Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ
Yazar Mesaj
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ
İLK BAŞTA JÜPİTER İN TRANSİT GEÇTİĞİ EVLERE NELER SUNDUĞUNU ÖĞRENELİM..

TR JÜPİTER 1.EVDE İSE;OLUMSUZ KOŞULLAR GETİRECEĞİNE İNANILIR..BU GEÇİŞ,HİNT ASTROLOJİSİNDE OLUMSUZ SAYILIR..

TR JÜPİTER 2.EVDE İSE;BU GEÇİŞ,MADDİ KAZANCA NEDEN OLUR..

TR JÜPİTER 3.EVDE İSE;KORKU VE HASTALIĞI GETİRİR..

TR JÜPİTER 4.EVDE İSE;BU GEÇİŞ PARANIN KAYBINI VE İÇSEL KORKUYU TETİKLER..

TR JÜPİTER 5.EVDE İSE;KAZANÇ VE MUTLULUĞU SUNAR..

TR JÜPİTER 6.EVDE İSE;HASTALIĞI VE ÜZÜNTÜYÜ GETİRİR..

TR JÜPİTER 7.EVDE İSE;BİREYSEL SAYGI VE MUTLULUĞU SAĞLAR..

TR JÜPİTER 8.EVDE İSE;BU GEÇİŞ,FİZİKSEL VE ZİHİNSEL SIKINTILARA SEBEP OLUR.

TR JÜPİTER 9.EVDE İSE;BİRÇOK MUTLULUK VE PRESTİJ KAZANIMINA SEBEP OLUR..AYRICA BİR ÇOK KİŞİ TARAFINDAN SAYGI GÖRÜLÜR..

TR JÜPİTER 10.EVDE İSE;BU GEÇİŞ,BULUNDUĞU ORTAMLARDA KÜÇÜK DÜŞMESİNE SEBEP OLACAK BİR ÇOK OLAYIN GELİŞMESİNE NEDEN OLUR..

TR JÜPİTER 11.EVDE İSE;MUTLULUĞA NEDEN OLUR VE MADDİ ANLAMDA GELİŞMELER GÖZLEMLENİR..

TR JÜPİTER 12.EVDE İSE;HASTALIĞA VE KORKUYA SEBEP OLUR...

ÇEVİRİ:PHALDOR(ÇEVİRİLERİMİN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE İZİNSİZ KOPYALANMASI TAMAMEN YASAKTIR..AKSİ TAKDİRDE GEREKLİ MÜDAHELE YAPILACAKTIR..EMEĞE SAYGI!)

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-09-2009 12:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ
SATÜRN HER BURÇTA 2,5 YIL BOYUNCA KALIR.BUNDAN DOLAYI ONUN TRANSİTLERİ ÇOK ÖNEMLİDİR.NATAL AY YERLEŞİMİNE GÖRE SATÜRN,12-1 VE 2.EVİ GEÇENE KADAR KİŞİ DE SADE SADHİ DENEN DURUM OLUŞUR..BU DA SATÜRN ÜN 12.EVE YERLEŞİMİNDEN İTİBAREN 7,5 SENE DEVAM EDER..BU DÖNEMDE RUHSAL SIKINTILAR TABİRİ CAİZSE TAVAN YAPAR..KİŞİ KENDİSİNİ HUZURSUZ HİSSEDER..MADDİ VE MANEVİ ANLAMDA OLDUKÇA OLUMSUZ BİR DÖNEMDİR..

TR SATÜRN 1.EVDE İSE;BÜYÜK ACIILAR VE YOK OLUŞLARI GETİRİR..

TR SATÜRN 2.EVDE İSE;SAĞLIK KAYBI VE ÜZÜNTÜ GETİRİR..

TR SATÜRN 3.EVDE İSE;MUTLULUK VE PARA KAZANCI VERİR..

TR SATÜRN 4.EVDE İSE;SIKINTILAR,FİZİKSEL VE ZİHİNSEL HUZURSUZLUKLAR VE KORKU HİSSİ UYANDIRIR..

TR SATÜRN 5.EVDE İSE;VARLIĞIN KAYBI VE ÇOCUKLARDAN YANA SIKINTILAR GETİRİR..

TR SATÜRN 6.EVDE İSE;MUTLULUK VE PARA KAZANCI SAĞLAMAMIZA YARDIM EDER..

TR SATÜRN 7.EVDE İSE;HAYATIMIZDA İLİŞKİLER KONUSUNDA ZAYIFLIKLAR OLUŞMASINA NEDEN OLUR..BERABERİNDE FİZİKSEL VE ZİHİNSEL RAHATSIZLIKLAR VERİR..

TR SATÜRN 8.EVDE İSE;GİZLİ VE AÇIK DÜŞMANLIKLAR,HASTALIKLAR VE STRES..,

TR SATÜRN 9.EVDE İSE;GELİRLERDE GECİKMELER,ZEVKLERE DÜŞKÜNLÜK YÜZÜNDEN VARLIĞIN KAYBI YAŞANIR..

TR SATÜRN 10.EVDE İSE;SIKINTILARDA VE DÜŞMANLIKLARDA ARTIŞ..

TR SATÜRN 11.EVDE İSE;MUTLULUK VE GELİR KAZANCI..

TR SATÜRN 12.EVDE İSE;HER YÖNDEN SIKINTI VE ÇOK OLUMSUZ BİR DÖNEM..

ÇEVİRİ:PHALDOR

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-09-2009 12:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

MARS TRANSİTLERİ 3-6 VE 11.EVDEN GEÇERKEN OLUMLU SAYILIR..MARS,BİREYİ ÇOK SALDIRGAN VE CESARETLİ YAPAN SAVAŞÇI GEZEGENDİR..

TR MARS 1.EVDE İSE;FİZİKSEL VE YA ZİHİNSEL PROBLEM YAŞAMA KORKUSU OLUŞUR..

TR MARS 2.EVDE İSE;GÖZLE İLGİLİ SAĞLIK SORUNLARI VE PARA KAYBI

TR MARS 3.EVDE İSE;MUTLULUK VE MADDİ KAZANÇLARI SUNAR.

TR MARS 4.EVDE İSE;SIKINTI VE DÜŞMANLARDAN GELECEK KORKUYU OLUŞTURUR..

TR MARS 5.EVDE İSE;SAĞLIK VE PARA KAYBI

TR MARS 6.EVDE İSE;MUTLULUK VE MADDİ KAZANÇLAR

TR MARS 7.EVDE İSE;PARA KAYBI,SAĞLIĞIN ZAYIFLAMASI VE SAVURGANLIK SONUCU MADDİ KAYIPLAR

TR MARS 8.EVDE İSE;NEFSANİ ARZULARA UYMA VE ŞEHVETE EĞİLİM HİSSİ UYANDIRIR..BU YOLLA KAYIPLAR YAŞATIR..

TR MARS 9.EVDE İSE;HASTALIK GETİRİR

TR MARS 10.EVDE İSE;BU GEÇİŞ,YAŞANACAK BİR ÜZÜNTÜ ARDINDAN GELEN MUTLULUĞU İŞARET EDER..

TR MARS 11.EVDE İSE;MUTLULUK VE MADDİ KAZANÇLAR

TR MARS 12.EVDE İSE;ÜZÜNTÜ VE HASTALIK GETİRİR

01-09-2009 12:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

VENÜS ÜN HARİTADAKİ KONUMU OLDUKÇA ÖNEMLİDİR..GÜÇLÜ BİR VENÜS,KİŞİNİN YAŞAMINDA OLDUKÇA OLUMLU ETKİLER ÜRETİR..

TR VENÜS 1.EVDE İSE;MUTLULUĞU GETİRİR VE DÜŞMANLAR ÜZERİNDE BİREYSEL GALİBİYETİ SUNAR..

TR VENÜS 2.EVDE İSE;MADDİ KAZANIMLAR SAĞLAR

TR VENÜS 3.EVDE İSE;MUTLULUK VE MADDİ KAZANÇ

TR VENÜS 4.EVDE İSE;MADDİ KAZANÇLAR VE BERABERİNDE KONFORU GETİRİR..

TR VENÜS 5.EVDE İSE;MADD, KAZANÇLARDA ARTIŞ VE ÇOCUKARDAN GELEN MUTLULUKLAR

TR VENÜS 6.EVDE İSE;BU GEÇİŞ SIKINTI VERİR..DÜŞMANLARIN SAYISINDA ARTIŞ VE ONLARDAN GELECEK SIKINTILARI GÖSTERİR..

TR VENÜS 7.EVDE İSE;BU GEÇİŞ;PARA BAKIMINDA SIKINTI VE KAYBI GÖSTERİR

TR VENÜS 8.EVDE İSE;PARANIN KAZANCINI GÖSTERİR..

TR VENÜS 9.EVDE İSE;MUTLULUK VE MADDİ KAZANÇLAR

TR VENÜS 10.EVDE İSE;DİNİ İNANÇLARDA ZAYIFLAMA VE MUTSUZLUĞU GÖSTERİR

TR VENÜS 11.EVDE İSE;BU GEÇİŞ STRESİ GETİRİR FAKAT MADDİ KAZANIMLARDAKİ ARTIŞTA GÖRÜLÜR..

TR VENÜS 12.EVDE İSE;VARLIKTA ARTIŞI GÖSTERİR..

01-09-2009 12:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kovakızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

El Auria Yazılan:İLK BAŞTA JÜPİTER İN TRANSİT GEÇTİĞİ EVLERE NELER SUNDUĞUNU ÖĞRENELİM..

TR JÜPİTER 1.EVDE İSE;OLUMSUZ KOŞULLAR GETİRECEĞİNE İNANILIR..BU GEÇİŞ,HİNT ASTROLOJİSİNDE OLUMSUZ SAYILIR..

TR JÜPİTER 2.EVDE İSE;BU GEÇİŞ,MADDİ KAZANCA NEDEN OLUR..

TR JÜPİTER 3.EVDE İSE;KORKU VE HASTALIĞI GETİRİR..

TR JÜPİTER 4.EVDE İSE;BU GEÇİŞ PARANIN KAYBINI VE İÇSEL KORKUYU TETİKLER..

TR JÜPİTER 5.EVDE İSE;KAZANÇ VE MUTLULUĞU SUNAR..

TR JÜPİTER 6.EVDE İSE;HASTALIĞI VE ÜZÜNTÜYÜ GETİRİR..

TR JÜPİTER 7.EVDE İSE;BİREYSEL SAYGI VE MUTLULUĞU SAĞLAR..

TR JÜPİTER 8.EVDE İSE;BU GEÇİŞ,FİZİKSEL VE ZİHİNSEL SIKINTILARA SEBEP OLUR.

TR JÜPİTER 9.EVDE İSE;BİRÇOK MUTLULUK VE PRESTİJ KAZANIMINA SEBEP OLUR..AYRICA BİR ÇOK KİŞİ TARAFINDAN SAYGI GÖRÜLÜR..

TR JÜPİTER 10.EVDE İSE;BU GEÇİŞ,BULUNDUĞU ORTAMLARDA KÜÇÜK DÜŞMESİNE SEBEP OLACAK BİR ÇOK OLAYIN GELİŞMESİNE NEDEN OLUR..

TR JÜPİTER 11.EVDE İSE;MUTLULUĞA NEDEN OLUR VE MADDİ ANLAMDA GELİŞMELER GÖZLEMLENİR..

TR JÜPİTER 12.EVDE İSE;HASTALIĞA VE KORKUYA SEBEP OLUR...

ÇEVİRİ:PHALDOR(ÇEVİRİLERİMİN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE İZİNSİZ KOPYALANMASI TAMAMEN YASAKTIR..AKSİ TAKDİRDE GEREKLİ MÜDAHELE YAPILACAKTIR..EMEĞE SAYGI!)

selam el auria
yazın dikkatimi çekti.ben daha yeni olduğum için sadece araştırıyorum.birşeyler sormak istiyorum sana ben kova burcuyum.yıllardır sıkıntı sıkıntı. şimdi edindiğim bilgiler den dolayı bunları söylüyorum.jüpiter kovaya girince kovalar bu yıl çok rahatlayacak diyo herkes.mutlaka kişiden kişiye de değişiyor olabilir bilemiyorum. umuyorum o iyilerin içinde bende varımgülücük sorum şu :yazında diyor ki tr jüpiter 3. evden geçiyorsa hastalık ve korku verir.kendi transit haritamda sanırım yanlış anlamıyorsam eğer jüpiter benim 3. evimden geçiyor. bu durumda beni kötü mü etkileyecek.
normal haritamda jüpiter boğada ve 3. evde açılarıda kötü.tr hatitadada kovada ve 3. evde bu nedemek acaba bana bilgi verebilirmisiniz. iyi geceler diliyorum

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=o...90377&ast=
01-10-2009 03:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kovakızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

El Auria Yazılan:SATÜRN HER BURÇTA 2,5 YIL BOYUNCA KALIR.BUNDAN DOLAYI ONUN TRANSİTLERİ ÇOK ÖNEMLİDİR.NATAL AY YERLEŞİMİNE GÖRE SATÜRN,12-1 VE 2.EVİ GEÇENE KADAR KİŞİ DE SADE SADHİ DENEN DURUM OLUŞUR..BU DA SATÜRN ÜN 12.EVE YERLEŞİMİNDEN İTİBAREN 7,5 SENE DEVAM EDER..BU DÖNEMDE RUHSAL SIKINTILAR TABİRİ CAİZSE TAVAN YAPAR..KİŞİ KENDİSİNİ HUZURSUZ HİSSEDER..MADDİ VE MANEVİ ANLAMDA OLDUKÇA OLUMSUZ BİR DÖNEMDİR..

TR SATÜRN 1.EVDE İSE;BÜYÜK ACIILAR VE YOK OLUŞLARI GETİRİR..

TR SATÜRN 2.EVDE İSE;SAĞLIK KAYBI VE ÜZÜNTÜ GETİRİR..

TR SATÜRN 3.EVDE İSE;MUTLULUK VE PARA KAZANCI VERİR..

TR SATÜRN 4.EVDE İSE;SIKINTILAR,FİZİKSEL VE ZİHİNSEL HUZURSUZLUKLAR VE KORKU HİSSİ UYANDIRIR..

TR SATÜRN 5.EVDE İSE;VARLIĞIN KAYBI VE ÇOCUKLARDAN YANA SIKINTILAR GETİRİR..

TR SATÜRN 6.EVDE İSE;MUTLULUK VE PARA KAZANCI SAĞLAMAMIZA YARDIM EDER..

TR SATÜRN 7.EVDE İSE;HAYATIMIZDA İLİŞKİLER KONUSUNDA ZAYIFLIKLAR OLUŞMASINA NEDEN OLUR..BERABERİNDE FİZİKSEL VE ZİHİNSEL RAHATSIZLIKLAR VERİR..

TR SATÜRN 8.EVDE İSE;GİZLİ VE AÇIK DÜŞMANLIKLAR,HASTALIKLAR VE STRES..,

TR SATÜRN 9.EVDE İSE;GELİRLERDE GECİKMELER,ZEVKLERE DÜŞKÜNLÜK YÜZÜNDEN VARLIĞIN KAYBI YAŞANIR..

TR SATÜRN 10.EVDE İSE;SIKINTILARDA VE DÜŞMANLIKLARDA ARTIŞ..

TR SATÜRN 11.EVDE İSE;MUTLULUK VE GELİR KAZANCI..

TR SATÜRN 12.EVDE İSE;HER YÖNDEN SIKINTI VE ÇOK OLUMSUZ BİR DÖNEM..

sevgili el auria
yazını okumaya devam ediyorum.tekrar rahatsız etmek istemezdim ama çok merak ettim. kusura bakma noolur
yazında tr satürn 11 evdeyse mutluluk ve gelir kazancı getirir demişsin Benim normal haritamda satürn aslanda ve 6. evde.Tr haritamda ise 11.evimde , bu durumda bana mutluluk ve kazanç getirebilir diyebilirmiyim acaba. yoksa yanlış mı anlıyorum.başka türlü mü bakılıyor acaba.şimdiden teşekkür ederim

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=o...90377&ast=
01-10-2009 03:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

RE: TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ
satürn aslan burcunda rahatsızdır..düşer..o yüzden olumlu neticeler almak mümkün olmayabilir..ama sadece buna bakarak bir değerlendirme yapamayız..buradaki yazılar genellemedir..detaylar oldukça önemlidir..

01-10-2009 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: RE: TR GEZEGENLERİN EVLERE ETKİLERİ
amine Yazılan:transitlere nasıl bakılıyo??

gezegenlerin günlük konumlarına göre bakılır..ayrıca vedic te ay a göre transit yorumu yapılır..

01-14-2009 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

kovakızı Yazılan:selam el auria
yazın dikkatimi çekti.ben daha yeni olduğum için sadece araştırıyorum.birşeyler sormak istiyorum sana ben kova burcuyum.yıllardır sıkıntı sıkıntı. şimdi edindiğim bilgiler den dolayı bunları söylüyorum.jüpiter kovaya girince kovalar bu yıl çok rahatlayacak diyo herkes.mutlaka kişiden kişiye de değişiyor olabilir bilemiyorum. umuyorum o iyilerin içinde bende varımgülücük sorum şu :yazında diyor ki tr jüpiter 3. evden geçiyorsa hastalık ve korku verir.kendi transit haritamda sanırım yanlış anlamıyorsam eğer jüpiter benim 3. evimden geçiyor. bu durumda beni kötü mü etkileyecek.
normal haritamda jüpiter boğada ve 3. evde açılarıda kötü.tr hatitadada kovada ve 3. evde bu nedemek acaba bana bilgi verebilirmisiniz. iyi geceler diliyorum

şimdi senin transitlerine baktım..aynen şu şekilde;

güneş,merkür,jüpiter ve rahu 2.evinde

ay ve satürn 9.evinde

ketu 8.evinde

mars 1.evinde

venüs 3.evinde
yerleşimler bu şekilde..okuyabilirsin ev geçişlerini..

01-15-2009 12:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  TRANSİT GEZEGENLERİN ŞU AN Kİ KONUMLARI El Auria 12 15,669 03-02-2012 12:05 AM
Son Mesaj: aphrodite

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir