Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaş Farkı Olan İlişkiler
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
Yıldırım Yazılan:daha önce de yazmış olabilirim , gerek duygusal ilişkilerde gerekse dostluk yada ortaklık gibi konularda ZAMANIN EFENDİSİ SATÜRN için yaş farkları kafaya takılacak bir konu değildir.

verygood
11-06-2009 03:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Glogg Yazılan:benim de karşı cinste ilgi duyduğum insanlar yaşça büyük olmuştur hep. yaş farkımız 10-14 yaş aralığında değişmiş genel olarak :D en küçüğü benden 3 yaş büyüktü

Vay arkadaş ... Ben kendimden küçük biriyle daha çıkmadım pek anlamadım, hani biraz esnenebilir ama 10 yaş için de elastik olmak lazım baya gülücük)

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-06-2009 03:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Glogg Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
valla bu durum "sevdiceğim benden en az 10 yaş büyük olmalı" gibi bi kriter çerçevesinde şekillenmediği için şahsen esneme gereği duymadım hiç, tesadüf olarak böyle denk geldi sadece.

[Resim: rhea1.th.gif]
11-06-2009 03:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Glogg Yazılan:valla bu durum "sevdiceğim benden en az 10 yaş büyük olmalı" gibi bi kriter çerçevesinde şekillenmediği için şahsen esneme gereği duymadım hiç, tesadüf olarak böyle denk geldi sadece.

Buarada eleştirel yaklaşmadım, sakın yanlış anlama =) Bana ne kadar uzak bir durum olduğunu belirtmek istedim. Gerçi daha gencim , bir 10 yıl sonra, kendimden 10 yaş küçük biriyle çıkar mıyım ?? Lem neden olmasın ki :D YUhha hatta kesin çıkarım evlenmemişsem evill

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
11-06-2009 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Glogg Yazılan:valla bu durum "sevdiceğim benden en az 10 yaş büyük olmalı" gibi bi kriter çerçevesinde şekillenmediği için şahsen esneme gereği duymadım hiç, tesadüf olarak böyle denk geldi sadece.

sevgili glogg , bu mesajının altına ;

imza = Oğlak burcunda Güneş ( bayan haritalarında erkek imgesi ) & Satürn kavuşumu yazabilirsin ;)

11-06-2009 03:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Glogg Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Yıldırım Yazılan:

sevgili glogg , bu mesajının altına ;

imza = Oğlak burcunda Güneş ( bayan haritalarında erkek imgesi ) & Satürn kavuşumu yazabilirsin ;)

teşekkürler yorum için =))

Melancholic Yazılan:

Buarada eleştirel yaklaşmadım, sakın yanlış anlama =) Bana ne kadar uzak bir durum olduğunu belirtmek istedim. Gerçi daha gencim , bir 10 yıl sonra, kendimden 10 yaş küçük biriyle çıkar mıyım ?? Lem neden olmasın ki :D YUhha hatta kesin çıkarım evlenmemişsem evill

hayır yanlış anlamıyorum utandım zaten kendimden 10 yaş küçük, 11 yaşındaki bi çocukla birlikte olmak oğlak burcunda satürn güneş kavuşumum olmasına rağmen bana da absürd gelir ve dahası adım tacizciye bile çıkabilir hehee

[Resim: rhea1.th.gif]
11-06-2009 04:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Sübyancı demeleri daha olası =) Bir de , erkeklerin kendilerinden gençlerle çıkmaları daha doğal karşılanıyor ama bayanlarınki pek olağan değil. Oğlak burcunda satürn-güneş kavuşumu bir erkek olsaydın nolurdu onu düşünmek lazım =)

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
11-06-2009 04:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

KoçAslanı Yazılan:işte bu klişeden nefret ediyorum sırf buna inat şuana kadar kendi yaşıtımla bile çıkmadım hepsi benden büyüktü gülücük)

hedef kitleni daralttığı için nefret ediyorsundur hehee

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
11-06-2009 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Bence kişiinin eşi kendisini birazda eğlendirmeli,onunla iyi vakit geçirebilmeli... Aman hayat okadar ciddiye alıncak kadar uzun değil,birazda tadını çıkarmak gerekiyorgülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
11-06-2009 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

yezda Yazılan:Bence kişiinin eşi kendisini birazda eğlendirmeli,onunla iyi vakit geçirebilmeli... Aman hayat okadar ciddiye alıncak kadar uzun değil,birazda tadını çıkarmak gerekiyorgülücük

verygood
11-06-2009 07:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yabancı Kökenli Kişilerle İlişkiler/Evlilikler JoMaJa 76 100,530 01-10-2013 04:31 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Horoskopta ilişkiler nasıl yorumlanır? salmakis 3 14,547 11-17-2011 08:14 PM
Son Mesaj: nisan15
  Sİnastri İlişkiler Haritası Yorumlama nev_bahar 1 67,151 06-15-2008 12:35 AM
Son Mesaj: nev_bahar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir