Değerlendir:
  • 50 Oy - 2.82 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RAHU-KETU (KUZEY-GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ
Yazar Mesaj
Aquar
Kayıtsız

Cvp: RE: RAHU-KETU (KUZEY-GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ
coolhandsome Yazılan:kuzey ay düğümüm 12. evde ve kova da..açıklanamaz bir şekilde temas ettiğim her iki insandan birinin hiç haz etmediğim kova insanı olması bundanmıdır??

haz etmek diğer bir deyişle hazzetmek çok insanca bir duygu...bunda tuhaf bişey yok...bir kovaya sorarsanız insan ırkından hazzedip etmediğini, size önce uzak gözlerle bakacak ve dönüp gidecektir...çünkü kova bir Android'tir
10-02-2009 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

Cvp: RE: RAHU-KETU (KUZEY-GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ
Ura Yazılan:
coolhandsome Yazılan:kuzey ay düğümüm 12. evde ve kova da..açıklanamaz bir şekilde temas ettiğim her iki insandan birinin hiç haz etmediğim kova insanı olması bundanmıdır??

haz etmek diğer bir deyişle hazzetmek çok insanca bir duygu...bunda tuhaf bişey yok...bir kovaya sorarsanız insan ırkından hazzedip etmediğini, size önce uzak gözlerle bakacak ve dönüp gidecektir...çünkü kova bir Android'tir

sizinle aynı düşünüyoruz...
10-02-2009 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: RAHU-KETU (KUZEY-GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ
rahu ve ketunun karmayla ilgili olduğu söyleniyor.batı sistemine göre benim ketu yengeçte saturn kavuşum.bi yorumda karmada anneden onay almadan yaşayamayan ruh diyordu.gülücük bunu okuyunca hatırladım.anneme 'nezaman senin dediğini dinlesem hata yapıyorum' dediğim olmuştur.kafamın dikine gitmem gerek oysa güvenli ortamı severim.yıldız haritamda farkettiğim.. en kötü yerleşimler ve açılar bi diğer tarafta onla bağlantılı çok alakasız başka ama gerekli yerleşimler.çok ince hesaplanmış herşey sanki.batıya göre jupiter kova olmasaydı halim ne olurdu diyorum.
benim iyi anlaştığım arkadaşlarımın çoğu marsı yengeçte.dasa rahu/rahu 2012 ye kadar.bunla ilgili bişey bulamadım.ölecekmiyimgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
12-11-2010 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

bide vedice göre rahu yayda.hayatımda bi tek yay tanıdım kendi çıkarları için çok rahat yalan söyleyebilen biriydi.oysa ben korkaktım onu görünce anladım yalan söylemekten çok korkardım.çok sevmememe rağmen onunla arkadaşlığımı kesmedim çünkü ondan çok şey öğreneceğimi düşündüm.öğrendimde.meğer hiçkimse benim kadar kendinden fazla başkalarını düşünen biri yokmuş.başkalarının ne düşündüğünü önemsemeden sıyrılmayı bilmek gerekiyomuş.öğrendim bunu ama pratikte pek iyi değilim halagülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
12-11-2010 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

hoş geldin ayşe kara.

vedic konusunda sanırım biraz bilgin var.

ancak , doğum bilgilerini verebilirsin ve imzana ekleyebilirsin.imzaya eklemekte sıkıntın varsa supervisor arkadaşlardan yardım isteyebilirsin.

ilerleyen paylaşımlarında yorum almaya başlarsın ve sorularını zodyaka göre yanıtlamaktan memnun olurum.vedicten anlamıyorum.gülücük
12-11-2010 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: RAHU-KETU (KUZEY-GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ
(10-02-2009 12:37 AM)coolhandsome Yazılan:  
Ura Yazılan:

nostalji gülücük

12-11-2010 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

insanlar ikiye ayrılır , satürn döngüsü yaşayanlar ve yaşamayanlar hehee
12-11-2010 11:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Cvp: RAHU-KETU (KUZEY-GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ
(12-11-2010 11:00 PM)Yıldırım Yazılan:  
(10-02-2009 12:37 AM)coolhandsome Yazılan:  
Ura Yazılan:

nostalji gülücük

puhaha3
12-11-2010 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Hoşgeldin ayşe, yanılmıyorsam 1973 doğumlusunuz, benimde ketu satürnle kavuşumda yengeçte ve jüpiter kovada, yayları severim, ancak rahu ve yükselen kavuşumu yayda olan bir arkadaşımla sizin yaşadıklarınıza yakın şeyler yaşadım, ama genelde yay burcu olanlar onlar gibi değildirler.
12-12-2010 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nazenin
Kayıtsız

rahu ikinci evde balıkta ve mars ile kare açıda olduğu zaman ne tür bir etki gösterebilir?
12-12-2010 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir