duygularinizda yer edip uzuldugunuz icin tsk ederim fakat hicbir kova erkeginin bana bisey yapmasi gibi bir durum yok.hatta hic bitanesini tanimiyim..aslan erkeginin degilini alsam da tanimlamaya yeter bence ve ben bunu daha cok yaptim bu basliga yazarken gülücük alcalan burcum kova ve benim etrafimda uranyen kiz kardesim disinda uranyen kova olmamali cunku hali hazirda olan butun anlayismi ve sabrimi onda harciyorum zaten ne cektigimi ben bilirim..saturnyenine ben de rastlamadim .zaten galiba evlenecegim kisi o benim ayiptir soylemesi o yuzden rastlayamiorum gülücük ya da uranyen oglaklar bilmem ikiside olur kulaga hos geliyor ama uranyen kova icin koca dayagina bile katlanilir onlara katlanilamaz diyorum ve huzurlarinizdan ayriliyorum
ayrica
kotu bir niyetim yoktu yinede kusura bakmayin..iyi forumlar
Hımm anlıyorum.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
07-11-2012 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Aslan ve kovada gördüğüm temel fark; Aslan saygısını başkalarına saygı ve sevgi göstererek kazanıyor.Kova ise önce talep ediyor.Önce haklarına saygı gösterilmesini bekliyor. Kova; saygı görmesi için saygı göstermesi gerektiğini, sorumluluklarını yerine getirmeyi, menfaati için insanları aptal yerine koyarak gerekli gereksiz yalan söylememeyi, kendisini sadece zekaya sahip olduğunu iradeden(aslan) bir haber olduğunu fark etmeden istediği koşulları sağlayabilmesi zor gibi.Herkes özgür olsun kimse kimseye karışmasın ama ben herkesi kullanayım çünkü onlardan daha uyanık ve zekiyim dedikçe baskılanmakta. Görüdüğüm en baskılanmış insanlar Kova kadınları.Özellikle evli olanları.Neyse bu konuya girmicem.
07-11-2012 10:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

:D tam bir kova erkeğini oynuyor dedim haritaya baktım.. 3 adet gezegen kovada..

hele şu videonun 5. dakikasından sonra ki konuşmalar makara

bence yarın parkta buluşalım.. bu da bi fikir
-buluşalım mı?
yaannniii ıııı sayın koçarslanlının gönlü olsun diye yoksa benim için farketmez buluşsam ne olacak buluşmasam ne olacak yanni makara

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
07-16-2012 11:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Alıntı:

Kesinlikle katılıyorum sana.Ben bundan daha erkeğim dediğim erkekler Kova burcu erkeği.

gülücük Ne büyük laflar etmişim vay arkadaş.Plutonyen bir kova erkeği bunları teeek tek yutturuyor banagülücük)
11-04-2012 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Flawless Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Kova burcu erkeklerinin çok farklı bi havalarının olduğunu düşünüyorum ya da bana çekici geliyor olabilirler :D Şu zamana kadar beğendiğim bütün erkekler kova burcuydu resmen gidip onları buluyorum. Önüme 10 erkek dizilse yine gider kova burcu olanı seçerim gülücük Ama evlenilecek erkek olduklarını düşünmüyorum açıkcası, güzel bir ilişki oluyor evet ama ilerleyen zamanlarda sanki sizi bırakıp gidecekmiş gibi bi his oluşturuyorlar. Bir de hani ayrıldık ama arkadaş kalalım durumu varya en iyi kova burcu erkeklerinde oluyor sanırım gülücük) Arkadaş kalmak daha iyi :D Bunları diyorum ama iki gün sonra gidip yine bi kova burcu erkeği bulurum kesin :D
10-11-2014 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Екетарина Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Kova burcları erkekleri genelde kuul insanlardır, ayrı bir havaları var diğer gruptaki burçlara bakıldığında. dikkat çeken tiplerdir.
Açıksözlüdürler, ne düşünürlerse söylerler,
Güvenlerini kazanmak zordur, hemen herkese güvenmezler, güvenini kazanmak için dürüst olduğunuzu kanıtlamanız gerek, bir noktada yanlış yaparsanız kafasında bitersiniz.
#dostlukları on numaradır, bunlardan çok iyi arkadaş olur
#en temel özellikleri özgür olmalarıdır. Kısıtlamaya gelmezler. Onlar yalnız kuştur. Birine bağlı yaşamak onlara göre değildir, rüzgarın estiği yöne değil kafasının estiği yöne giderler. Özgürlüğü sevdikleri için macerayıda severler, sırtına çantasını alıp dünyayı gezmek tamda onlara göredir.
# ilişkilerine baktığımızda genelde kimseye bağlı değillerdir, ilişki yanlısı değildirler, eğer ki çok sevdiği biri olursa özgürlüğü ve sevgisi arasında seçim yapmak zorundadırlar, genelde özgürlük kazanır. Bu erkekler ilk aşktan sonra pekte aşk a güvenleri kalmaz. Eğer ilk aşkı değilseniz bu kişiyle ilişkiniz biraz zor olabilir.
#umursamazdırlar, evet öyledirler,
#hava grubu etkisiyle sürekli değişken bir yapıları vardır, bir saat önce yapmam dediği birşeyi bir saat sonra yaparken görebilirsiniz.
#kararsızdırlar, ve bazen ani kararlar verebilirler
#eğlenmeyi, gezmeyi hayatının her gününü dolu dolu yaşamayı ister
02-20-2015 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kova Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 10 27,253 04-18-2020 05:17 PM
Son Mesaj: Merau
  Kova Burcu ve Kova'nın Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 4,449 02-06-2015 02:41 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Kova Burcu ve Özellikleri ay_se 56 67,180 08-23-2014 01:00 AM