Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Devinimi
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Mars Devinimi
nuray esen Yazılan:transıt mars natal ayımın uzerınde 7 evde nasıl etkılenıırm acaba.

ilişkilerde ani tatışmalar çıkabilir ya da küçük tarışmalar büyük kıvılcımlar oluşturabilir,tartışmalar kaçınılmazdır böyle zamanda,ilişkideki sorunların üzerine çok fazla gidilebilir ve karşı taraf bu durumda sinirlenebilir,ilişkide gerilimler ,ani duygu patlamları yaşanabilir ,karşı tarafa karşı çok fazla anlayışlı sabırlı olunmayabilir,sinirlerini ,öfkelerini kontrol edemeyebilirler
12-03-2009 04:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Simurg Yazılan:
yansima7 Yazılan:tr mars- natal uranüs ün üzerinden geçerken ne tür etkiler olur ? nasıl yorumlanır ?

Kısaca söylemek gerekirse,yeni ve olağandışı çalışma yöntemleri bulunabilir, yeni fikirler, düşünce yeni atılımlar yapaılabilir,dikkatsizlik ve acelecilik nedeniyle elektrikle ilgili ,makinelerle ilgili kazalar olabilir,ani ve düşünmeden hareket edilebilir bunun sonucu da istenilen sonuç olmayabilir..

hımm teşekür ederim

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
12-03-2009 04:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Mars Devinimi
benimde transit mars güneşimle kavuşum yapıyor 10.evde bu güzel birşeyde daha pek bi etkisini göremedim sanki pek anlamadım sadece kendimi sağlıklı hissediyorum verygood
yalnız transit güneş natal neptünün le kavuşumda bu da beni çok duygusallaştırdı aðla...(:((bide transit venüsde natal neptünle kavuşumda iyice duygusallaştım aðla...(

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
12-03-2009 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

tesekurler sımurg.

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
12-03-2009 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Transit Mars şu an 12. evimde geri gitmeye başladı.Bende Marsın geri gideceğini bilmediğimden bir an önce Yükselen çizgimden geçse de kurtulsam diye düşünüyordum.Marsın benim ASC'me yakın olmasının etkisi şu an evde tadilat olması herhalde.Dahası bir yeri yapılırken bir başkası sorun çıkartmaya başladı.Onlarla uğraşıyorum anlayacağınız.Önceki sene yaşadığım Mars transitinde de Ocakla ilgili bir sorun yaşamıştım hatta bunu foruma yazdığımı hatırlıyorum.Sanıyorum Mars transitlerinin özellikle evle ilgili sorun yaşatmasının nedeni 4. evdeki natal Uranüsle Kare oluşturması.

Nin.Me.Sar.Ra
12-25-2009 12:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Transit Mars şu an 12. evimde geri gitmeye başladı.Bende Marsın geri gideceğini bilmediğimden bir an önce Yükselen çizgimden geçse de kurtulsam diye düşünüyordum.Marsın benim ASC'me yakın olmasının etkisi şu an evde tadilat olması herhalde.Dahası bir yeri yapılırken bir başkası sorun çıkartmaya başladı.Onlarla uğraşıyorum anlayacağınız.Önceki sene yaşadığım Mars transitinde de Ocakla ilgili bir sorun yaşamıştım hatta bunu foruma yazdığımı hatırlıyorum.Sanıyorum Mars transitlerinin özellikle evle ilgili sorun yaşatmasının nedeni 4. evdeki natal Uranüsle Kare oluşturması.

geçen mars transitinde merkürüme kare yapıyordu.

mutfak kazasında baş parmğımı kaybedecektim.5 dikişle kurtuldum.hala hissizlik var.

umarım kısa sürede atlatırsın.
12-25-2009 12:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

aeon Yazılan:
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Transit Mars şu an 12. evimde geri gitmeye başladı.Bende Marsın geri gideceğini bilmediğimden bir an önce Yükselen çizgimden geçse de kurtulsam diye düşünüyordum.Marsın benim ASC'me yakın olmasının etkisi şu an evde tadilat olması herhalde.Dahası bir yeri yapılırken bir başkası sorun çıkartmaya başladı.Onlarla uğraşıyorum anlayacağınız.Önceki sene yaşadığım Mars transitinde de Ocakla ilgili bir sorun yaşamıştım hatta bunu foruma yazdığımı hatırlıyorum.Sanıyorum Mars transitlerinin özellikle evle ilgili sorun yaşatmasının nedeni 4. evdeki natal Uranüsle Kare oluşturması.

geçen mars transitinde merkürüme kare yapıyordu.

mutfak kazasında baş parmğımı kaybedecektim.5 dikişle kurtuldum.hala hissizlik var.

umarım kısa sürede atlatırsın.

İnşallah diyorum,bu arada sana da geçmiş olsun
Ben de mutfakta ocağın düğmesinin kopması sonucu gazın dışarı çıkıp tam önümde alev almasıyla ciddi bir panik yaşamıştım.Allahtan doğal gaz vanasının olduğu taraftaydım da hemen vanayı kapattım.Bir şey olmadı ama epey korkmuştum.dil çýkarma

Nin.Me.Sar.Ra
12-25-2009 05:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

t-mars şuan tam mc&kuzeydğüm&uranüsün üzerinde.. belli başlı bi değişiklik hissetmiyorum açıkcası..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
08-30-2012 10:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(08-30-2012 10:40 PM)eylülmavi Yazılan:  t-mars şuan tam mc&kuzeydğüm&uranüsün üzerinde.. belli başlı bi değişiklik hissetmiyorum açıkcası..

hissedersin... hissedersin... ama umarım hissetmezsin.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
08-31-2012 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(08-31-2012 01:19 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(08-30-2012 10:40 PM)eylülmavi Yazılan:  t-mars şuan tam mc&kuzeydğüm&uranüsün üzerinde.. belli başlı bi değişiklik hissetmiyorum açıkcası..

hissedersin... hissedersin... ama umarım hissetmezsin.

yaşayan bilir, diyorsun...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
08-31-2012 10:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Mars Kavuşum Natal Mc (çeviri) farkl1 1 6,236 10-07-2016 01:36 AM
Son Mesaj: kayasran

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir