Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

üyelerin analizleri
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Cvp: üyelerin analizleri
El Auria Yazılan:tuğçe doğum yıldızı:ANURADHA

VERDİĞİ ÖZELLİKLER:masum bir yüz ifadesi,dikkat çeken cazibeli bir bir bayanı işaret eder..özellikle vücutta bel kısmı güzeldir..karakter olarak ise;saf kalplilik vardır..kibirli değilsin..modayı takit etmek ve şaşalı giyinmek yerine sade ve kendine yakışanı giyen bir bayandır..büyüklerine her zaman saygılı davranırsın..ayrıca çevrendeki arkadaş halkasının başı gibisindir..yani genelde senin yaptığın planlara uyarlar.eğitim ve kazanç yolarına bakarsak;müzik ve güzel sanatlara ilgin vardır..eğer müzikle ilgilenirsen akademik derece elde edebilirsin..profesyonel dansçılar genelde bu takım yıldızın etkisinde doğmuştur..Aile hayatın ise;eşine çok düşkün bir bayan olacağın görülüyor..dini kurallara da riayet eden bir bayan olabilirsin..çocuklarına örnek bir anne olacağın görülüyor..eşinin akrabaları ile mutlu bir yaşamın olabilir..ama dah açok kendine vakit ayırmak isteyeceksin..ve sağlık;düzensiz regli,baş ağrısı ve burun ile ilgili sorunlar..mesela nezle olduğun zaman hassaslık artar..yara olur vs.

e lauria çok ama çok teşekkür ederimask evlilik ve maddiyat için ne söylersin.-)bu arada güzel sanatlara ilgim var ama tam anlamıyla fen bilimlerin denizinde boğulmaktayımgülücük
01-15-2009 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: üyelerin analizleri
benımkınede bakarmsısınz uyelığım 1 ay oldu marakla beklıyorum

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
01-15-2009 08:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselen_oğlak Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Sevgili EL AURİA hariyamı eklediğin için teşekkür ederim.Banada yorum yaparsan sevinirim ayrıca benim bir kaç sorum olacak vedıc haritasında tarihler var bu tarihler ne anlama geliyor ve ben 93 te evlendim o tarih yok büyük kızımı 95 de doğum yaptım o tarihte yok küçük kızımı 2003 de doğum yaptım o da yok neden bazı tarihler yok.Cevaplarsan sevinirim çünkü hint astrolojisi hakkında hiç bir bilgim yok.Eğer yanlış bir soru sorduysam özür dilerim.

01-16-2009 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

haritanın alt kısmındaki tarihlerde illa bişey olacak diye bir kaide yok..o tarihler gezegenlerin sizi etkilemeye başladığı tarihlerdir..gezegen yerleşimleriniz ve görünümler çok önemlidir..onlara takılmayın lütfen..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-16-2009 04:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kariyb Çevrimdışı
Üye
**

benimkini de yorumlarmısın .teşekkürler. 24.01.1975 10:30 istanbul
01-16-2009 10:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

01.01.1973..01.00..rize..bana da yorum yapar mısın..
01-17-2009 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Ben de olası gülücük) natal haritamla, sıraya gireyim. Belki de, bu çalışmanız olası saate bir derinlik ve kesinlik (sevgili Yıldırım'ın kulaklarını bir kez daha çınlatayım. gülücük ) kazandırır.

19.04.1988.
Üsküdar - İstanbul.
07:20.

01-17-2009 04:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

nurbanu10 Yazılan:01.01.1973..01.00..rize..bana da yorum yapar mısın..

güneş burcu:yay

ay burcu:akrep

yükselen:terazi

gezegen yerleşimleri:

güneş-jüpiter-rahu-merkür:3.evde

ay-mars-venüs:2.evde

satürn (retro) :8.evde

ketu : 9.evde

anneye düşkün bir bayan daha..eşinizi temsil eden gezegen merkür..eşinizin dahil olduğu doğum yıldızı Moola,sizin dahil olduğunuz doğum yıldızı Anuradha..haritanızda eş gezegeniniz olan merkür bir hava grubudur..ama ana haritada da iilişki haritasında da ateş grubunda yerleşmiş..ateş ve hava birbirine ihtiyacı olan elementlerdir..ayrıca eş gezegeniniz evlilik haritanızda koç burcunda..bu da eşiniz hakkında oldukça canı tez,liderlik vasıflarına sahip,otoriteyi seven,herşeyin anahtarını elinde tutmak isteyen bir bey olduğunu gösterir..başka açılara bakmadan söylüyorum bunları..yanılma payım olabilir..ama aynı zamanda çok merhametli ve sevecendir..sizleri kimseye rezil ve meuhtaç etmez.kendini düşünen bencil bir bey değildir..çocukları ile oynamayı ve vakit geçirmeyi sever..sanki bir kız çocuğu var ve ona çok düşkün..sizin doğum yıldızınız ise ana haritada su grubu olan akrep te ilişki ve evlilik haritasında ise toprak grubu olan başak burcunda.yine birbirine ihtiyacı olan elementler..kendinizle çelişmediğinizi ruhsal kargaşalar yaşamadığınızı gösteren bişeydir..haritanızda en yüksek dereceye sahip olan gezegen yani atma karaka dediğimiz gezegen jüpiter..evlilik haritanızda 1.evinize ve akrep burcuna yerleşmiş..siz de yay özelliği yanısıra akrep lere ait bir çok özellik bulunmaktadır..etkileyici gözler,yüksek sezgi gücü,keskin zeka..ayrıca hırs gezegeni olan rahu da 1.evde..bu da fiziksel anlamdaki güzelliğinizi desteklerken ana haritada 2.evinize yerleşen venüs yüz güzelliğinize de yardım etmiş..evlilik haritanızda 1.eve yerleşen rahu,evlendikten sonra maddi genişliğe ulaştığınızı da gösterir.ayrıca kendi paranızı kazanma potansiyeliniz var..bir kadın desteği görülüyor hayatınızda ki bu büyük ihtimalle anneniz..ayrıca bir de erkek desteği var ama bu baba değil..eşiniz olabilir ve ya erkek bir akraba erkek kardeş olabilir..yaptığınız iş kadınlar üzerine olabilir.yada o konuda iş yapmaya başlarsanız başarılı olacağınızı gösterir..çünkü destekleriniz var..haritanızda bu konu CHANDRA MANGALA adlı yoga ile desteklenmekte..ay ve mars ın oluşturduğu bir yogadır..bu yoga,aynı zamanda akraba ve arkadaş kadınlarla anlaşamadığınızı ve kadınlardan zarar göreceğinizi anlatır..özellikle maddi kayıplar olabilir..bakın evliliğinize etki eden kadınlarda var..ve bunlar tehlikeli olabilir..çünkü yoganın mars kolu 7.evinizide yönetiyor..evlilik haritanızda ise,kariyerden ve eşten gelen kazançlar evinde yerleşmiş mars..bu konuda kayıplar yaşatabilir..ama sanki anneniz bir set gibi bütün bu olumsuzlukların önünde engel oluyor..

devam edecek..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-17-2009 10:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

ruhu yöneten gezegen :ay
zihni yöneten .. :merkür
kardeşilşkilerini yön. :satürün
Anne :güneş
baba :mars
çocuklar :jüpiter
akraba :venüs
eş :RAHU
bunların kısaca anlamları nelerdir acaba...?
benim haritamda böyle imiş..
01-17-2009 05:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

banada harıta yorumu yaparmısınız harıtam uyelerın doğum harıtaları bolumde var cok merak edıyorum yorum yapan bırı olursa cok sevınırım.

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
01-17-2009 06:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ÜYELERİN VEDIC HARİTALARI El Auria 30 40,787 09-30-2012 02:41 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir