Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
Yazar Mesaj
lyn janis Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
beyhan bilgi olarak netten yardımcı asalaletler ve temel asaletler diye aratırsan bulursun birseyler eminim..o tablo sana bircok seyi aciklar zaten..
02-18-2008 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lyn janis Çevrimdışı
Üye
**

arkadaslar tabloyu ve aciklamayı http://www.skyscript.co.uk den dignities yazarlarsa bulurlargülücük)ingsi olanlar olmayanlar yardım etsin artik
02-18-2008 01:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

lyn janis Yazılan:beyhan bilgi olarak netten yardımcı asalaletler ve temel asaletler diye aratırsan bulursun birseyler eminim..o tablo sana bircok seyi aciklar zaten..

Teşekkür ederim Iyn Janis, verdiğin bilgiler ve önerdiğin siteler için...

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
02-18-2008 01:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dubletoprak Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
arkadaşlar,
benim eşimin haritası biraz kafamı karıştırdığı için sizlere sormak istiyorum
onun haritasında
jüpiter yay'da
satürn oğlak'ta
ay yengeç'te
güneş aslan'da, yani hepsi de kendi yöneticilerinde, bu durumda eşimin haritasının yöneticisi hangisi oluyor, aydınlatırsanız çok sevinirim gülücük
link: http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=55&y=16
06-07-2008 03:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

En seçkin gezegen kendi yönettiği burçta yerleşen gezegendir. Bu
yerleşime sahip çeşitli gezegen olabilir. O zaman en güçlü olan
en olumlu (pozitif) olan veya köşe evlerden birinde yerleşmiş olan
gezegendir. Köşe evlerin güçlülük sıralaması şöyledir :
Birinci, Onuncu, Yedinci, Dördüncü.

Eğer kendi yönettiği burçta yerleşen gezegen yoksa, en güçlü
gezegen Yükselimde (exalt) olan gezegendir. Yükselimde demek
gezegenin daha iyi çalıştığı burçta olması demektir. Örneğin
Mars Oğlakta ve Venüs Balıkta yükselimdedir.

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
06-07-2008 07:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Genel olarak hayatı karşılama tarzımız, dışarıdan görünen kişilik, hayatiyet, yaşam bilinci, kendini ifade, mizaç, kendini ortaya koyma gücü, Yükselen ve 1.ev ile açıklanır ama senin yükselen burcun terazi sanırım ve plütoda burda 1.inci evin son derecelerinde olduğu için 2.inci evde düşünsek daha mantıklı olur bence,2.inci evde para kazanma, parayı kendimize çekme tarzımızı anlatır, Hevesli mi, uyuşuk mu ya da düzensiz mi? Çok mu çabalıyoruz, yoksa parayı çeken bir mıknatıs gibi miyiz? Bu evdeki yerleşimleri inceleyerek bunlar hakkında fikir sahibi olabiliriz.

Ama sen diyorsanki hayır benim plütom 1.inci evde ben o şekilde hissediyorum,ozaman şöyle bakmak lazım,1.inci evdeki bir plüto kişide hızlı dönüşüm yapma gücü verir,kendini baştan yaratma olarak düşünebiliriz bu konuda başarılı bir kişiliksindir... Ama ben harita yorumlarken kişinin tek gezegenlerinin bulunduğu yerle değilde açılarıyla birlikte analiz edilmesinden yana olanlardanım.. Bu şekilde bakıldığında asla net sonuçlar elde edemeyiz diye düşünüyorum...

Onuncu evinle ilgili yorum yapmak gerekirse,onuncu ev astrolojide oğlak burcunun ve satürn yönetiminde olan bir evdedir,burda ay yengeç bence çokta rahat çalışmaz çünki yengeç oğlagın karşıt burcudur,oğlak ne ister disiplin katı kurallar sergileyen bir patron,iş veren,çalışan ama burda duygular içeri girdiği zaman oğlagın tarzında bir yaklaşım değilde tam karşıtı olan yengeçin tarzında bir karakter ortaya çıkar...

11.inci evine gelirsek 11.inci ev uranüs yönetiminde bir evdir ve kova evidir,burda başak burcu olduğunu yazmışsın,11.evdeki gezegenler ve burçlar, çekim duyduğumuz sosyal girişim ve grupları açıklar. Örneğin Neptün müzik toplulukları, spiritüel ve psişik gruplarla; Uranüs astroloji gruplarıyla; Mars ise yerel futbol kulüpleriyle ilgilenebilir... Tek merkür yerleşimine göre yorum yapmak gerekirse kesin net sonuçlar tabikide elde edemeyiz,çünki sizin 11.inci evinize baktığım zaman güneş yöneticisinde bir 11.inci ve görüyorum,merkür burda sadece sizin sosyal guruplarda veya en akıllı grup sözcülerinden biri olarak öne çıkabileceğinizi gösteriyor... Siz sosyal guruplarda öncü birisi olabilirsiniz ama bunu genelde çaktırmadan yaparsınız çünki güneşiniz 12.inci evinizde...

Harita tek gezegenlerin bulunduğu burçlara göre net sonuçlar vermez, bir bütündür bunu unutmayalım...

sevgiler.

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
06-07-2008 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sultan Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Benim haritamda kendi burcunda bulunan bi gezegen yok. Asc de ay balıkta. Mc ye yakın mars-neptün kavuşumu var.

Harita yöneticisi Neptün diyebiliriz galiba?
07-01-2008 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
sultan Yazılan:Benim haritamda kendi burcunda bulunan bi gezegen yok. Asc de ay balıkta. Mc ye yakın mars-neptün kavuşumu var.

Harita yöneticisi Neptün diyebiliriz galiba?

yıldız haritanızı eklediniz mi nasıldı hatırlamıyorum ama söylediğiniz gibiyse yani asc balık + ay balık ise ve MC 'ye yakın mars neptün kavuşumunuz var ise haritanızın güçlü gezegeni olarak neptünü gösterebiliriz dediğiniz gibi..

07-02-2008 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sultan Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Acaba haritamı eklesem bakabilir misin?? gülücük Bi de nereye eklemeliyim? Buraya mı mesela?
07-02-2008 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
sultan Yazılan:Acaba haritamı eklesem bakabilir misin?? gülücük Bi de nereye eklemeliyim? Buraya mı mesela?

DUYURULAR bölümüne tıklayın , önemli konular arasında ÜYELERİN DOĞUM HARİTALARI başlığı var. oraya ekleyebilirsiniz ok
müsait bir zamanda bakarım tabiiki

07-02-2008 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir