Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaş Farkı Olan İlişkiler
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Cvp: Yaş Farkı Olan İlişkiler
(12-27-2009 09:37 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
teraazziii Yazılan:Kendınden yaşça çok küçük insanlara aşık olanlarıda hesaba katabiliriz bence hep büyükler konuşuluyor gülücük kendım içn söylemedım bunu bu arada .. kendınden yaşça büyük olanlarla ilişki yaşayanlarda satürn etkisi varmış anladık küçüklerle yaşayanlarda hangi gezegenler etkili mesela merak ediyorum .. ?

Satürnü haritasında güçlü insanlar gençken olgun, yaşlandıkça kendinden genç insanlardan hoşlanırlamış.Ama astolojide genç eşi temsil eden gezegen Merkürdür.

Kendimden örnek vermem gerekirse 15 yaşında 30 yaş civarı erkeklerden hoşlanırdım,20'li yaşlarımda benden 6-7 yaş büyüklerden.30'lu yaşlarımdayım artık olgun erkek aramıyorum hatta benden 1-2 yaş küçük olabilirler diye düşünüyorum
Félicé FilosoFo Yazılan:zaten olgun olan ve üstüne birde aradaki 10 yaş farkın olgunluğu olan biri ile evli olmak, bu aralar çok sinirime dokunuyor...

Haritanı merak ettim şimdi

Aynı öyle düşünüyorum. Küçük olsa da sorun yokgülücük Büyük olacaksa bir kaç yaş ancak.
09-25-2010 12:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler
kendi adıma yaşı küçük olanları tercih etmem ama bence ilişkinin sağlığı açısından erkeğin en az 5 yaş küçük olması gerekir diye düşünüyorum.. artık merkür etkisimidir bilmem (=

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
09-25-2010 12:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(09-25-2010 11:52 AM)aeon Yazılan:  
(09-25-2010 04:17 AM)Mavisahram Yazılan:  Ya ben kücük yaslarda jackie chan var bilirsiniz ona asiktim ya... demekki yasi sorun etmedigim oradan anlasiliyormus, hesap yapiyordum aramizda 25 üzeri yas farki vardi.... ama ben onun özünü seviyordum... gülücük ne bileyim ama sunu söyleyeyim bu satürnün yasi dikkate almamasi bazi kisilerde sorun olusturabiliyor... daha yeni atlattigim dönemlerden biri de buydu... kendini genc tanitan yasli delikanli ... o venüs oglak ben de bir venüs basak olarak kaptirmisim kendimi... tamam yas sorun degilde benim icin, ama simdi hayatta tek büyümüyor ki insan, bunun icin bir sürü sebep var, ailen su bu vs... olmuyor iste... bende satürn kadar belkide cesaretli degildim, ama konu cesarette degil bence... bilmiyorum...
Ama burcu herneyse de bence venüsler cok önemli diye düsünüyorum... venüs oglak venüs basaga istedigi gibi hakim olabiliyor... ya da bir aska sürükleyebilecek etkenlere sahip olabiliyor her ikiside... her ikisi de toprak özellikli tabi yine basi venüs oglak cekiyor... ama bence o da venüs basak kadar anlasabilecegi ya da onu anlayabilecegi birini bulamayacagindan emin...
Tabi benim yorumum cok genel...
hayirlisi bakalim...
haritadaki bambaşka potansiyeller var ,hakim olabilmek için.
venüs uyumları tabiki yüksek seviyede çekim verir .sizde ise sanırım 120 derecelik bir güzel bir açı varmış.

Ama venüs basak ve venüs aslan zor sanirim degil mi :( ikisi de komsu burclar ...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-28-2010 04:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

(01-13-2009 05:41 PM)Yıldırım Yazılan:  Satürnyen genç bayanlar , saydığım özellikleri daha olgun erkeklerde bulacağını görüp yaşça büyük erkeklere eğilim gösterebilirler.
Peki, satürn retroda ters işleyip yaşı küçüklere gönderir mi?
02-18-2011 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-18-2011 05:30 PM)marskovası Yazılan:  
(01-13-2009 05:41 PM)Yıldırım Yazılan:  Satürnyen genç bayanlar , saydığım özellikleri daha olgun erkeklerde bulacağını görüp yaşça büyük erkeklere eğilim gösterebilirler.

Oğlak ve Satürn vurgusu kişiliklerde daha sık gözlemlenen durumu şöyle açıklayabilirim ;

gençlik dönemlerinde yaşça büyük ve olgun kişiliklere doğru çekilmek

olgunluk dönemlerinde ise yaşça küçük kişiliklere doğru çekilmek

Satürnün Zamanın Efendisi olarak ifade edilmesiyle alakalı bir konu bence.

Retro Satürn üzerine pek bir gözlemim yok bunuda söyleyim.

02-19-2011 03:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(02-19-2011 03:19 AM)Yıldırım Yazılan:  
(02-18-2011 05:30 PM)marskovası Yazılan:  

Oğlak ve Satürn vurgusu kişiliklerde daha sık gözlemlenen durumu şöyle açıklayabilirim ;

gençlik dönemlerinde yaşça büyük ve olgun kişiliklere doğru çekilmek

olgunluk dönemlerinde ise yaşça küçük kişiliklere doğru çekilmek

Satürnün Zamanın Efendisi olarak ifade edilmesiyle alakalı bir konu bence.

Retro Satürn üzerine pek bir gözlemim yok bunuda söyleyim.
Ergenlikten beri 40 yaş civarı erkekler hoş gelir bana ,o zaman abes bulurlardı arkadaşlarım:D güneş satürn açımdandır sanırım.Şimdilik 33 üm sorun yok da ellimde hala devam ederse rezillikhehee
02-19-2011 03:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Zamanın Efendisi doğru, o vakit bir gezegene sağlam bir açı yapmalı, en sağlam açıyı bende venüse yapıyor, hımmm acaba gözkýrpma
02-19-2011 09:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Toy boy deniyor onlara.. Kocaman kadınlar, tıfılımsı delikanlılarhehee
02-19-2011 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(02-19-2011 08:23 PM)Félicé Yazılan:  Toy boy deniyor onlara.. Kocaman kadınlar, tıfılımsı delikanlılarhehee
Rezalete ecnebüü isim koy şık dursun hehee
02-19-2011 09:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(12-27-2008 09:59 PM)Yıldırım Yazılan:  M. Douglas ve C.Zeta Jones çiftiyle ilgili minik bir öngörü yapayım..

Transit Uranüs Koç burcuna geçtiğinde , hem Oğlak hemde Terazi etkisi taşıyan bu çift için beklenmedik gelişmeler ( ayrılık gibi ) sözkonusu olabilir. çünkü Uranüsten gelen sert açılara mâruz kalacak her ikiside ve yakın dönemlerde..

ne buldum makara

gerçekten iyileşti mi acaba Michael ölürse hiç şaşırmam bende C.Zeta nın Michael hastayken transitlerine bakmıştım hatırlamıyorum şimdi ama kötüydü :(
03-18-2011 01:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yabancı Kökenli Kişilerle İlişkiler/Evlilikler JoMaJa 76 100,501 01-10-2013 04:31 AM
Son Mesaj: selinnnn
  Horoskopta ilişkiler nasıl yorumlanır? salmakis 3 14,544 11-17-2011 08:14 PM
Son Mesaj: nisan15
  Sİnastri İlişkiler Haritası Yorumlama nev_bahar 1 67,145 06-15-2008 12:35 AM
Son Mesaj: nev_bahar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir