Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
Yazar Mesaj
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
jupıter 10.15
k ay dgm 21.55
gunes 3.24
mars19.10
venus25.50
bu durumda venus sanırım etkılı???

YILDIZ HARITAM
07-03-2008 02:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

neptunzz Yazılan:
redroseee Yazılan:jupıter 10.15
k ay dgm 21.55
gunes 3.24
mars19.10
venus25.50
bu durumda venus sanırım etkılı???

Bu bilgiler yetmez fakat dogum harıtasının bütününe baktım ve sonuc beklendıgı gibi çıktı gözün aydın mı diyim gülücük

Venüs-21

Güneş-15

Jupiter ve Saturn-8

Merkür-3

İfade olaraktan harıta yönetıcın VENÜS oldugunu teyit etmiş olduk ayrıca önemli bir etken daha var balık burcusun ve güneşin parlıyor ne kadar artistik,sanatçı ve popüler bir yanın oldugunu da ordan rahatlıkla anlıyoruz ayrıca cok merhametli,yardımsever bir insansın bunlar da balık güneş'in yüksek puan almasından anlasılıyor.

Oglak burcunda olan venüsün yaratıcı yeteneklerın sayesınde paraya pula ve üne kavusabılecegını simgelıyor gerisini de artık kendın anlarsın ben anladım anlıycam kadar senin hayat yolunu -ok Harita yöneticisi demek hayat yolunda ki yaşanılası kaderin ta kendısı aslında...
hıc acelesı yoktu:-pyonetım ıyı calısıyoogülücük)teşekkürler teşekkürler-ok

YILDIZ HARITAM
07-03-2008 08:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sultan Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Dalgınsın sanırım, sana izah etmiştim halbu ki neden yorumlayamadıgımı böyle az uz katkı meselesine dikkat etseydim ohhhooo cok krıtık bulurdum anlıycan hiç dıkkat etmem o yönde -ok

Gelelim harita yöneticine VENÜS en fazla puanı topladı dolayısıyla yöneticin de o oluyor.Senın bahsetmiş oldugun neptün ile plüto klasik astrolojıde sayılmıyorlar modern bir teknık degıl bu harıta yönetıcısı teknıgım klasik teknik;fakat senın asc balık yönetıcın aktif durumda ben onun yönetıcısını JUPİTER olarak saydım venusten sonra jupiter yuksek puan topladı 2.sırada cıktı sen ıstersen modern astrolojıde kı gıbı balık yönetıcısını NEPTÜN kabul ederim dersen et bır zararı olmaz onuda hatırlatayım.

sonuçlar;

Venus-29

Jupiter-16

Mars-10 (akrep yönetıcısı mars sayılıyor klasik astrolojı de ıstersen sen PLÜTO say bunu haberın ola!)

Saturn-8

Ay-6

Merkür-2

-ok esenlikler dilerim
[/quote]

Çok şaşkınım, hem de açık ara venüs etkisindeymişim. Hiç beklemiyordum. Bi de nasıl hesaplandığını anlayabilsem.. Neyse bunu senden isteyemem artık. Haddimi bileyim değil mi..
Çok teşekkür ederim neptunzzteşekkürler
07-04-2008 05:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sultan Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

neptunzz Yazılan:
sultan Yazılan:Çok şaşkınım, hem de açık ara venüs etkisindeymişim. Hiç beklemiyordum. Bi de nasıl hesaplandığını anlayabilsem.. Neyse bunu senden isteyemem artık. Haddimi bileyim değil mi..
Çok teşekkür ederim neptunzzteşekkürler

Niye ki?Ben hiç şaşırmadım dogrusu normal karsıladım,haritana dönüp bakacak olursak 8.ev de akrep burcun da konumlu venüsün duruyor bu senin ortaklıklardan gelen maddi ve manevi kazanclarının yogun oldugunu ifade ediyor.

Senin çaban dışında sana gelen para,pul,miras vb seyler yogun enerji barındırıyor bu senin harıtanda ki en etkili nokta olmus oluyor,dolayısıyla o güçlü oldukca sen de güçlü olacaksın ifade ettıgı konuda(8.ev konusu) zayıf olursa sende zayıflayacaksın.

8.ev ilişkilerin yönünü de ifade eder maddiyat cok önemli olacaktır senın evlılık veya ortaklıklarında bunu da belırteyım naçiz fikrim de budur. -ok

Güneşimin değeri bile yok sanırım. simdi-kızdım Neyse, araştırayım biraz ben bu konuyu.
Tekrar teşekkür ederim. Naçiz ve bence değerli fikrin için de..-alkış
07-04-2008 05:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
horoskop yöneticimizi bulmak için nasıl bir puanlama uyguluyoruz?çok yazı okudum ama anlamadım?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
08-23-2008 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
merikeklik Yazılan:horoskop yöneticimizi bulmak için nasıl bir puanlama uyguluyoruz?çok yazı okudum ama anlamadım?

ben puanlama yapma durumua gerek olmadığını düşünüyorum. haritanın en önemli gezegenlerini bulmanın bazı yöntemleri var , forumda daha önce yazmıştım ama gerekirse yine yazarım.

sevgili merikeklik ; sizin ASC üstündeki satürn oldukça kuvvetli bu bir..
yoğun terazi burcu enerjisine sahipsiniz yani venüs kuvvetli bu iki..
ay burcunuz ve merkürünüz uranüsyenleşiyor çünkü uraüs bu ikisini kendie benzetiyor yani uranüs vurgusundan da söz edebiliriz bu üç..
yani satürn , venüs ve uranüs arasında dengeli sayılabilecek bir kuvvet durumu var diyebiliriz sizi haritanızda..

08-23-2008 02:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Güneş'im Koç'ta.

Bu nedenle, (gündüz doğumlular için gösterilen şablondan) Güneş, Jüpiter ve Mars değerlerine bakıyoruz.

Alıntı:bill clinton'ın haritası gündüzdür..güneşi aslandır..neye bakıyoruz tabloda ateş elementi sıralamasında güneş,jüpiter,mars diye alıyoruz.güneş hayatının ilk bölümü,jüpiter orta bölümü,mars ise hayatının son bölümlerini oluşturacak...

O halde;

Güneş - Koç'ta ve 12. evde :

Koç'un yönetici gezegeni olan Mars, 10. ev'e yerleşmiş ve Kova burcunda. Kova'nın yönetici gezegeni Uranüs ise; 8. evde ve geri harekette...

( geri harekette olan Uranüs, 8. evde konumlanmışsa, bu kişiye içsel derinlik ya da zenginlik kazandırıyordu, buradan edindiğim bilgiler ışığında... )

Jüpiter - Boğa'da ve 12. evde :

Boğa'nın yönetici gezegeni olan Venüs I. evde ve İkizler burcunda. İkizler'in yönetici gezegeni olan Merkür ise 12. evde konumlu.

Mars - Kova'da ve 10.evde :

Kova'nın yönetici gezegeni olan Uranüs ise; 8. evde ve Oğlak burcunda ( geri harekette ). Oğlak burcunun yönetici gezegeni olan Satürn ise yine geri harekette ve 8. evde...

Elde edebildiğim mantık sistemi bu, fakat ne kadar doğrudur, emin değilim...

Ayrıca, nasıl anlamlandırabileceğim hakkında da herhangi bir fikrim yok...

Bu verilere göre, benim gemimin kaptanı ve ana direği ( : olan gezegenler ve anlamları nelerdir?

08-23-2008 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
teşekkürler yıldırım. saturunün etkilerini çok fazla hissediyorum.hayatı fazla ciddiye alan biri oldum hep.çocukluğumda bile bu böyleydi.uranüs ve venüs verdiği kararsızlık ise yaşamımı çok zorlaştırıyor.özelllkle küçük detaylarda ve gündelik yaşamda

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
08-25-2008 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Aprilios Yazılan:Güneş'im Koç'ta.

Bu nedenle, (gündüz doğumlular için gösterilen şablondan) Güneş, Jüpiter ve Mars değerlerine bakıyoruz.

Alıntı:bill clinton'ın haritası gündüzdür..güneşi aslandır..neye bakıyoruz tabloda ateş elementi sıralamasında güneş,jüpiter,mars diye alıyoruz.güneş hayatının ilk bölümü,jüpiter orta bölümü,mars ise hayatının son bölümlerini oluşturacak...

O halde;

Güneş - Koç'ta ve 12. evde :

Koç'un yönetici gezegeni olan Mars, 10. ev'e yerleşmiş ve Kova burcunda. Kova'nın yönetici gezegeni Uranüs ise; 8. evde ve geri harekette...

( geri harekette olan Uranüs, 8. evde konumlanmışsa, bu kişiye içsel derinlik ya da zenginlik kazandırıyordu, buradan edindiğim bilgiler ışığında... )

Jüpiter - Boğa'da ve 12. evde :

Boğa'nın yönetici gezegeni olan Venüs I. evde ve İkizler burcunda. İkizler'in yönetici gezegeni olan Merkür ise 12. evde konumlu.

Mars - Kova'da ve 10.evde :

Kova'nın yönetici gezegeni olan Uranüs ise; 8. evde ve Oğlak burcunda ( geri harekette ). Oğlak burcunun yönetici gezegeni olan Satürn ise yine geri harekette ve 8. evde...

Elde edebildiğim mantık sistemi bu, fakat ne kadar doğrudur, emin değilim...

Ayrıca, nasıl anlamlandırabileceğim hakkında da herhangi bir fikrim yok...

Bu verilere göre, benim gemimin kaptanı ve ana direği ( : olan gezegenler ve anlamları nelerdir?

sevgili aprilios ; haritanda merkür ile marsın ön plana çıktığını söyleyebiliriz. satürn-jüpiter ve uranüs ise azımsanmayacak bir öneme sahipler bence. güçler dengesinden bahsedebileceğimiz bir haritan olduğunu söyleyebilirim.

08-25-2008 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Ben de ben de Mars Oğlak 10. evden başka.. gülücük

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=67&y=14
08-25-2008 02:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir