Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaş Farkı Olan İlişkiler
Yazar Mesaj
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
tskler yıldırım abi yorum içingülücük aii gıcıklık ve naz ee bide cene haliyle gerginlik yaratıyor ikizler heleki bu sosyolog sa basedebilecek bir cenem ve felsefe yetenegim vardır buda onun pek hoşuna gitmiyor hehe ortalık karısıyo öyle yada böyle sevgi herzaman kazanıyo emek karsılıgını buluyo saolasın yorumun için satürn carpması olmamasına cok sevindim

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
12-28-2008 03:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
medusa Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

eet gece 02,36 asc balık diyorlar bu forumda phador horoskopuma bakarken +3 olarak bak demişti o zamanda kova çıkıyor bu konuda daha çok bilgisi olanlar varsa bende tam olarak asc mi öğrenmek istiyorum 25/04/1970 bolu gece 02,36 eşiminde 01/08/1979 istanbul 06,55 bunlara göre bakarsanız sevinirim aslında taban tabana zıtız ama anlayamadığımız bir bağ var hala çözebilmiş değilim

"İnsan ne ise o değil; Ne olmuşsa o'dur..."
12-28-2008 07:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

Cvp: Yaş Farkı Olan İlişkiler
bende satürn venüs üçgeni var hep olgunlardan hoşlandım şu an çok hoşlandığım biri var kendisi 59 doğumlu şayet evlenme teklif ederse kabul ederim

genelde talipler yaşça küçük oldular ama ama ciddi olarak düşündüklerim yaşça büyüklerdi bir tanesi hariç oda 82 doğumluydu
12-28-2008 08:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dubletoprak Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

benim eşimle aramda 20 yaş fark var
eşimden önce iki önemli ilşkim daha olmuştu
onlarda yaş farkı birinde 7
birinde 15'ti.
kendi yaşıtım olan erkeklerle çok iyi arkadaş oluyorum ama asla sevgili olmaıyorum
oğlağım, 1. evimde satürn var, satürn güneşime kare yapıyor, marsım oğlakta
bilmiyorum daha sayılacak etken var mı, ben bu kadar bulabildim....
12-30-2008 06:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

satürn-venüs kavuşum yapanlar kendilerinden küçüklerle evlenir diye biliyorum ben
01-11-2009 09:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dubletoprak Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
Beatricé Yazılan:
dubletoprak Yazılan:benim eşimle aramda 20 yaş fark var
eşimden önce iki önemli ilşkim daha olmuştu
onlarda yaş farkı birinde 7
birinde 15'ti.
kendi yaşıtım olan erkeklerle çok iyi arkadaş oluyorum ama asla sevgili olmaıyorum
oğlağım, 1. evimde satürn var, satürn güneşime kare yapıyor, marsım oğlakta
bilmiyorum daha sayılacak etken var mı, ben bu kadar bulabildim....

Aslında siz de Uranüs etkisi de yoğun. Gerçi bunun genç eşe yorulması saçma olur ama değişkenlik açısından, Satürn etkisini dengeleyebilir, eşinizle yaş farkınızda belirgin, Marsınızın Plüto ile de karesi var ki bu da yaş farkıyla ilgili olabilir yoğun oğlaklığın yanı sıra.

uranüs etkisi yoğun derken nedir krite
satürnyenlik dışında bi özellik taşımak iyi olur şu zor zamanımda gülücük
01-11-2009 10:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dubletoprak Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
Beatricé Yazılan:Ay kare Uranüs, Güneşin de karesi var sandım ama yokmuş, Ayın 12.evde olması da Uranüsyen bir Ayı bastırabilir sanırım. Aslında, size Satürnden çok Satürnü de etkileyen ( kavuşumla ) Jüpiter tehlikeli olabilir, Satürnün etkisini abartmada. Yani kendinizi fazla kısıtlanıyor gibi hissetmeniz açısından.

tabi canım kesinlikle....
satürn jüpiter kavuşumu terazi'de
satürn terazide yükselir bir de üstüne kavuştuğu jüpiter onu öyle bir besliyorki bereketiyle
offf offff simdi-kızdım
01-11-2009 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 1

Benim haritamada göz atarmısınız şu yaş farkı meselesi için gülücük

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-12-2009 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Yaş Farkı Olan İlişkiler-Susan S.-Tim R.
Alıntı:Susan Sarandon, 4 Ekim 1946,
14:25 LMT, (-5:00, GMT) New York

Tim ROBBINS,
born October 16, 1958 at 2:12 AM in West Covina, CA (USA)
Susan Sarandon
Tim Robbins

Susan Sarandon da ilişkilerinde yaş farkı olacağına dair ipuçları Tim Robbins'e göre daha belirgin.Oğlak Yükselen , Oğlak Ay(1. ev çizgisiyle birleşmekte), yükselen yöneticisi Saturn 7. evde.(sanırım ilişkileri hayatında(ve kişiliğinde) oldukça belirleyici bir etkisi var-ve benzer şekilde 7. ev yöneticisi yükselen çizgisine oldukça yakın yerleşmiş.Benzer bir durum eşi içinde geçerli .Oda birey olarak eşlerini çokça etkiliyor.)Ama mesala 7. evdeki Saturnden ilk olarak yaşlı bir eş seçeceği düşünülebilirdi.Ama hayır saturn eşi değil kendisini simgeliyor(bence)
Tim robbins Başak yükselen ve İkizler Mars ile ilişkinin genci durumunda.

Davison Haritalarına da bir göz attım.
[Resim: trssru1.th.jpg]
Saturn 5.evde(5. evleri oldukça kalabalık-çocuklar-sanat-yaratıcılık konularında aktif bir çift) güneşle birleşmiş.Yükslenle üçgen açı yapıyor.Aslında daha çok Uranus aradım ben.Sebebi yaş mezusu değil çift çok uzun yıllardan beri birlikte olmalarına rağmen hiç evlenmediler(emin değilim ama galiba sebebi Katolik olmaları idi.) Uranusleri bolca haritada açı yapıyor(tabi bunun sebebi başka birşeyde olabilir)Güneş ,Satrun , Venüs , Jüpiter(7. ev yöneticisi)Uranus ile temasta.
01-12-2009 09:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler-Kaylass(Saturn Çarpışması)
kaylayss Yazılan:paylaşımlar için tşkrler JoMaJa yıldırım ve gülsah <3ask
benim ilişkimde yaş farkı 2 fazla sayılmaz ama bir sey sormak istiyorum ilişkiler de satürn carpması varmıs(bizde bulunmakta) bu nedir ne getirir yardımcı olursanız sevinirim
sanırım bu satürn carpması ilişkinin ömrünü ve kötü finalini öngörüyormuş yorumlarınızı bekliyorum
ben 10 ocak 1985 sabah 4:30(amasya)
erkek arkadasım 24 mayıs 1983 6:30(ünye)

Kaylass sorun yaş farkı başlığına pek uygun bir örnek değil gibi.diğer soruna gelince aslında saturn çarpışması daha çok bir teori(en azından benim için) . Teoriye göre kişilerin saturn ve chironları zıt açı , kare , paralel kontroparalel görünümleri yaptığında saturn çarpışması yaptığı kabul ediliyor.ve bu görünümün kalp kırıklığı ve ayrılığa sebep olduğu varsayılıyor(eğer diğer yardımcı açılarla desteklenmezse-bunlar venüs-chiron-jüpiter-neptünün aralarında yapacağı açılar olabilir).ama bu teori üzerinde çok fazla durmadım.eğer Magi Astrogy diye arama yaparsan sanırım daha fazla bilgi sahibi olabilirsin.Sizde de saturn-chiron zıt açı ve konroparalel var.Açıkçası Saturnun kişisel gezegenlerle yaptığı gerilimli açıların daha öncelikli olduğunu düşünüyorum.
01-12-2009 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yabancı Kökenli Kişilerle İlişkiler/Evlilikler JoMaJa 76 99,959 01-10-2013 04:31 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Horoskopta ilişkiler nasıl yorumlanır? salmakis 3 14,501 11-17-2011 08:14 PM
Son Mesaj: nisan15
  Sİnastri İlişkiler Haritası Yorumlama nev_bahar 1 67,107 06-15-2008 12:35 AM
Son Mesaj: nev_bahar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir