Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Benimde haritamı yorumlarmısınız?
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: RE: Benimde haritamı yorumlarmısınız?
amine Yazılan:kusura bakma Gülşah abla bişeyler yazmıştım ancak tam mesajı gönserirken bağlantı koptu..yani hepsi silindi..inşallah yarın bidaha yazarımgülücük

Ayy aminecim bu durum benimde çok başıma gelir, o anda yorum yapmanın heyecanıyla birden göndere tıklarım ve o anda bağlantı kopar:( Tabi bende çok üzülüyorum ve sinirleniyorum, bazen hemen eklemek için o anda kopyalamayı unutabiliyoruz. Böyle bir durumda çok uzun yazdığım analizler yazılar gitmişti ve ikinci kez yazmak zorunda kalmıştım. Şimdi sende de öyle olunca üzüldüm canım, neyse ama nasılsa tekrar yazabilme şansımız var değil migülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-07-2009 03:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Benimde haritamı yorumlarmısınız?
benim üyeliğim 2.5 hafta oldu sanırım yorum almayı çok istiyorum aslında:(
01-07-2009 12:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

amine Yazılan:
Late-goodbye Yazılan:Beyhan ,Amine ve Yıldırım yorumlarınız için çok teşşekkür ederim.Amina tahminlerinde büyük ölçüde haklısın Bu da bu işten anladığı gösterir bence.Sınavlar konusu ,evde disiplin konusu,gerçekcilik falan doğru tahminler.Yalnız merak ettiğim birşey de dış görünüş nasıl olur sizce.

Güneş Akrep+Yükselen Terazi+1.evde Venüs var..çekici karimatik falan olabilisin gibime geldi..bence orta boylusun ..tabi merkürle güneş uzatır boyu galiba..ama neyse işte sanırım gözlerin renkli..belki yeşil veya yeşilimsi mavi..

Yorumların için teşekkürler.Yaptığın yorumlara seviniyim mi bilemedim.Hayatım pek rayında gitmiyo da Yorumların optimistlik havası kattı valla teşekkürederim.-alkış.Ha bide haritada İlişkiler üzerine neler görüyosun, o güzel kaleminden Aşk mevzusu üzerine bi kaç yorum alsak hiç te fena olmaz hani.
01-07-2009 02:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

tugcee Yazılan:benim üyeliğim 2.5 hafta oldu sanırım yorum almayı çok istiyorum aslında:(

doğum bilgilerini verirsen ben yorum yaparım tuğçeee

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-07-2009 05:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

28/09/1987 03:15 istanbul çok teşekkür ederimgülücük
01-07-2009 05:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

amine Yazılan:Gülşah abla haritan kavuşumlarla dolmuş taşmışgülücük..önce bi Merkür Neptün kavuşumuna bakalım..belki az konuşan birisin..ancak sevdiklerinle olduğunda konuşkan olabilirsin..yada sevdiklerine hayallerini anlatmaktan hoşlanan biri olabilirsin..inanılmaz yaratıcısındır sanırım ..Merkür(zeka)le Neptün(hayal gücü) beraber çalışıyolar..hayallerini zekanı kullanarak gerçekleştirebilirsin..veya iletişimle..mesela belli bi ev almak istiyosun..şuna konuşur buna konuşur napıp edip gereken parayı biyerlerden bulursun..zaten 2.evindeki Satürnünde Akrepte..doğrudan çalışıp para kazanıyım onunla ev alıyım değilde dolaylı yollardan para kazanmaya meyilli olabilirsin..ancak para kazanmak için insanları aldattığını falan sanmıyorum..Güneş Yay..Yükselen Başak..Ay Oğlak..bide yanlış insanlarla arkadaşlık etme ihtimali var..sen onu arkadaşım sanırsın halbuki o öyle değildir..arkadaşların hayal kırıklarına uğramana sebep olabilirlerde..Neptün sana kötülük yapan birini iyilik yapıyo gibi gösterebilirde..sana güzel konuşarak herşeyi unutturabilirlerde sana..belkide bunu sen yaparsın..belli olmaz...
Jüpiter Venüs kavuşumuna geçelim..Jüpiter genişleme..Venüs güzellik dersek..gitgide güzelleşen biri olabilirsin..resmini görmüştüm gülşah abla..gerçektende çok güzelsin..Venüsün kendine has güzelliğinden başka Jüpiterin sıcaklığı samimiyeti neşesi falanda seni iyice güzelleştirmiştir..güzel göstermiştir..ancak Venüsle Jüpiter Oğlakta..bu iki iyimserin Oğlakta birleşmesi.. beraber çalışması..onları iyimserliktede dikkatli yapar sanırım..yani gerçekçi.. olmayacak hayaller kurmayan olmayacak şeyleri istemeyen biri..genede iyimsersin..ama Jüpiterin o sınırsız iyimserliği değil sende olan..
Mars Kovada..farklı insanlar seni çekebilirler tahminimce..sinirlenince ne yapacağı belli olmayan biri olabilirsin..bazen inanılmaz derecede cesur bazende çok çekingen biri olabilirsin..Marsın Plütona 90lık karesi var..bu işi iyice karıştırıyo..çünkü bildiğim kadarıyla Plütonda ne yapacağı pek belli olmayan bi gezegen..ayrıca intikamcı bi gezegen..belki birine kızınca ondan intikam almak için uzun zaman bekleyenlerden olabilirsin..belkide intikam almaktan seni korku falan alıkoyamaz..umarım tahminlerim doğru çıkar..gülücük

Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim aminecim çiçek şimdi gelelim doğruluklarına ask Evet pek konuşmam genelde ama arkadaş ortamındada pek susmam susturamazlar :D Zeki ve yaratıcı olduğumuda kabul ediyorum, çok mütevaziyimdir :P Dolaylı yollardan para kazanma değilde kendi çabalarımla çalışmalarımla birşeylere sahip olmak isterim. Başkasından para gelmesine pek sıcak bakmam yane. İnsan hakederek elde etmeli bir şeyi. Arkadaşlar konusuna gelince evet hayalkırıklığına uğrattıkları çok olmuştur ama güzel konuşarak hemen unutturabilirler çabucak unuturum affederim. Bende arkadaşlarımı kırarım hayalkırıklığına uğratırım arada ama gönüllerini almayıda bilirim dayanamazlar bana (: Gitgide güzelleşme konusuna gelince zaten güzelim ama :P doğru diyosun yıllar geçtikçe güzelleşiyorum yıllanmış şarap misali evill Gerçekçiyimdir, olmayacak hayaller kurmam. Hayal ederim sonrada elde ederim gülücük Farklı insanlardan etkilenirim doğru. Sinirlenince gözüm döner şöyle bir ufakcık kriz geçiririm ama kısa sürede normal halime dönerim. Sinirlenince ne yapacağım belli olmaz yane ben bile bazen kendimi tanıyamıyorum. İntikam duygusu yoktur bende, kimseye kıyamam yazık :D Affetmek büyüklüktür, yapılan kötülükleri unutcan gitcek öle yane.. Genel olarak hepsi doğru sayılır canım. O yüzden çok çok sağol verygood mcxxx öptüm

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-07-2009 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

aslında haritayı çıkkardım teker teker açıların yorumlarını okudum ama bütün olarak yorumlayamıyorum,bazen öyle yorumlar görüyorum ki hayran olmamak elde değil,cidden emek isteyen birşey astroloji
01-07-2009 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

tugcee Yazılan:aslında haritayı çıkkardım teker teker açıların yorumlarını okudum ama bütün olarak yorumlayamıyorum,bazen öyle yorumlar görüyorum ki hayran olmamak elde değil,cidden emek isteyen birşey astroloji

sevgili tuğçe,önce hint astrolojisine göre baktım haritana..

temel özelliklerini yazıyorum..batı ve doğu astrolojileri birbirinden farklıdır..doğu ay ı baz alırken barı güneşi baz alarak hesaplamalar yapar..ve biri sideral zodyakla hesaplarken biri tropikal zodyakla hesap yapar..aradaki fark dağlar kadar oluyor bazen..ben şimdi vedic le açıklama yapacağım..doğruluk payını göreceksin..

güneş burcun:başak
ay burcun:akrep
yükselen burcun:yengeç

vedic horoskopundaki gezegen yerleşimlerin:

güneş:3.evinde başak burcunda
ay:5.evinde akrep burcunda
mars:2.evinde aslan burcunda
merkür:4.evinde terazi burcunda
venüs:3.evinde başak burcunda
satürn:5.evinde akrep burcunda
jüpiter:10.evinde retro koç burcunda
rahu(kuzey ay düğümü):9.evde balık burcunda
ketu (güney ay düğümü):3.evinde başak burcunda

haritandaki en güçlü ve yönetici gezegen:mars

şu an merkür ve kuzey ay düğümü dönemindesin..bu dönem 12 haziran 2007 de başlamış,30 aralık 2009 yıllına kadar devam edecek..

bu dönemde:

1.bir kişi yüzünden maddi kayıplar yaşayabilirsin..
2.sevgilinle yalanlar yüzünden tartışmalar yaşamış olabilirsin yada yaşayacaksın..
3.karın kısmı,baş ağrıları ve gözlerde sğlık sorunları olabilir.

merkür-rahu döneminde en çok seni uğraştıran konular önce ailen ve sonra eğitimin olmuş..kendi paranı kazanmak için elinden gelen herşeyi yapıyorsun..ve bunu başarıyor olabilirsin de..

doğum yıldızının dahil olduğu küme:ANURADHA

BU TAKIM YILDIZ KİŞİYE ZOR OLAYLARIN İÇİNDEN BİLE ÇIKMA YETERNEĞİ SUNAR..OLDUKÇA DAYANIKLI BİR KİŞİSİN..BİR İŞİ SANA SÖYLENMEDEN YAPIYORSUN..ALLAH İNANCIN OLDUKÇA YÜKSEK.ASLINDA BİR KİŞİYLE BİRLİKTE OLMAK İSTERKEN BAĞIMSIZLIĞINI DA KAYBETMEK İSTEMİYORSUN..17 -18 YAŞLARINDA ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ OLABİLİRSİN..YAŞAMIN 48 YAŞINDAN SONRA TAHMİN ETTİĞİNDEN BİLE GÜZEL OLACAK..BU YAŞINA KADAR ELBETTE FAYDALAR GÖRECEKSİN AMA 48 YAŞ SENİN HAYATININ ALTIN YILLARININ BAŞLANGICI ALLAH IN İZNİYLE..EBEVEYNLERLE VE KARDEŞLERLE PEK ANLAŞAMIYORSUN..EVLİLİK HAYATIN OLDUKÇA GÜZEL OLACAK..SENİ SEVEN BİR EŞ OLACAK ..YAŞADIĞIN ÇOCUKLUK DENEYİMLERİNDEN SONRA ÇOCUKLARINDA SENİN GİBİ SIKINTI ÇEKMESİN DİYE YADA YALNIZ KALMASINLAR DİYE ÇOK FAZLA İLGİLEECEKSİN ONLARLA..ASLA ANNEM YADA BABAM GİBİ OLMAYACAĞIM ÇOCUKLARIMA KARŞI DİYOR OLABİLİRSİN..SENİN ÇOCUKLARINDA ÇOK BAŞARILI BİREYLER OLACAK..

ŞİMDİLİK BU KADAR..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-07-2009 08:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Cvp: Benimde haritamı yorumlarmısınız?
amine Yazılan:
qulsah Yazılan:Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim aminecim çiçek şimdi gelelim doğruluklarına ask Evet pek konuşmam genelde ama arkadaş ortamındada pek susmam susturamazlar :D Zeki ve yaratıcı olduğumuda kabul ediyorum, çok mütevaziyimdir :P Dolaylı yollardan para kazanma değilde kendi çabalarımla çalışmalarımla birşeylere sahip olmak isterim. Başkasından para gelmesine pek sıcak bakmam yane. İnsan hakederek elde etmeli bir şeyi. Arkadaşlar konusuna gelince evet hayalkırıklığına uğrattıkları çok olmuştur ama güzel konuşarak hemen unutturabilirler çabucak unuturum affederim. Bende arkadaşlarımı kırarım hayalkırıklığına uğratırım arada ama gönüllerini almayıda bilirim dayanamazlar bana (: Gitgide güzelleşme konusuna gelince zaten güzelim ama :P doğru diyosun yıllar geçtikçe güzelleşiyorum yıllanmış şarap misali evill Gerçekçiyimdir, olmayacak hayaller kurmam. Hayal ederim sonrada elde ederim gülücük Farklı insanlardan etkilenirim doğru. Sinirlenince gözüm döner şöyle bir ufakcık kriz geçiririm ama kısa sürede normal halime dönerim. Sinirlenince ne yapacağım belli olmaz yane ben bile bazen kendimi tanıyamıyorum. İntikam duygusu yoktur bende, kimseye kıyamam yazık :D Affetmek büyüklüktür, yapılan kötülükleri unutcan gitcek öle yane.. Genel olarak hepsi doğru sayılır canım. O yüzden çok çok sağol verygood mcxxx öptüm
cevapladığın için teşekkür ederim Gülşah abla..Akrepin gururunu unutmuşum şu para konusunda ..böyle cevapları seviyorum yaptığım yanlışları falan görmeme yardımcı olduğu için...

Canımcım cidden yerinde isabetli yorumlar yapmışsın, öğrenmişsin baya bu işi. Vakit ayırdığın için sağol.. öptüm

Bu arada Orçunda yorum istiyor senden ask onun haritasınada bir göz atarsın mı?

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-07-2009 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

amine bende istiyorum senden yorum olurmu:::::gülücük
01-08-2009 03:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,578 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Doğum haritamı yorumlar mısınız?Lütfen... alaskadangelenler 11 16,868 05-02-2015 01:25 AM
Son Mesaj: hayali01
  HARİTAMI YORUMLAYAN AŞKI BULSUN :) lamia 17 19,260 03-11-2015 12:11 PM
Son Mesaj: lamia
  Doğum haritamı Yorumlar mısınız? (Not: Bol Bol 180 ve 90 derecelik açı içerir...) dilek8855 26 32,709 02-23-2015 01:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Benimde haritamı yorumlar mısınız değerli forum arkadaşlarım :) yosunaki 1 4,154 08-22-2014 09:26 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Benim de haritamı yorumlayabilir misiniz :) lust 8 12,986 08-20-2014 10:35 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz ??? sonbahar96 10 17,440 07-12-2014 07:23 PM
Son Mesaj: sonbahar96
  benimde haritamı yorumlarmısınız lütfen :) Venüs* 9 11,051 07-11-2014 11:12 PM
Son Mesaj: BayanKedi
  merhabaaa doğum haritamı yorumlar mısınız ?? lütfen.. ayyengeç 4 6,010 06-24-2014 05:17 PM
Son Mesaj: milagros
  Dogum haritami cikarir misiniz Aynuryaman 16 21,271 06-19-2014 11:36 AM
Son Mesaj: praiseen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir