Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

üyelerin analizleri
Yazar Mesaj
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: üyelerin analizleri
(01-12-2017 02:45 AM)Alejandro Yazılan:  Kimse bana destek olmamış yine yazdığımla kalmışım sevgiler.

Şaka yapıyorum tabikii

Forumu hareketlendirmek adına her şeyi yapabiliriz ben yine eskisi gibi boş konularımı açmaya devam ederim

Kızlar dayanışması yaptık
(Umarım yazıştığım üyeler bayandı, kendime çok büyük oham olur saskin.w )

Ayrıca konuların boş filan değil alihandro (Alihan demekten daha çok hoşuma gidiyor nickin :D ) ben gizli gizli girip okuyup baya bilgi birikimi yapıyorum gülücük çünkü bazı başlık altında öğrendiğim bilgileri, 40 gün araştırsam zor öğrenirim...

Konu ne hale geldi.... ama zaten site kurucusu siteyi gözden çıkardım demiş :(
Hangi ara ne oldu da güzelim site bu hale geldi, kurucu kırıldı diğer bilgili arkadaşlar gitti, sitede temizlik oldu aðla... anlayamadım
01-12-2017 05:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-12-2017 05:49 AM)gemini Yazılan:  Konu ne hale geldi.... ama zaten site kurucusu siteyi gözden çıkardım demiş :(
Hangi ara ne oldu da güzelim site bu hale geldi, kurucu kırıldı diğer bilgili arkadaşlar gitti, sitede temizlik oldu aðla... anlayamadım

Sanırım forum kültürüyle ilgili bir konu
yıllarca emek ver bildiğin pek çok şeyi paylaş
ama örneğin başkası blog açsın yüzeysel aylık yorumlar yapsın
o kişiyi kısa sürede binlerce kişi takip etsin, popüler olsun
biz burada 50-60 kişi takılalım,
bir de bu psikolojisi bozuk hazırcı tiplerle uğraşalım laf işitelim gülücük

ben de işi gırgıra vurdum Twitter üzerinden

01-12-2017 02:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(01-11-2017 11:16 PM)Alejandro Yazılan:  İkincisi , dilek abla çok ama çok iyi bir insan kalktı başka şehirlerden benim mağazama benimle tanışmaya hatta üstüne molama kadar bekledi oturduk yemek yedik çoo güzel astroloji dolu saat geçirdik. Şimdi kalmış böyle bir tavırla yaklaşmanı sessizlikle karşolayamam

Her zmaan sevgiyle ve mutlulukla ...

alişşş ene sen beni sevdinmiydi :D
ne yalan söyliyim. dedim herhalde çok car car konuşturup çocuğu bıktırdım. sıkılmış gibiydin.
ayy sevindim ya :D

(01-11-2017 11:40 PM)Libra Yazılan:  Dilek haklısın Astrolojiyle azıcık da olsa ilgilenen kişi retro varmış susayım ben der telefonuma bilgisayarıma dikkat edeyim der Biraz daha anlıyorsa lunarına bakar merkür retroda mı diye O zaman ekstra dikkat eder
(Ben bu ay şanslıydım lunarımda merkür retroda değildi beni pek etkilemedi)

merkür retros, ama bireysel haritasında retro! yani bütün ömrü boyunca taşıyacağı birşşey.. vede sınavı yani..

(01-12-2017 12:01 AM)gemini Yazılan:  Ben gerçekten çok bilmiyorum astrolojiyi... Hele burdaki arkadaşları görünce kendimden de bir utanıyorum.. Kaç sene önce merak saldım ama bi adam gibi öğrenemedim diyee... bazen burda bir arkadaş haritamla ilgili yorum yapınca hem acayip sevinip ask hem de mahçup oldum..

Yalnız siz şimdi ay burcu da aslanda diyince :D of dedim benim ufak versiyonummuyuş sürprizzz
Bende mi forumda onun gibi görünüyorum diye korktum da...sürprizzz

hımmmm biraz düzelteyim cnm.
mesele, sürekli birşeyler sorulması ve ısrar edilmesi..
sen gelip ayda yılda birşey soruyorsun ve onuda üsluubnla yapıyorsun..
ama bu şizorfren çok alakasız bir başlıkta hemen konuya girip banada yorum yapın off çok bunalımdayım ben yeaa.. zaten baştan bende diğer arkdşlarda hımm bir yardımcı olalaım diye cevapladık ama "işi yüzsüzlüğe vurdurması" sizin gibi arkadaşlarada tavır aldığımız izlenimi uyandırmış, sizleride üzmüş, kendi adıma bu yanlış anlaşılmadan ötürü özür dilerim..
bende ilk girdiğimde yorum istemiştim. o yorumlar bnm hızlıca ilerlememi sağladı..

yani herşey kararında ve düzgünce üslubunda güzeldir...
kendini bu kadar iyi ifade eden birine karşı boynumuz kıldan incedir..

saygılar.. gülücük

(01-12-2017 12:05 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  @Gemini sizden hiç öyle bir izlenim almadım ama benim de astroloji bilgim çok matah bir durumda olmadığı için aylar önce yorumunuzu gördüğüm 1-2 konuda yorum da yapamadım. Gerçekten olayı güzel açıklamışsınız gülücük Ve çoğu şeyde yorum yapamadığım için ben de mahcup duruma düşüyorum,forumda aynı kaderi paylaşıyoruz.

olabilir...
bende astroloji ile ilk 2012 ekiminde tanıştım.. hiiç bişi anlamadım off ya diye sıkılıp bırakmıştım. sonraa 2014 mayısında tekrar başladım.. sonra tam gaz bugünlere...

demem o ki bir gün bi ilham gelir hepimizi geçer gidersin ;)

BİRDE ŞU AY ASLANLAR...

ay hissedişimiz ya.. mesala bende kendim gibi ay ikizleri seviyorum.. ay aslanlarda birbirlerini seviyorsunuz normal
fakat o ay aslanda olunca özellikle bayanlardan belkide o şizofren harici m....... nickli üyenin sürekli forumda, ben ay aslanıyım ben böyle üstten konuşurum demesinden ötürü bir soğukluk var işte.. elektrik alamıyorum napim sürprizzz
01-12-2017 09:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: üyelerin analizleri
Dilek, tatlım seni mi kıracağım bırakırım ay aslanlığı hatta venüs aslanı da bırakıyorum İkizler artık onlar ask

m... nin özrü kabahatinden büyükmüş Bu saygısızlık
Ama şimdi yani bir dengesiz böyle çıktı diye bizi de harcama be utangaç

canımsın
01-12-2017 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Haritamı Hintli bi Astrologa yorumlattım.Akademik kariyer için uygun olduğumu ve çok başarılı olacağımı söyledi.Yüksek lisansı alışılmadık bi konu üzerinde yapacaksın dedi.Klasik astrolojiye göre ise haritamda akademik kariyer göstergesi yok.Kafamı karıştırıyor bu durum.
Whole sign a göre bile çok farklı haritam.Hangisini dikkate almalıyız?

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
04-11-2019 08:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(04-11-2019 08:16 PM)justicee Yazılan:  Haritamı Hintli bi Astrologa yorumlattım.Akademik kariyer için uygun olduğumu ve çok başarılı olacağımı söyledi.Yüksek lisansı alışılmadık bi konu üzerinde yapacaksın dedi.Klasik astrolojiye göre ise haritamda akademik kariyer göstergesi yok.Kafamı karıştırıyor bu durum.
Whole sign a göre bile çok farklı haritam.Hangisini dikkate almalıyız?

10. evin gayet güzel şans noktan ,jüpiterin burda ayrıca eğitim evininde oğlak burcu var yöneticisi satürn 12. evinde 9. evin doğal yöneticisi 10. evdeki jüpiterle güzel açı yapmış bence klasik astrolojide de var göstergeler, ayrıca kova burcunda jüpiter akademik kariyeri ddestekliyor olabilir bende var yükseklisans mezunuyum,güneşin ve venüsünde asc nle kavuşum yapmış bunlarda iyi yerlere geleceğini gösterir gibime geldi.

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
04-12-2019 11:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Teşekkür ediyorum yorumunuz için.Umarım iyi yerlere gelebilirim.Akademik kariyer için 3-9 aksı vurgulanmış olmalı diye biliyordum eksik biliyormuşum demek ki.Bir de whole sign mı placidus mu?

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
04-12-2019 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Rica ederim, ben placidus a göre bakıyorum o hana mantıklı geliyor.

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
04-12-2019 09:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ÜYELERİN VEDIC HARİTALARI El Auria 30 40,763 09-30-2012 02:41 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir