Değerlendir:
  • 46 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RUHUNUZDA HANGİ GEZEGEN SAKLI?
Yazar Mesaj
galaxia
Kayıtsız

Cvp: RE: RUHUNUZDA HANGİ GEZEGEN SAKLI?
Nihal Yazılan:Sevgili El Auria, atma karaka ve amatya karaka gezegenlerimi hesaplayabilir misiniz?
çok teşekkür ederim

RUHUNU YÖNETEN GEZEGEN: merkür

ZİHNİNİ YÖNETEN GEZEGEN: ay

KARDEŞ İLİŞKİLERİNİNE YÖN VEREN GEZEGEN: rahu

ANNE İLE İLİŞKİNE YÖN VEREN GEZEGEN: jüpiter

BABA İLE İLİŞKİNE YÖN VEREN GEZEGEN: güneş

ÇOCUKLARINLA İLİŞKİNE YÖN VEREN GEZEGEN: venüs

AKRABA İLİŞKİLERİNİ YÖNETEN GEZEGEN: satürn

EŞ GEZEGENİN İSE:mars
01-12-2009 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 1

RE: RUHUNUZDA HANGİ GEZEGEN SAKLI?
galaxia bana da ask

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-12-2009 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

Leda Yazılan:galaxia bana da ask

RUHUNU YÖNETEN GEZEGEN: satürn

ZİHNİNİ YÖNETEN GEZEGEN: rahu

KARDEŞ İLİŞKİLERİNİNE YÖN VEREN GEZEGEN: venüs

ANNE İLE İLİŞKİNE YÖN VEREN GEZEGEN: jüpiter

BABA İLE İLİŞKİNE YÖN VEREN GEZEGEN: mars

ÇOCUKLARINLA İLİŞKİNE YÖN VEREN GEZEGEN:güneş

AKRABA İLİŞKİLERİNİ YÖNETEN GEZEGEN: merkür

EŞ GEZEGENİN İSE:ay

inşallah senin yerleşimde yanılmıyorumdur leda yine de el auria gelince seninkini bir daha gözden geçiririz
01-12-2009 07:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

cok merak ettıgım bı konuydu paylasımlarınız cok guzel... benımkıne de yardım edebılırmısınız?

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
01-12-2009 09:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Nihal Yazılan:Sevgili El Auria, atma karaka ve amatya karaka gezegenlerimi hesaplayabilir misiniz?
çok teşekkür ederim

atma karaka gezegeniniz merkür

amatya karaka gezegeniniz ay sevgili nihal

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-12-2009 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Nihal Yazılan:
El Auria Yazılan:atma karaka gezegeniniz merkür

amatya karaka gezegeniniz ay sevgili nihal

Değerli zamanınızdan ayırdığınız için çok teşekkür ederim çiçek sanırım bugüne kadar hiç açılmayan çok kapımız var,,,

bu gezegenlerin yerleşimine bakarak hayatınızda en çok sizi oyalayan en çok ilgilendiğiniz konular açığa çıkar..3.ve 10.evlerin anlamlarını okursanız yardımcı olur..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-13-2009 10:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

amine Yazılan:benim atma ve amatya karakalarımada bakarmısınız lütfen

atma karaka gezegenin satürn
amatya karaka gezegenin venüs
matri karaka (anne) güneş..güneş kişiye hayat enerjisini veren kişiyi gösterir..sana bu enerjiyi veren kişi annenmiş..

bratri karaka (kardeş):jüpiter
eş i temsil eden gezegenin:rahu

01-16-2009 04:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

pardon El Auria gülücük 07.04.1985 16:35 istanbul

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
01-17-2009 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

ariess Yazılan:pardon El Auria gülücük 07.04.1985 16:35 istanbul

evet ariess senin benim için bir önceliğin olacak..niye mi çünkü doğum günün hayatta tek değer verdiğim ve şu an Allah ın rahmet deryasında yüzen anneciğimin doğum günü ile aynı..istediğin soruyu sorabilirsin bana gözkýrpma

şimdi atma karaka gezegeninin;güneş hayattaki yaşam enerjinin yine kendinde olduğunu düşünüyorsun..kimseye ihtiyacın olmadığı kanaatindesin kendine yettiğini düşünüyorsun..

amatya karaka gezegenin:ay yukarıda yazdıklarımın yanı sıra insanlardan sakladığın bir bir yüzün var..aslında sert gibi görünsende çok duygusal biri olduğun da bir gerçek..duygusal anlamda inişli çıkışlı ruh hallerine giriyorsun..acaba doğru mu gerçek mi düşünceleri arasında gidip geldiğin oluyordur..

anne yi temsil eden gezegen (matri karaka) :jüpiter
haritanda merkür retro :aaa ben bunu daha önce yaşamıştım sendromu çok olur özellikle şu sıralarda..çünkü merkür retro..hep eski de yaşamayı özlersin..eskiden ne kadar güzeldi herşey dediğinde oluyordur..aslında bu durum kötü..neden? çünkü eski de kalmak yeniye bakış açını değiştirir ve içinde hep bir tedirginlik barındırır..karar vermekte zorlanırsın..kararsız bir kişiliğin mi var?

venüs te retro:gerçekten sevilmediğini ve yahut kimseyi gerçekte sevemeyeceğini düşünürsün..bu tamamen bir kuruntudur..sen her zaman aşk ve sevgi anlamında ütopik kurgular yazarsın..hep kusursuz olanı beklersin..bir kişiye anlattığında karşıdaki insan ooo öyle birini bulursan bana da haber ver gibilerinden laflar söyler..aşkın ulaşılmaz olduğunu düşünüyorsun..ama böyle birini beklemektende vaz geçmiyorsun..olacak bir gün demişsindir yada hala bekliyorsundur..

satürn de retro:bunun anlamı yüzü gülen içi kan ağlayan demektir..insanların arasında belki senin için ne kadar neşeli,eğlenceli diye düşünürler ve senin için öyle düşünmelerine sebebiyet verirsin ama için olduğun ve göründüğünden daha olgundur ve daha ayakların yere basar pozisyondadır..satürn 4.evde aynı zamanda akrep te..zarar vermiş aile evine..zor bir çocukluk mu yaşadın?ev ve ebeveynlerle ilgili sorunların oldu mu ya da ne gibi sorunlar?özelden yazabilirsin..satürn ün 4.ev yerleşimlerini araştırıyorum da..aynı zamanda uranüs te bu evde...bu anne baba arasında bir uyuşmazlık olduğunu da gösterir..boşanma gibi bir olay var mı?ya da anne ölümü?çünkü anneden şefkat ve özen pek görmedin sanırım..babadan fayda gördüğün durumlar var..ama baba ile de fikir ayrılıkları yaşıyorsun sanırım..Allah a inancın tam..kölelik yani bir nevi özgürlüğünün elinden alınması senin için intihar niteliğindedir.batıl inançların yoktur..dinde şiddet yoktur ve ALlah gerçektir düşüncelerin hakim..yuvarlak bir yüzün var.parlak ve çekici..bu yıldıza sahip olan kişiler genelde ya tombul ya da çok zayıf oluyorlar..orta hale rastlamak pek mümkün olmuyor..

haritanda mars koç burcunda..gayet hareketli birisin..özellikle de 9.ev konularında..

yükselen burcun :aslan

güneş burcun:balık

ay burcun:terazi

biraz flörtözlük ve havailik var duygusal anlamda..

01-17-2009 11:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

bu arada cinsiyetin nedir?çünkü doğum yıldızına bakmak için cinsiyet önem taşıyor ariess

01-17-2009 11:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  GEZEGEN PERİYOTLARI (DASA) SİSTEMİ El Auria 20 32,177 11-09-2018 05:37 AM
Son Mesaj: Feslegen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir